Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,185 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok 596 m² alebo 1 185 m² v obci Čechy. Rozl
25,000 € 21 €/m²
4 izbový byt | Ulica A. Jiráska | 85 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 4-izbový byt na Jiráskovej v Lučenci. Hľadáš priestranné bý
133,000 € 1565 €/m²
2 izbový byt | Nábrežná | 65 m²
Reality na kľúč vám ponúka na predaj veľký 2-izbový byt s balkónom na Nábrežnej ulici v Nových
122,000 € 1877 €/m²
Iný stavebný pozemok | Gúgska | 100 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom parkovacie miesto 100m² v Nových Zámkoch smer Andovce.
60 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
2 izbový byt | M. R. Štefánika | 45 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom elegantný zariadený 2-izbový byt pri stanici v Nových Zá
450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Cisárska bašta | 54 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom krásny zariadený 2-izbový byt v centre mesta v Nových Zá
530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 72 m²
Reality na kľúč vám ponúka na prenájom nebytový priestor na Ul. M.R. Štefánika v Nových Zámkoch
300 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Komárňanská cesta | 120 m²
Reality na kľúč vám ponúka na prenájom skladový priestor na Komárňanskej ceste v Nových Zámkoch
300 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 96 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj novostavbu – nízkoenergetický 4-izbový drevo dom s očarujú
220,000 € 2292 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 300 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj kompletne zariadený rekreačný areál v obci Podhájska, využ
450,000 € 1500 €/m²
Objekt pre obchod | 300 m²
IBA U NÁS! Reality na kľúč Vám ponúka na predaj rodinný dom, pneuservis a rozsiahly pozemok s
920,000 € 3067 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom v Nesvadoch. Zastava
169,900 € 1416 €/m²
Skladový objekt | 1,331 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj skladový objekt v Nových Zámkoch. Ponúkaný sklad sa nachá
375,000 € 282 €/m²
Záhradná chatka | Zúgov | 27 m²
IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj útulnú záhradkársku chatu s krásnou záhradou vo
42,000 € 1556 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ulica Ladislava Miskolcziho | 900 m²
Reality na kľúč Vám exkluzívne ponúkajú na predaj stavebný pozemok s rozlohou 900 m² v obci And
84,000 € 93 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 656 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok 656m2 v Šuranoch - Nitriansky Hrádok. R
155 €/m2 155 €/m2
Priestor pre sklad | 600 m²
Reality na kľúč ponúka na prenájom skladový priestor v Nových Zámkoch. Podlahová plocha skladu
1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Hlavné Námestie | 30 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v centre mesta v Nových Zámkoch.
350 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bernolákovo námestie | 45 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom krásny kancelársky priestor pri centre mesta v Nových Zá
390 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Bátorove Kosihy | 79 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj tehlový 3-izbový rodinný dom v obci Bátorove Kosihy. Dom
85,000 € 1076 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,600 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj veľký pozemkom s domom v Nových Zámkoch. Zastavaná plocha
165,000 € 103 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,200 m²
Reality na kľúč Vám iba u nás ponúka na predaj veľký stavebný pozemok v obci Semerovo. Pozemok
26,000 € 22 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 507 m²
IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj pozemok v obci Palárikovo. Rozloha pozemku je
53,000 € 105 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,150 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj 11,5 árový stavebný pozemok v Nových Zámkoch. Rozloha poz
176,300 € 153 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.