Exkluzívna horská chata s vírivkou a nádhernými výhľadmi

Reality Zákopčie

Vidiecky dom | - | 240 m²

🏡 Exkluzívna horská chata s vírivkou a nádhernými výhľadmi – Zákopčie (Vojty 858) Ponúkame na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zákopčie

195,000 € 813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 2- izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 49.72 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2- izbový byt na sídl

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom Open Space Kancelárie s parkovaním Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Administratívny objekt | Československých Tankistov | 100.55 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

P R E D A J 4-izb mezonet s krbom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Horská | 145 m²

Butterfly-reality ponúka exkluzívne v zastúpení majiteľa na predaj krásny, priestranný 4-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nám. Gy. Széchényiho | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt s dvoma balkónmi v meste Nové Zámky. Plocha: úžitková 78m

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, 3 izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 95 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, 3 izbový byt v meste Nové Zámky. Plocha: úžitková 95m2. Nachádz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na prenájom veľkú, zariadenú garsónku s balkónom v centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Garsónka | Michalská bašta | 35 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľkú, zariadenú garsónku s balkónom v centre mesta Nové Zámky. Plocha

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Chorvátsko - Sukošan Novostavba apartmánu len 250m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Sukošan - LUXUSNÝ APARTMÁN S VLASTNOU ZÁHRADOU, LEN 250 M OD MORA! Hľadáte ideálne miesto na

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

281,855 € 3411 €/m²

Na prenájom priestor na Farskej ulici v Nitre

Reality Nitra

Obchodné priestory | Farská | 113 m²

Koval reality ponúkajú na prenájom nebytové priestory v centre Nitry. Ponúkame na prenájom neb

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom: 2-izb. byt s výhľadom na zeleň –Ružinov, Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 50 m²

Ponúkam na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratis

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 1,5 izbový byt Račianska ulica Guthaus, Bratislava EXPIS REAL

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 45 m²

Realitná kancelária Expis real ponúka na prenájom exkluzívny, slnečný 1 a pol izbový byt s krás

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2 izb byt s loggiou, City Park Ružinov, Jarabinková ulica, Bratislava Nivy, Expis real

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 65 m²

Exkluzívne iba u nás: 2 izbový moderný byt v novostavbe City Park Ružinov, novotou voňajúci zar

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ Rodinný dom – Chata, obec Prievaly Záhorie, EXPIS REAL

Reality Prievaly

Rodinný dom | Hlavná | 56 m²

Nehnuteľnosť je možné využiť ako celoročne obývateľný dom, alebo ako víkendovú chatu. Na Liste

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Prievaly

85,000 € 1518 €/m²

Na predaj 2 izbový byt s balkónom aj loggiou v pôvodnom stave vo Valaskej

Reality Valaská

2 izbový byt | Švermova | 50 m²

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v tichej lokalite obce Valaská. Byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Valaská

75,000 € 1500 €/m²

PRENÁJOM 2 izb. byt s balkónom, pri HRADE, Krátka ul., BA Staré Mesto EXPIS REAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Krátka | 80 m²

Exkluzívne iba u nás: Priestranný 2 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii v centre mesta, v jedi

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM STRATEGICKÉHO POZEMKU – TEPLIČKA NAD VÁHOM - ŽILINA

Reality Teplička nad Váhom

Zmiešaná zóna | Fatranská | 10,000 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na prenájom atraktívne územie / pozemok v obci Teplička

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na prenájom Teplička nad Váhom

Cena na vyžiadanie

✨ PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM POTENCIÁLOM – POPRAD, UL. 29. AUGUSTA ✨

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 50.68 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa svojich predstáv? Alebo výhodnú investi

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - 2 izbový byt / K nemocnici / pôvodný stav/ 56 m2

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | - | 56 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Bánovciach nad Bebravou nachádzajúci sa v širšom centre m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

EXKLUZÍVNY obchodný priestor v projekte Eden Park, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | - | 135.52 m²

Ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor situovaný na prízemí modernej budovy v obľúbeno

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

510,000 € 3763 €/m²

EXKLUZÍVNE 3i byt s loggiou, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 73.2 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves. Nehnuteľ

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

135,000 € 1844 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 3i byt, Letná ulica, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 68.7 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom 3 izbový priestranný byt, Letná ulica, Spišská Nová Ves. Nachád

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

660 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj: Slnečný stavebný pozemok v obci Dolná Mičiná (979 m²)

Reality Dolná Mičiná

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Mičiná | 979 m²

Predaj: Slnečný stavebný pozemok v obci Dolná Mičiná (979 m²) Hľadáte ideálne miesto pre svoj

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Mičiná

255,000 € 260 €/m²

Exkluzívna ponuka rodinného domu na Slnečnej ulici, Krupina

Reality Krupina

Rodinný dom | Slnečná ulica | 130 m²

Exkluzívna ponuka rodinného domu na Slnečnej ulici, Krupina Dispozícia: Prízemie: obývačka,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Krupina

328,000 € 2523 €/m²

2i byt s loggiou, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | - | 54.8 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v meste, centrum, Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť sa nachádza v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23028)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Upresniť hľadanie