Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 50 m²
Ponúkame na predaj krásnu útulnú novostavbu chaty s možnosťou celoročného bývania. Chata sa na
65,000 € 1300 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Mlynská | 300 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj jedinečný zrub v tichom prostredí obce Jahodná, len pár krokov o
Info v RK
Chata, drevenica, zrub | 260 m²
Resido Concept Vám ponúka na predaj krásny a priestranný zrub ideálny na celoročné bývanie a ti
349,990 € 1346 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 19 m²
Georgi Conev Vám ponúka Investičnú príležitosť - na predaj pozemky pod cca 21 záhradnými chatam
Info v RK
Chata, drevenica, zrub | 60 m²
Lokalita : Varín - Pod Jedľovinou Sekcia : predaj Druh : chata Počet miestností : 2 Pivnica : n
75,000 € 1250 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 180 m²
Lokalita : Martin - Podstráne Sekcia : predaj Druh : rekreačná chata Počet miestností : 7+kk Ba
439,000 € 2439 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Ratnovská zátoka | 80 m²
Ak hľadáte pokojne miesto v prírode na oddych a relax s rodinou a deťmi, ale zároveň chcete zos
Info v RK
Chata, drevenica, zrub | 891 m²
DeveloX Reality ponúka exkluzívne na predaj v pôvodnom stave 2-izbovú chatu v meste Malacky v
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | 18 m²
DeveloX Reality vám ponúka na predaj atraktívnu novostavbu rekreačnej chatky, ktorá sa nachádza
90,000 € 5000 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 59.51 m²
Reality Zemplín ponúka na predaj zrekonštruovanú chatu uprostred lesa, na kopci medzi Viniansky
169,990 € 2856 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Bytčianska | 230 m²
Veľká 7-izb. chata s možnosťou bývania | Považský Chlmec | 441 m2 Ponúkame na predaj veľkú mur
298,000 € 1296 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 65 m²
Ponúkame na predaj útulnú murovanú chatu situovanú v pokojnej záhradkárskej osade v Hornom Hrič
79,000 € 1215 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Medzilaborce | 75 m²
This is automation description testing 282504065
500 € 7 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Zlatnícka dolina | 100 m²
GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ponúkame na predaj priestrannú murovanú rekreačnú chatu
105,000 € 1050 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Zlatnícka dolina | 140 m²
GRAND REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ponúkame na predaj celoročný rekreačný dom vhodný na nad
194,000 € 1386 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 308.98 m²
Predmet dražby. a/ Nehnuteľnosti zapísané na liste vlastníctva č. 3809, vedenom Okresným
471,000 € 1524 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 60 m²
AAA-Real ponúka EXKLUZÍVNE na predaj CHATU nachádzajúcu sa na samote v blízkosti obce Staré Ho
38,000 € 633 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Tulská | 75 m²
Na predaj nádherná záhradná chatka v lokalite Fončorda nad Tulskou. Jedná sa o dvojpodlažnú záh
35,000 € 467 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 1 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažný Vinohradnícky domček so zastavanou plochou 37 m2, na pozemku o
53,000 € 53000 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 74 m²
* * * N O V Á C E N A * * * Na predaj Vám exkluzívne ponúkam na predaj Rekreačnú drevenú chatu
79,900 € 1080 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Boženy Slančíkovej - Timravy | 450 m²
Realitná kancelária MKC Real Vám ponúka na predaj rekreačnú chatu, kolaudovanú 2024 s vlastným
74,900 € 166 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 100 m²
NA PREDAJ – Rekreačná chata s pozemkom 5 árov v obľúbenej lokalite Bukovec pri Košiciach Hľadá
150,000 € 1500 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 31.4 m²
Reality Zemplín ponúka na predaj bezúdržbovú rekreačnú chatku s krytou terasou a vlastným pozem
39,990 € 1274 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: NOVOPOSTAVENÁ DREVENÁ CHATA V PODKYLAVE Predaj nehnuteľnosti v atraktívnej l
117,000 € 1463 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.