Administratívny priestor a zasadačky, Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Univerzitná Cesta | 18.18 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor (vhodný aj ako zasadačka alebo kancelária) nachád

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj, Považska Bystrica - Jelšové

Reality Považská Bystrica

Orná pôda | Nezadaná | 1,022 m²

Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 1 022 m², z toho úžitková plocha 936 m² a podiel n

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

99,900 € 98 €/m²

Priemyselné haly na prenájom, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,030 m²

Ponúkame na prenájom priemyselné haly vhodné na skladové, výrobné alebo obchodné účely s výmero

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

2.66 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom komerčné priestory v Trenčíne, Za mostami

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 157 m²

Ponúkame na prenájom komerčné priestory s celkovou výmerou 157 m² nachádzajúce sa v meste Trenč

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Info v RK

Pivničné skladové priestory v Trenčíne, Za mostami

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Nezadaná | 30 m²

Ponúkame na prenájom pivničné skladové priestory s celkovou výmerou 30 m² nachádzajúce sa v mes

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Info v RK

Administratívne priestory, Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 1,200 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované administratívne priestory nachádzajúce sa v priemyselnom are

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory, Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 55 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory s celkovou výmerou 55 m² v Trenčíne. Nachádzajú

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

605 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom voľná spevnená plocha v oplotenom a stráženom areáli - Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Nezadaná | 400 m²

Ponúkame na prenájom voľnú spevnenú plochu v oplotenom a stráženom areáli v Trenčíne, vhodnú na

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

1.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

11 200 m2 Pozemok - lúka (trvalý trávny porast ) na predaj

Reality Chocholná-Velčice

Lúka, pasienok | Nezadaná | 11,200 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok s veľkým potenciálom o výmere 11 200 m2 v k.ú. obce Chocho

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Chocholná-Velčice

8.3 €/m2 8 €/m2

Obchodné klimatizované priestory, Trenčín, Za mostami

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Nezadaná | 32 m²

Ponúkame na prenájom komerčné klimatizované obchodné priestory s celkovou výmerou 32 m², ktoré

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Výrobné priestory, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na prenájom haly pre ľahkú, neotrasovú výrobu s rozlohou od 100 m² do 3×1500 m². Pries

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

1.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Eventová sála / obchodný priestor na prenájom v Žiline

Reality Žilina

Iný priestor | Centrálna | 67.6 m²

Ponúkame na prenájom eventovú sálu alebo obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí administr

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

975 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory s kuchynkou na prenájom – Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 86 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s vlastnou kuchynkou nachádzajúce sa na 7. poschodí

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Komerčný objekt – reštaurácia s možnosťou bývania, okolie Nového Mesta nad Váhom TOP

Reality Nové Mesto nad Váhom

Reštauračné priestory | Nezadaná | 298 m²

Ponúkame Vám na predaj komerčný objekt vhodný na podnikanie aj bývanie, ktorý v minulosti slúži

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Nové Mesto nad Váhom

385,000 € 1292 €/m²

67,5 m2 Administratívne priestory na PRENÁJOM, Trenčín - centrum

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 67.5 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v Trenčíne - centrum. Kancelárie sa nachádza na

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

5.42 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Komerčné klimatizované priestory ,Trenčín, Za mostami

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 87 m²

Ponúkame na prenájom čerstvo zrekonštruované klimatizované priestory s celkovou výmerou 87 m²,

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

990 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Skladové priestory na prenájom, 10 km od Trenčína

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,000 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory s celkovou rozlohou cca 1 000 m², ktoré pozostávajú z:

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

3.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom – mezonet v trojdome, Malinovo Tri Vody IV

Reality Malinovo

Rodinný dom | Tri vody IV | 86 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný mezonetový rodinný dom, ktorý je súčasťou trojdomu v pokojnej r

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Malinovo

299,000 € 3477 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný1,5 izbový byt na predaj v lokalite Slnečnice, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 39 m²

Ponúkame Vám na predaj 1,5 izbový byt dispozične upravený na 2 izbový byt v lokalite Slnečnice

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

221,900 € 5690 €/m²

Na prenájom zariadený 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii - Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | Švermova | 33 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný zariadený 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Galante n

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Galanta

520 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Obchodno-administratívny priestor 96,38m2 s výkladom do átria objektu, Vienna Gate, Kopčianska-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Kopčianska | 96.38 m²

Ponúkame na prenájom priestory v obchodnej galérii Vienna Gate na ul. Kopčianska, Bratislava 5,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Sklad 970m2 na 2.NP objektu na prenájom, nákladný výťah/nakladacia rampa, RAČA

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 970 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v logisticko-pr

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

2.9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Bratislavy TOP

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Bratislavy – Podunajsk

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

Exkluzívne 145m2 administratívne priestory s panoramatickou terasou 116m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 145 m²

Ponúkame na prenájom dizajnové kancelárske priestory v reprezentatívnej budove vo Vlčom Hrdle,

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23115)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie