Byt na prenájom - ul. Jelšová, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jelšová | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom príjemný 2-izbový byt s výmerou 54 m2, nachádzajúci sa v tichej časti

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

820 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Atraktívny obchodný priestor v nákupnom centre, 100 m², Bajkalská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Bajkalská | 100 m²

Ponúkame na prenájom priestranný obchodný priestor v modernom nákupnom centre OC Tehelko. Pries

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Voľný priestor na gastro prevádzku na prenájom - Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 45.61 m²

Priestor na prenájom v novom modernom obchodnom centre OC TEHELKO na strategickom mieste v šir

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

25 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na predaj - Zohor

Reality Zohor

Iný stavebný pozemok | Lábska | 5,379 m²

Ponúkame na predaj pozemok v priemyselnej zóne obce Zohor s celkovou výmerou 5 379 m². Pozemok

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Zohor

85 €/m2 85 €/m2

1,5 izbový byt komplex Vydrica , ul.Žižkova, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 42 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 1,5-izbový byt v novostavbe na Žižkovej ulici v Starom Meste –

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

3-izbový byt s balkónom ul. Gustáva Mallého, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s výmerou 67 m² vrátane balkóna (6,5 m²), ktorý sa nachádza

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

330,000 € 4925 €/m²

Kancelárske priestory, Trnava

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Ružindolská | 15 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne administratívne priestory na Ružindolskej ulici v Trnave. Kance

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Trnava

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Skladový priestor/hala, Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 800 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v priemyselnej časti mesta Galanta. Priestor je o celkov

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Galanta

Cena dohodou

Veľkoryso riešený 4-izbový byt na predaj na ul. Nová Rožňavská TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj zaujímavý byt na ul. Wolkrova, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý byt, vhodný na investíciu, či bývanie pre mladých. Pôvodne sa

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,000 € 3966 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v Karlovej Vsi TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Novackého | 63 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v tehlovom bytovom dome na konci slep

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na dlhodobý prenájom moderný 2-izbový byt, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Ožvoldíkova | 38 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom moderný 2-izbový byt v obľúbenej štvrti Dúbravka na ulici Ožv

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom svetlý, kompletne zariadený 1-izbový byt, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Pod záhradami | 39 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý, kompletne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj murovaná garáž v lukratívnej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Hanulova | 18 m²

Ponúkame na predaj udržiavanú, suchú murovanú garáž situovanú v radovej zástavbe na Hanulovej

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

46,000 € 2556 €/m²

Na predaj priestranný 1,5-izbový byt o celkovej výmere 58 m2 - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1,5-izbový byt o celkovej výmere 58 m2, situovaný na prízemí

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

216,000 € 3724 €/m²

Prenájom murovaného skladu 150 m² – ideálny na podnikanie, Nitra

Reality Nitra

Skladový objekt | Vašinova | 150 m²

Ponúkame na prenájom murovaný sklad o výmere 150 m². Priestor je vhodný na skladovanie, logisti

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Nitra

625 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Ružindol

Reality Ružindol

Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 1,043 m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Ružindol Pozemok o celkovej výmere 1043 m2 sa nachádza v intr

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Ružindol

129,990 € 125 €/m²

Priestranný 4+1 byt (110 m²) s dvoma balkónmi a 3-metrovými stropmi v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Hľadáte veľkorysé a reprezentatívne bývanie priamo v centre diania, alebo uvažujete nad strateg

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 4545 €/m²

Administratívny priestor 225m2 na Kalinčiakovej ulici, v tesnej blízkosti TOWER 5 a štadióna Tehelné pole, BA3

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kalinčiakova | 225 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v budove SITNO na Kalinčiakovej ulici, v tesnej

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Chata v Stupave, Ovocinár TOP

Reality Stupava

Chata, drevenica, zrub | Ovocinár | 50 m²

Ponúkame na predaj chatu v Stupave, záhradkárska osada Ovocinár. Chata stojí na pozemku s nád

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Stupava

62,000 € 1240 €/m²

Skladový priestor na prenájom

Reality Nitra

Priestor pre sklad | Síkarská | 1,041 m²

V Nitre na Síkarskej ulici ponúkame na prenájom nový skladový priestor vo veľkosti 1041m2. Vst

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Nitra

5,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Skladové priestory v objekte Matador - Dolné Krškany

Reality Nitra

Priestor pre sklad | K rieke | 850 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory v Dolných Krškanoch s výmerou 850m2. Objekt sa nachádza

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Nitra

2,500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Obchodné a kancelárske priestory v centre Nitry, pešia zóna

Reality Nitra

Obchodné priestory | Bratislavská | 112.5 m²

Ponúkame na prenájom obchodné a kancelárske priestory s výmerou 112,5 m², nachádzajúce sa na 1.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Nitra

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Garáž, ul.Varšavská, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Varšavská | 19.84 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na Varšavskej ulici v Novom Meste. Rozloha garáže je 6,30m x 3,15

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

30,000 € 1512 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Rodinné domy na predaj (23112)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie