Priestory s parkovaním na prenájom - Nitra

Reality Nitra

Priestor pre výrobu | Cabajska | 1,005 m²

Ponúkame Vám na prenájom prevádzkové priestory 505m2, s pozemkom 500 m2 v Nitre, ulica Cabajská

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

3,300 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Predaj lukratívnych pozemkov v Mlynici

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 700 m²

Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Investujte aj vy do niečoho, čoho hodnota stá

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

130 €/m2 130 €/m2

NA PREDAJ-Veľký pozemok so starším rodinným domom v Šoporni

Reality Šoporňa

Pozemok pre rodinné domy | - | 4,833 m²

*** WFM Reality *** Vám ponúka na predaj veľký pozemok v obci Šoporňa. Na pozemku sa nachádza

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Šoporňa

72 €/m2 72 €/m2

NA PREDAJ: Investičné pozemky vo Vyšných Ružbachoch

Reality Vyšné Ružbachy

Iný stavebný pozemok | Vyšné Ružbachy | 6,000 m²

Centrum Real exkluzívne ponúka na predaj atraktívne investičné pozemky v obci Vyšné Ružbachy o

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

55 €/m2 55 €/m2

REKREAČNÁ CHATKA V PODTATRANSKEJ OBCI ŠTÔLA

Reality Štôla

Chalupa, rekreačný domček | - | 90 m²

Centrum Real exkluzívne ponúka na predaj krásnu, útulnú a slnečnú chatu v podtatranskej obci Št

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štôla

140,000 € 1556 €/m²

Na prenájom/predaj - obchod - celá budova - Šaľa

Reality Šaľa

Obchodné priestory | P.Pázmaňa | 139 m²

Ponúkame Vám na predaj/ prenájom budovu obchodu a služieb v centre mesta Šaľa. Budova je jednop

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Šaľa

400,000 € 2878 €/m²

PRENÁJOM ADMINISTRATÍVNYCH PRIESTOROV V CENTRE MESTA POPRAD

Reality Poprad

Administratívny objekt | Mnoheľova | 56.125 m²

Centrum Real ponúka na prenájom administratívne priestory priamo v centre mesta Poprad. Kancel

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Poprad

586 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

4-izbový byt a reštaurácia - Rišňovce - Nitra

Reality Rišňovce

Rodinný dom | Rišňovce | 320 m²

Koval reality Vám ponukajú na predaj reštauráciu s terasou a 4 izbový byt v centre obce Rišňovc

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rišňovce

235,000 € 734 €/m²

EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - B302

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 44.1 m²

Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Máme pre Vás exkluzívny apartmán v jedinečno

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

452,034 € 10250 €/m²

PREDAJ 3 izbový byt, 76,5 m2, Handlová, 29.augusta.

Reality Handlová

3 izbový byt | Ul. 29. augusta | 76.5 m²

Buttefly-reality ponúka NA PREDAJ 3 izbový byt, 76,5 m2, Handlová, 29.augusta. Hľadáte pokojné

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Handlová

79,000 € 1033 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Relax, šport a gastro pri Neusiedlerskom jazere

Reality Rust

Mobilný dom | Rakúsko | Rust | -

Hľadáte oddych pre seba, rodinu a kamarátov? Príďte objaviť ideálne miesto pre váš relax! Ak t

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rust

39,900 € 2314 €/m²

Dva domy so záhradou v centre - Levice

Reality Levice

Rodinný dom | Janka Jesenského | 195 m²

Ponúkame Vám na predaj dva domy na bývanie alebo podnikanie v centre Levíc. Domy sa nachádzajú

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Levice

108,000 € 554 €/m²

Pozemok určený na výstavbu - Podhorany

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | Podhorany | 2,056 m²

Exkluzívna ponuka veľkého pozemku určeného na výstavbu a možnosti rozdelenia až na 3 stavebné p

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÉ!!! Posledný voľný pozemok na predaj - Podhorany!!!

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | Podhorany | 623 m²

Exkluzívna ponuka stavebných pozemkov v malebnej obci Podhorany Máte záujem o lukratívnu príle

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

45,000 € 72 €/m²

Prenájom: Polyfunkčný priestor 98,9m2, Markušovská cesta, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Administratívny objekt | - | 98.9 m²

Alphareality.sk exkluzívne ponúka na prenájom polyfunkčný priestor, Markušovská cesta, Spišská

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Spišská Nová Ves

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ - Rodinný dom - chalupa v Kokave nad Rimavicou - Čertove potôčky

Reality Kokava nad Rimavicou

Rodinný dom | - | 200 m²

Popis nehnuteľnosti Rodinný dom v pôvodonom stave, no v započatej rekonštrukcii v obci Kokava

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

44,800 € 235 €/m²

Prenájom: Polyfunkčný priestor, Radlinského, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Administratívny objekt | Radlinského | 543 m²

Alphareality.sk ponúka na prenájom polyfunkčný priestor, Radlinského, Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Spišská Nová Ves

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Vzdušný 4,5 izbový byt s vysokými stropmi v srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie 1. mája 16A | 101.34 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj pekný staromestský 4,5-izbový byt s vysokými stropmi

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 4144 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok pre RD s výhľadom na les, Nižný Klátov,Košice-okolie

Reality Nižný Klátov

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Realitná kancelária Heriban reality a Ing. Anna Štefanová Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slneč

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

210,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový byt s parkovaním a 22m2 terasa, Nivy- Jégého ul, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 120 m²

Ponúkame na predaj priestranný dobre dispozične riešený 4-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ul

Publikované: 23.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

515,000 € 4292 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kancelárske priestory na samostatnom 1.posch. polyfunkčnej budovy.

Reality Trnava

Administratívny objekt | Skladová | 350.6 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom na Skladovej ulici v Trnave kancelárske priestory n

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

7 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na 20 árovom pozemku v Nových Zámkoch!

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 100 m²

Výrazne znížená cena!!!Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na 20 árovom pozemku v Nových Zámkoch

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

325,000 € 3550 €/m²

Znížená cena! Ponúkame Vám na predaj pozemok v Nových Zámkoch!

Reality Nové Zámky

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nové Zámky | 714 m²

Znížená cena! Ponúkame Vám na predaj 7 árový pozemok v Nových Zámkoch! Plocha: pozemku 714m2. N

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

122,000 € 171 €/m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Pozemok pre bytovú výstavbu | Hurbanovo | 2,805 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Hurbanove. Plocha: pozemku 2805m2. Rovinatý pozemok. Betónová

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

133,000 € 47 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23041)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Upresniť hľadanie