Výrobno-skladové priestory s kanceláriami na prenájom, Skladová ulica, Trnava

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Ulica Skladová | 2,000 m²

Ponúkame na prenájom skladové a výrobné priestory o výmere od 500 m² do 2000 m² + administratív

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Trnava

45 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Skladová hala na prenájom v Galante

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Galanta | 3,000 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v priemyselnej časti mesta Galanta. Priestor je o celkov

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na prenájom Galanta

2.85 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Gastro priestor na predaj v Smoleniciach pri areáli Chemolaku

Reality Smolenice

Reštauračné priestory | Továrenská | 830 m²

Ponúkame na predaj gastro priestor na Továrenskej ulici v Smoleniciach pri areáli Chemolaku. P

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na predaj Smolenice

546,000 € 658 €/m²

Skladový priestor na prenájom,150m2, Priemyselná ulica,Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 150 m²

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Galanta

3.85 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj: Výrobná hala s kompletným zázemím v monitorovanom areáli Chemolak

Reality Smolenice

Priestor pre výrobu | Továrenská | 4,424 m²

Ponúkame na predaj výrobnú halu v priemyselnom areáli chemického závodu Chemolak. Jedná sa o ž

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na predaj Smolenice

755,000 € 171 €/m²

Skladové priestory, Bratislavská, Trnava

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Bratislavská ulica | 580 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor na ulici Bratislavská v Trnave. Sklad má výmeru 580m2

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Trnava

Cena dohodou

Na prenájom - 2i byt, Projekt Nový Ružinov, ul. Na Výslní, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na výslní | 107 m²

Ponúkame Vám na prenájom štýlový, moderný, svetlý a kompletne zariadený 2 - izbový byt s vlastn

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Uzavretý admin. celok v krásnej historickej budove, 155m2, 2 parkovacie miesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 155 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom priestranný kancelársky celok s celkovou rozlohou 155m2 vráta

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

14.5 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Na predaj - 3i byt, ul. Hradská, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská | 72 m²

Ponúkame na predaj jedinečný byt nachádzajúci sa v súkromnom uzavretom areáli s vlastným parkov

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3958 €/m²

Exkluzívny rekreačný pozemok priamo pri vode – Gabčíkovo, prístav

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | Prístav | 500 m²

Predstavte si vlastné mólo na pokojnom ramene Dunaja, kde ráno začínate kávou pri ramene rieky

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

50,000 € 100 €/m²

Na predaj - pozemok, Pod gaštanmi, Bratislava II

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pod gaštanmi | 330 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Ružinove – ideálny na stavbu do 50 m2. Hľadáte malý pozemok p

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

55,000 € 167 €/m²

Kancelárie pri ceste do Pezinka na prenájom, Rybničná-Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 47.36 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie v administratívnej budove na Rybničnej ulici, vo Vajnoroch.

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 26.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

631.18 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Moderný sklad 258 m2 - možnosť deliť na menšie celky

Reality Bratislava-Dúbravka

Skladový objekt | Agátová | 258 m²

Moderný murovaný sklad - disponuje 3 bránami - je možné ho predeliť na 2 až 3 menšie celky. B

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Dúbravka

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok na predaj - Stupava

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 585 m²

Slnečný pozemok na predaj – 585 m², tichá lokalita, výhľad, elektrina, chatka Základné informá

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

106,000 € 181 €/m²

Pozemok na predaj, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 372 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výhľadom na Bratislavu a Karpaty Pozemok Výmera: 372 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 858 €/m²

Vila v pokojnom prostredí nad zálivom Raška

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Istria, Rakalj, okolie: Na predaj je krásna vila postavená v tradičnom štýle vysokej

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

500,000 € 2874 €/m²

Byt 57,78m2 v novostavbe v Krile Jesenice, neďaleko Splitu

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

KRILO JESENICE – NOVOSTAVBANa predaj je byt S103 na prvom poschodí no

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

350,000 € 6057 €/m²

Kancelárske priestory vysokého štandardu MYHIVE Tower, Vajnorská, POLUS/VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 741 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu A na známej adrese v Polus/VI

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.9 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Obchodné priestory v Apollo BC 2, Prievozská-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 183.55 m²

Ponúkame na prenájom priestory v Apollo Biznis centre 2, na Prievozskej ulici v Bratislave 2

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

16 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Kancelárske a skladové priestory na Vajnorskej ulici na prenájom, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 63.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske a skladovo-obchodné priestory v administratívnej budove na Vaj

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

933.45 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Kancelársky celok so sociálnym zázemím a parkovaním v Business Hoteli Aston, 54m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 54 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie vysokého štandardu na rohu Bajkalskej a Trenčianskej ulici.

Publikované: 19.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov