pozemok na výstavbu Považská Bystrica, 833m2

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 0 m²

203-14-PEMO Ponúkame na predaj slnečný pozemok priamo v meste Považská Bystrica. Jedná sa o sv

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

84,800 €

2i byt Hliny, pôvodný stav s balkónom

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 60 m²

TU reality ponúka na predaj veľký dvojizbový byt. Tento byt v sebe spája tri najväčšie devízy p

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

128,000 € 2133 €/m²

Prerobený, útulný a slnečný 2i byt Rozkvet

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 50 m²

Tu reality ponúka na predaj útulný, slnečný 2 - izbový byt o výmere 50 m2 na sídlisku Rozkvet-u

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

120,000 € 2400 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 482 m2 Považská Bystrica, Hliny - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 482 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

69,000 € 143 €/m²

HALO reality - Kúpa komerčný objekt Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | 400 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu skladové priestory min. 400m2 a viac, može byť aj

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na kúpa Považská Bystrica

1,000,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Prenájom, lukratívny komerčný pozemok Považská Bystrica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | 2,462 m²

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt v žiadanej lokalite, Považská Bystrica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 62 m²

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Považská Bystrica, Milochov - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

110,000 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom s pekným pozemkom Považská Bystrica, Jelšová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

335,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Považská Bystrica, Centrum - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Považská Bystrica

Polyfunkčný objekt | 1,200 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt s balkónom v Považskej Bystrici o výmere asp

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

125,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Prenájom, jednoizbový byt Považská Bystrica, Stred - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | 38 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

490 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Považská Bystrica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | M. Kukučína | 56 m²

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

114,000 € 2036 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradný pozemok 1852 m2 Považská Bystrica, Jelšové - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Považská Bystrica

Záhrada | 1,852 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

55 €/m2 55 €/m2

GRAVITAS | Prenájom obchodných / kancelárskych priestorov s terasou

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | 78.94 m²

Realitná kancelária GRAVITAS ponúka na prenájom atraktívny obchodno-kancelársky priestor nachád

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

546 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

GRAVITAS | Prenájom obchodného priestoru -AB Hliny

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Hliny | 553 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v kompletne zrekonštruovanom administratívnom komple

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

Cena dohodou

GRAVITAS | Prenájom kancelárskeho priestoru v komplexe AB Hliny

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Hliny | 46.45 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor o výmere 46,45 m2 v trojpodlažnom administrat

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

Cena dohodou

GRAVITAS | Prenájom kancelárskych / obchodných priestorov s terasou

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 78.94 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

546 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

GRAVITAS | Prenájom kancelárskych priestorov - AB Hliny

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Hliny | 553 m²

Ponúkame Vám na prenájom tri kancelárske priestory štandardu „A“ v kompletne zrekonštruovanom a

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

Cena dohodou

SVOBODA &WILLIAMS I 105504 l Veľkorysá 8 izbová vila v alpskom štýle s panoramatickým výhľadom na Vážsku kaskádu

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 682 m²

Veľkorysá 8 izbová vila v alpskom štýle s panoramatickým výhľadom na Vážsku kaskádu a okolité l

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Považská Bystrica

Info v RK

2 izbový byt na predaj Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 41 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Považskej Bystrici na Mládežníckej ulici, v bytovke ktorá

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

1 € 0 €/m²

Na predaj pozemok o veľkosti 3229m2 v obci Dolný Milochov.

Reality Považská Bystrica

Orná pôda | Milochov | 3,229 m²

Na predaj pozemok o veľkosti 3229m2 v obci Dolný Milochov. Pozemok sa nachádza v blízk

Publikované: 02.02.2023 Aktualizované: 25.08.2023
Pozemky na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Pozemok Považská Bystrica - Zemiansky Kvašov

Reality Považská Bystrica

Iný poľnohosp. pozemok | 1,340 m²

Realitná kancelária RED ponúka slnečný Investičný pozemok, parcela “C” trvalý trávnatý porast,

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

3 - izbový byt Považská Bystrica - centrum s garážou

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 81 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Považskej Bystrici. Nachádza sa v širšom centre mesta, v malo

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

179,000 € 2210 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23058)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie