ZREKONŠTRUOVANÝ PRIESTRANNÝ 3IB s PEKNÝM VÝHĽADOM, ROZKVET

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet 126 | 66 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj pekný a priestranný 3-izbový byt v P

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

135,500 € 2053 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP NOVOZREKONŠTRUOVANÝ 3IB s VEĽKOU LOGIOU, SNP,POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | SNP 77 | 68 m²

Hľadáte moderné bývanie v priestrannom byte bez investícií, v overenej lokalite s kompletnou ob

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

161,990 € 2382 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NADŠTANDARDNÝ, ZARIADENÝ 2IB PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 8.mája 316 | 63 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, veľmi priestranný 2-izbový

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

141,750 € 2250 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TOCA real - EXKLUZÍVNE – predaj RD v obci Maršová - Rašov okres Bytča

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 1 m²

TOCA real – exkluzívne – predaj staršieho rodinného domu v obci Maršová - Rašov / okres Bytča.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

88,500 € 88500 €/m²

TOCA real – moderný dvojpodlažný RD vo Svederníku – HOLODOM / okres Žilina

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 116 m²

TOCA real – predaj dvoch moderných dvojpodlažných murovaných 5-izbových rodinných domov v obci

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

305,000 € 2629 €/m²

TOCA real – investičný pozemok v Plevníku - Drienové 17.479m2

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 17,479 m²

TOCA real – ponúkame na predaj veľký investičný pozemok na okraji obce Plevník – Drienové o cel

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Považská Bystrica

15.56 €/m2 16 €/m2

TOCA real – Rodinný dom na pozemku 452m2 v Bytči – časť Hliník nad Váhom

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 64.44 m²

TOCA real – EXKLUZÍVNE – Rodinný dom s pozemkom 452m2 v Bytči – Hliník nad Váhom. Ponúkame výst

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

155,000 € 2405 €/m²

TOCA real – predaj 4izbového bytu v Bytči – Sídlisko

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | 79.42 m²

TOCA real – EXKLUZÍVNE - ponúkame na predaj pekný 4 izbový byt v Bytči na Sídlisku – Thurzova u

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

189,500 € 2386 €/m²

Na predaj rodinný dom v Považskej Bystrici - na Dedovci

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | - | 160 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v Považskej Bystrici - na Dedovci. Priestr

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Predaj dvojgeneračný rodinný dom Orlové-Povazšká Bystrica

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 200 m²

Romdom reality ponúka exkluzívne na predaj dvojgeneračný rodinný dom s pozemkom 868m2 v obci Or

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

257,500 € 1288 €/m²

PB2991 Pripravujeme na predaj Garáž Stred Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Garáž | Stred | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž o výmere 18 m2 v centre Považská Bystrica - Stred. V garáži je za

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

26,000 € 1444 €/m²

Novinka
Novinka

PB2989 Slnečný stavebný pozemok v mestskej časti Pov. Bystrica - Horný Moštenec

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Horný Moštenec | 1,753 m²

Ponúkame na predaj STAVEBNÝ pozemok o celkovej výmere 1753 m2 v Považskej Bystrici - mestská ča

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

93,000 € 53 €/m²

Novinka
Novinka

POZEMOK POD RD S PEKNÝMI VÝHĽADMI - MILOCHOV

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Milochov | 989 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka NA PREDAJ POZEMOK v meste Považská Bystrica, mestská časť

Publikované: 31.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

76,000 € 77 €/m²

člen NARKS

MODERNÝ BUNGALOV - 4 IZBOVÝ - 138 990,-€

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Považská Bystrica | 107 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Považskej Bystrice VÝSTAVBU RODINNÉHO

Publikované: 18.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

138,990 € 1299 €/m²

člen NARKS

ATYPICKÝ RODINNÝ DOM

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Považská Bystrica | 127.66 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na pozemku v okolí Považskej Bystrice VÝSTAVBU poschodové

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

162,000 € 1191 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: INVESTIČNÝ POZEMOK POVAŽSKÁ BYSTRICA: 4842 m2

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Jelšové | 4,842 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK v tichej lokalite neďaleko me

Publikované: 18.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

88 €/m2 88 €/m2

člen NARKS

5 IZBOVÝ BUNGALOV S TERASOU V TVARE "L"

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Považská Bystrica | 148 m²

Publikované: 06.11.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

162,000 € 993 €/m²

člen NARKS

BUNGALOV 4 IZBOVÝ do svahu

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 238.34 m²

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

238,400 € 1000 €/m²

člen NARKS

POZEMOK S RD V PEKNOM PROSTREDÍ - POV. BYSTRICA - 60€/m2

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 103.83 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka NA PREDAJ POZEMOK v meste Považská Bystrica, v jednej z me

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

195,900 € 1887 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: POZEMOK S PEKNOU PANORÁMOU - HORNÝ MILOCHOV, PB

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Horný Milochov | 939 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka NA PREDAJ POZEMOK v meste Považská

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

76,000 € 81 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA - 4IZ BUNGALOV V POVAŽSKEJ BYSTRICI S VÝHĽADOM NA HRAD

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Dráhy | 92.93 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj modernú novostavbu 4-izbo

Publikované: 26.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

195,000 € 2098 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

HLINY - MODERNÉ DOMY V TOP LOKALITE S MOŽNOSŤOU ODPOČTU DPH

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Kpt. Jaroša | 140.15 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka moderné novostavby dvojpodlažných r

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

239,000 € 1521 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 IZ LOWCOST RODINNÝ DOM 87 900,-€

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Považská Bystrica | 52 m²

Publikované: 07.08.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

87,900 € 1690 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM S PEKNÝMI VÝHĽADMI - MILOCHOV

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Horný Milochov | 99.47 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

212,000 € 2131 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie