Pozemok pre rodinné domy | 500 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Liptovský Ján.
180,000 € 360 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme veľký pozemok vhodný na osadenie mobilného domu, prípadne inej
12,345 € 12 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pekný trojizbový byt v Malackách, lokalita nerozhoduje, p
150,000 € 2206 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Hľadám rodinný dom v obci Buzitka pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (pô
Cena dohodou
3 izbový byt | 80 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 3 izbový, prípadne 4 izbový byt v meste Levice. L
120,000 € 1500 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
IHNEĎ KÚPIME, PLATBA V HOTOVOSTI! Pre klienta hľadám 2-izbový byt v Ružomberku, dôležitá je zau
140,000 € 140000 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Momentálne riešime bývanie pre rodinu, ktorá sa kvôli práci sťahuje do Veľkého Krtíša. Najradše
Cena dohodou
1 izbový byt | 1 m²
IHNEĎ KÚPIME! Pre klienta hľadám 1-izbový byt v Ružomberku. Môže byť aj pôvodný stav – rozhoduj
99,000 € 99000 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre klienta hľadáme1 až 2 izbový byt na prízemí alebo v bytovke s výťahom v Rimavskej Sobote. D
Cena dohodou
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme skôr starší, ale aspoň čiastočne zrekonštruovaný rodinný
250,000 € 250000 €/m²
2 izbový byt | 64 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v v centre alebo v blízskom centre mesta.
60,000 € 938 €/m²
1 izbový byt | 38 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v meste Lučenec. Klient disponuje hotovos
60,000 € 1579 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-3 izbový tehlový byt v Nitre, Šali alebo v okolitých ob
Cena dohodou
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme investičný 2-izbový byt v meste Nové Zámky. Požiadavky: m
100,000 € 100000 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt s balkónom. Byt by mal byť aspoň čiastočne z
100,000 € 100000 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Komjatice. Nehnuteľnosť môže byť aj v
80,000 € 727 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový rodinný dom v celom okrese Nitra, príp. v okrese
200,000 € 200000 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Partizánskom v peknom stave, podmienkou
Cena dohodou
3 izbový byt | 65 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Prešove Bližšie informácie Vám radi
150,000 € 2308 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prešove Bližšie informácie Vám radi
155,000 € 2818 €/m²
4 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt (príp. 3-izbový) v Nitre, výmera od 74 m2, l
Cena dohodou
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v okrese Nitra. Bližšie informácie Vám r
Cena dohodou
4 izbový byt | 90 m²
Pre klientov hľadáme štvorizbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalit
Cena dohodou
3 izbový byt | 1 m²
Pre viacerých klientov hľadáme 3 izbový byt v meste Kalinovo. Na stave bytu ani na konkrétnej u
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.