Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 38 m²
Ponúkame na predaj útulnú chatu v malebnej obci Jasenová, priamo pod vrchom Choč. Chata má 3 na
114,000 € 3000 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 185 m²
Ponúkame Vám na predaj nadštandardnú chatu v obľúbenom lyžiarskom stredisku na Donovaloch. Chat
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | Ľadová | 110 m²
Nehnuteľnosti v rezorte Natur Property: Váš vlastný kúsok raja v srdci Vysokých Tatier Preds
388,885 € 3535 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Karvaša a Blahovca | 100 m²
Ponúkame na predaj horskú rekreačnú chatu v lokalite Vrútky – Karvaša Blahovca. Chata pozostáv
52,000 € 520 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 130 m²
Ponúkame na predaj priestrannú a štýlovú chatu o výmere 130 m² situovanú v nádhernom prostredí
229,000 € 1762 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Z. Šírava | 80 m²
Predáme zrekonštruovanú rekreačnú chatu s vinohradom na Z. Šírave, situovanú v lokalite nad V
105,000 € 1500 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 109 m²
MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na predaj novostavbu chatu- pod Chopkom s vlastným pozem
Info v RK
Chata, drevenica, zrub | 450 m²
Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj zaujímavý investičný projekt. Na poz
599,900 € 1333 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 450 m²
650,000 € 1444 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 40 m²
Ponúkame na predaj chatku vo vinohradnickej lokalite Mužliansky vrch, katastralne uzemie Kamenn
33,000 € 825 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 30 m²
Ponúkame na predaj drevenú chatku s novou strechou, peknou terasou. Nachádza len 2 km
22,000 € 733 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 43 m²
Chata sa nachádza na veľkom pozemku v blízkom okolí mesta Štúrovo, chatová oblasť Hegyfarok, ka
48,000 € 1116 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 90 m²
Na predaj rekreačná chata – Kováčovo - Chľaba, pri Štúrove Ponúkame na predaj zrekonštruovanú
85,000 € 944 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 154 m²
Ponúkame Vám skvelé miesto na oddych pri Zemplínskej šírave Murovaná trojpodlažná chata v ob
111,000 € 721 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia s.r.o. Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj nádhernú rekreačnú
270,000 € 3375 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 120 m²
NOVÁ CENA !!! Realitná kancelária OREA ponúka exkluzívne na predaj rekreačnú chatu situovanú
140,400 € 1170 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Podbanské | 150 m²
Ponúkame na predaj exkluzívnu 4-podlažnú luxusnú chatu vo vyhľadávanej lokalite Podbanské, na h
499,000 € 3787 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Kubínska hoľa | 350 m²
Ponúkame Vám na predaj chatu TRAFO na Kubínskej holi. Chata sa nachádza v najlukratívnejšej lok
598,000 € 1709 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Lehotská | 80 m²
Ponúkame na predaj chalupu v malebnej a pokojnej lokalite Oravskej Lesnej, ktorá má obrovský po
85,000 € 1238 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Žaškov | 120 m²
NOVÁ CENA!!! Hľadáte miesto, kde môžete uniknúť od ruchu mesta, nadýchnuť sa čerstvého vzduchu
209,900 € 1749 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Trnava pri Laborci | 29.2 m²
Chyžku sme práve predali. Ak hľadáte podobnú chatu v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.
38,490 € 1366 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Kamenec | 75 m²
Chatu sme práve predali. Ak hľadáte podobnú chatu v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.
72,000 € 960 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Kavečianska cesta | 20 m²
Ponúkame Vám na predaj murovanú chatu v krásnom prírodnom prostredí v katastrálnom území Čermeľ
53,000 € 2650 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 42 m²
Ponúkame Vám na predaj chatu Štiavnické Bane. Plocha: úžitková 42m2, veľkosť pozemku 1418m2. C
153,000 € 3643 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.