Obchodné priestory v Apollo BC 2, Prievozská-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 183.55 m²

Ponúkame na prenájom priestory v Apollo Biznis centre 2, na Prievozskej ulici v Bratislave 2

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

16 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Kancelárske a skladové priestory na Vajnorskej ulici na prenájom, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 63.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske a skladovo-obchodné priestory v administratívnej budove na Vaj

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

933.45 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Kancelársky celok so sociálnym zázemím a parkovaním v Business Hoteli Aston, 54m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 54 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie vysokého štandardu na rohu Bajkalskej a Trenčianskej ulici.

Publikované: 19.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,041 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Priestory na Vajnorskej ulici na prenájom, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Vajnorská | 246.28 m²

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,422.42 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Kancelárie v krásnej historickej budove na Zochovej ulici, Staré Mesto, 117,21m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zochova | 117.21 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v lokalite pod hradom na Zochovej ulici, neďalek

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Kongresová sála, lobby, kuchyňa, jedáleň a príslušenstvo na prenájom, Holiday Inn-Bratislava 2, 3.000m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 3,000 m²

Ponúkame na prenájom priestory s vlastným vstupom z ulice na Bajkalskej ulici v Ružinove rozpre

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Byt na predaj - ul. Ľadová, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ľadová | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný podkrovný byt s výnimočnou atmosférou, nachádzajúci sa na 2. p

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 3591 €/m²

Komerčné priestory na prenájom - Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Vysoká | 140 m²

Ponúkame do dlhodobého prenájmu veľkometrážny 3i byt s vysokými stropmi a so súkromným zeleným

Publikované: 24.05.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,320 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Administratívne priestory v blízkosti Prezidentského paláca, EUROPEUM

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hodžovo námestie | 243.11 m²

Ponúkame na prenájom lukratívne kancelárske priestory v polyfunkčnom objekte Europeum, v centre

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.75 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Novostavba kancelárskych priestorov na prenájom - ul. Údernícka, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 371 m²

Ponúkame na prenájom novostavbu kancelárskych priestorov v Bratislave - Petržalke na Úderníckej

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory vysokého štandardu v projekte River Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Dvořakovo nábrežie | 132.6 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu v komplexe River Parku, na

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.5 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Na prenájom kancelárske priestory na Rybničnej ulici vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 54 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Rybničnej ul. v BA III - Vajnory s úžitko

Publikované: 04.04.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

9.6 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Na predaj pozemok v Stupave, časť Nová Hora

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Nová Hora | 1,176 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Stupave, časť Nová Hora. Pozemok s výmerou 1176m2 j

Publikované: 23.01.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

89,900 € 76 €/m²

Stavebný pozemok 507m2 v Stupave na predaj

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 507 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Stupave. Výmera 507m2, šírka 15m, rovinatý, všet

Publikované: 14.11.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

114,000 € 225 €/m²

Komerčné klimatizované priestory ,Trenčín, Za mostami

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 87 m²

Ponúkame na prenájom čerstvo zrekonštruované klimatizované priestory s celkovou výmerou 87 m²,

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

990 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

11 200 m2 Pozemok - lúka (trvalý trávny porast ) na predaj

Reality Chocholná-Velčice

Lúka, pasienok | Nezadaná | 11,200 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok s veľkým potenciálom o výmere 11 200 m2 v k.ú. obce Chocho

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Chocholná-Velčice

8.3 €/m2 8 €/m2

Komerčný objekt – reštaurácia s možnosťou bývania, okolie Nového Mesta nad Váhom TOP

Reality Nové Mesto nad Váhom

Reštauračné priestory | Nezadaná | 298 m²

Ponúkame Vám na predaj komerčný objekt vhodný na podnikanie aj bývanie, ktorý v minulosti slúži

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Nové Mesto nad Váhom

385,000 € 1292 €/m²

67,5 m2 Administratívne priestory na PRENÁJOM, Trenčín - centrum

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 67.5 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v Trenčíne - centrum. Kancelárie sa nachádza na

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

5.42 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory, Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 55 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory s celkovou výmerou 55 m² v Trenčíne. Nachádzajú

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

605 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárie v Trenčíne - širšie centrum

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 22 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu nachádzajúcu sa v zrekonštruovanej administratívnej budove v ši

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

230 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Administratívny priestor a zasadačky, Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Univerzitná Cesta | 18.18 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor (vhodný aj ako zasadačka alebo kancelária) nachád

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj, Považska Bystrica - Jelšové

Reality Považská Bystrica

Orná pôda | Nezadaná | 1,022 m²

Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 1 022 m², z toho úžitková plocha 936 m² a podiel n

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

99,900 € 98 €/m²

Priemyselné haly na prenájom, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,030 m²

Ponúkame na prenájom priemyselné haly vhodné na skladové, výrobné alebo obchodné účely s výmero

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

2.66 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom voľná spevnená plocha v oplotenom a stráženom areáli - Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Nezadaná | 400 m²

Ponúkame na prenájom voľnú spevnenú plochu v oplotenom a stráženom areáli v Trenčíne, vhodnú na

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

1.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Rodinné domy na predaj (23115)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Upresniť hľadanie