Na predaj pozemok, 624m2, Borinka

Reality Borinka

Záhrada | - | 624 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj, slnečný a južne orientovaný pozemok o výmere 624 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Borinka

93,600 € 150 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový rodinný dom - Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | - | 90 m²

Koval reality ponúkajú na predaj tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou cca 90 m². Dom sa nach

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šurany

112,900 € 1254 €/m²

EXKLUZÍVNY obchodný priestor v projekte Eden Park, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | - | 135.52 m²

Ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor situovaný na prízemí modernej budovy v obľúbeno

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

510,000 € 3763 €/m²

Exkluzívna ponuka rodinného domu na Slnečnej ulici, Krupina

Reality Krupina

Rodinný dom | Slnečná ulica | 130 m²

Exkluzívna ponuka rodinného domu na Slnečnej ulici, Krupina Dispozícia: Prízemie: obývačka,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Krupina

328,000 € 2523 €/m²

Predaj: Slnečný stavebný pozemok v obci Dolná Mičiná (979 m²)

Reality Dolná Mičiná

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Mičiná | 979 m²

Predaj: Slnečný stavebný pozemok v obci Dolná Mičiná (979 m²) Hľadáte ideálne miesto pre svoj

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Mičiná

255,000 € 260 €/m²

Na prenájom priestor na Farskej ulici v Nitre

Reality Nitra

Obchodné priestory | Farská | 113 m²

Koval reality ponúkajú na prenájom nebytové priestory v centre Nitry. Ponúkame na prenájom neb

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

✨ PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM POTENCIÁLOM – POPRAD, UL. 29. AUGUSTA ✨

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 50.68 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa svojich predstáv? Alebo výhodnú investi

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE 3i byt s loggiou, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 73.2 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves. Nehnuteľ

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

135,000 € 1844 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 3i byt, Letná ulica, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 68.7 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom 3 izbový priestranný byt, Letná ulica, Spišská Nová Ves. Nachád

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

660 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - 2 izbový byt / K nemocnici / pôvodný stav/ 56 m2

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | - | 56 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Bánovciach nad Bebravou nachádzajúci sa v širšom centre m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

Prenájom: 2-izb. byt s výhľadom na zeleň –Ružinov, Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 50 m²

Ponúkam na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratis

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3 izbový priestranný, slnečný byt s terasou a garážovým státim BORIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňova | 90 m²

Ponúkame exkluzívne na prenájom 3 izbový byt v známom a obľúbenom projekte BORIA na Drieňovej u

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Útulný 2-izbový byt na Šoltésovej ulici Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šoltésovej | 55 m²

Bývanie snov na Šoltésovej ulici! Ponúkame na prenájom krásny 2-izbový byt na Šoltésovej ulici

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

870 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nám. Gy. Széchényiho | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt s dvoma balkónmi v meste Nové Zámky. Plocha: úžitková 78m

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, 3 izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 95 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, 3 izbový byt v meste Nové Zámky. Plocha: úžitková 95m2. Nachádz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na prenájom veľkú, zariadenú garsónku s balkónom v centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Garsónka | Michalská bašta | 35 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľkú, zariadenú garsónku s balkónom v centre mesta Nové Zámky. Plocha

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM STRATEGICKÉHO POZEMKU – TEPLIČKA NAD VÁHOM - ŽILINA

Reality Teplička nad Váhom

Zmiešaná zóna | Fatranská | 10,000 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na prenájom atraktívne územie / pozemok v obci Teplička

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na prenájom Teplička nad Váhom

Cena na vyžiadanie

Rodinný dom, 130 m2, garáž, Kuraľany, okr. Levice

Reality Kuraľany

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kuraľany

42,000 € 323 €/m²

GARÁŽ S VLASTNÝM POZEMKOM, 19m2, ŽILINA - HLINY IV.

Reality Žilina

Garáž | Vojtecha Spanyola | 19 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojacu garáž v meste Ži

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Žilina

37,990 € 1999 €/m²

Slnečný pozemok 812 m2, Hronovce, okr. Levice

Reality Hronovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 812 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok, kde celková výmera pozemku je 812 m2,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Hronovce

28,400 € 35 €/m²

P R E D A J 4-izb mezonet s krbom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Horská | 145 m²

Butterfly-reality ponúka exkluzívne v zastúpení majiteľa na predaj krásny, priestranný 4-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

Top lokalita 4-izbový rodinný dom Žilina-Rosinky

Reality Žilina

Rodinný dom | Šibeničná 29 | 172.6 m²

SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj 4-izbový tehlový, samostatne stojaci rodinný d

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Žilina

355,000 € 2057 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Slnečný 3 izbový byt, 86 m2, balkón, Demandice, okr. Levice

Reality Demandice

3 izbový byt | - | 86 m²

EXKLUZÍVNE!!! SaleA- Váš partnér v realitách ponúka na predaj 3 izbový byt, 86 m2, balkón, Dem

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Demandice

59,990 € 698 €/m²

Slnečné dva domy na jednom pozemku, 130 m2, garáž, Kozárovce, okr. Levice

Reality Kozárovce

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner ponúka na predaj 2 rodinné domy, 130 m2 a celková výmera pozemku je 2547 m2,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kozárovce

84,990 € 708 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23028)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie