3 izbový byt v rodinnom dome v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Oblúková | 76 m²

realitná kancelária BIČIAR ponúka prenájom zariadený 3-izbový byt v rodinnom dome v Trnave LOK

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom v obci Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | 162 m²

Rodinný dom bol postavený v roku 1978, je zateplený, s novou zrekonštruovanou strechou. Výhodo

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

150,000 € 926 €/m²

Predaj rodinného domu, Ladislava Novomeského, Ladislava Novomeského, H

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Ladislava Novomeského | 120 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej lokalite – Hlohovec, časť Šulekovo TEL.ČÍSLO : 0910 656

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

Cena dohodou

Predaj pozemku na bývanie, Hlohovec

Reality Hlohovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,550 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý stavebný pozemok o výmere 2 550 m², nachádzajúci sa v meste Hlohov

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

Cena dohodou

Rezervované/Prenájom 3-izbového bytu, Vinohradská, Hlohovec

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Vinohradská | 70 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, HLOHOVEC TEL.ČÍSLO: 0910 656 252 Ponúkame

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Hlohovec

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NOVÁ CENA - 5-izbový rodinný dom, dve garáže a krásny pozemok Špačince

Reality Špačince

Rodinný dom | Špačince | 150 m²

reality BIČIAR vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 5-izbový rodinný dom s dvoma garážami,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Špačince

296,000 € 1973 €/m²

Novinka
Novinka

VÝRAZNÁ ZĽAVA novostavba s viacerými bytovými jednotkami

Reality Trnava

Rodinný dom | Trnava | 360 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj novostavbu s viacerými bytovými jednotkami ideálna na bývanie a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

650,000 € 1806 €/m²

Novinka
Novinka

ZNIŽENÁ CENA!Zrekonštruovaná a zariadená garsónka s balkónom,Coburgova

Reality Trnava

Garsónka | Coburgova | 24 m²

ZNIŽENÁ CENA o 7 000 €! Kompletne zrekonštruovaná a zariadená garsónka s balkónom – Coburgova u

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

103,000 € 4292 €/m²

Predaj investičného pozemku – Zvončín

Reality Zvončín

Záhrada | Zvončín | 3,408 m²

Realitná kancelária Reality Bičiar Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v katastrálnom území ob

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Zvončín

68,000 € 20 €/m²

Hľadáte únik z mesta, ponúkame na predaj slnečný pozemok s chatkou

Reality Bohdanovce nad Trnavou

Záhrada | Bohdanovce nad Trnavou | 406 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Ak hľadáte únik z mesta, máme pre Vás na predaj slnečný pozemok

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bohdanovce nad Trnavou

59,900 € 148 €/m²

Murovaná chata nad priehradou v Suchej nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Chalupa, rekreačný domček | Suchá nad Parnou | 60 m²

Ponúkame na predaj krásnu murovanú chata komplet so zariadením. Možnosť celoročného bývania. D

Publikované: 13.06.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Suchá nad Parnou

53,000 € 883 €/m²

REZERVOVANÉ! Klimatizovaný 2-izb. byt s veľkou lodžiou

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská | 55.98 m²

REZERVOVANÉ! Ponúkame na predaj klimatizovaný, kompletne zariadený 2-izbový byt s celkovou výme

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

209,990 € 3751 €/m²

Stavebný pozemok so starším rodinným domom v obci Vlčany

Reality Vlčany

Pozemok pre rodinné domy | Vlčany | 1,496 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v obci Vlčany o rozlohe 1496m2. Rozmery: 16m x 97m Na pozemk

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Vlčany

48,000 € 32 €/m²

polyfunkčný objekt so 4-izbovým bytom v obci Pavlice

Reality Pavlice

Rodinný dom | Pavlice | 113 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj polyfunkčný objekt so 4-izbovým bytom na poschodí v obci Pavlic

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Pavlice

269,000 € 2381 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu - domov

Reality Majcichov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,600 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok priamo v Majcichove, je ideálnym miestom vhodným na výs

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Majcichov

257,000 € 99 €/m²

EXKLUZÍVNE: Celé podlažie v centre Piešťan s projektom apartmánov

Reality Piešťany

Polyfunkčný objekt | Nitrianska 755 | 374 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE PIEŠŤAN Predaj celého podlažia s projektom apartmáno

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

970,000 € 2594 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 2-izbového bytu, Hlohovec

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

NA PRENÁJOM: Moderný 2-izbový byt v centre mesta Hlohovec – komplet zariadený, klimatizácia Re

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Hlohovec

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – 4-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, HLOHOVEC, UL. MATEJA

Reality Hlohovec

4 izbový byt | M.Bela | 80 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – 4-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, HLOHOVEC, UL. MATEJA BÉLA Ponúkame Vám exk

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Hlohovec

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDANÉ / Predaj 4-izbového bytu, Hlohovec

Reality Hlohovec

4 izbový byt | Nezadaná | 84.67 m²

Na predaj 4-izbový byt v širšom centre – Hlohovec , Michalská ulica Ponúkame na predaj pr

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

Cena dohodou

REZERVOVANÉ 4-izbový byt v Trnave na Veternej ulici

Reality Trnava

4 izbový byt | Veterná | 83.12 m²

Realitná kancelária BIČIAR ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v tichej a pokojnej časti

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

211,000 € 2538 €/m²

REZERVOVANÉ 5-izbový rodinný dom Hrnčiarovce

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | Hrnčiarovce nad Parnou | 118 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj modernú novostavbu 5-izbového rodinného domu v obci Hrnčiarovce

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

280,000 € 2373 €/m²

štýlový 2-izbový byt v Trnave na Novomestskej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská | 55 m²

Hľadáte moderné bývanie, do ktorého sa stačí len nasťahovať? Realitná kancelária BIČIAR Vám pon

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Jiráskovej ulici s balkónom

Reality Trnava

2 izbový byt | Jiráskova | 51 m²

Čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Jiráskovej ulici Realitná kancelária reality BIČIAR V

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

166,000 € 3255 €/m²

Stavebný pozemok 888 m2 v obci Ružindol

Reality Ružindol

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 888 m²

realitná kancelária BIČIAR ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Ružindol LOKALITA Nehnuteľ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ružindol

122,000 € 137 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22994)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie