Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom - chalupu v obci Kolta. RD by mal byť v obýva
90,000 € 90000 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Gbelce. Dom by mohol mať plochu do 130
65,000 € 500 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový prízemný byt v Novej Dubnici, ideálne po komplet
75,000 € 2143 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší pozemok na umiestnenie predajného stánku vo frekven
Cena dohodou
3 izbový byt | 1 m²
Hľadáme 3-izbový byt v Banskej Bystrici, prednostne v lokalite Sásová, prípadne aj v iných čast
Cena dohodou
3 izbový byt | 80 m²
Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme trojizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlže
120,000 € 1500 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací štvorizbový rodinný dom, novostavbu s
280,000 € 3111 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti
180,000 € 180000 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt - Pezinok a okolie. Rozloha bytu okolo 60 -
290,000 € 3718 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt s lodžiou/balkónom v zrekonštruovanom bytovo
250,000 € 3676 €/m²
2 izbový byt | 58 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám 2 izbový byt - Pezinok a okolie. Rozloha bytu okolo 58 m2,
210,000 € 3621 €/m²
4 izbový byt | 80 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Ce
500,000 € 6250 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Cel
400,000 € 5714 €/m²
4 izbový byt | 80 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave, mestská časť Rača. Celková
500,000 € 6250 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Karlova Ves v
150,000 € 4286 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Petržalka v pô
150,000 € 4286 €/m²
4 izbový byt | 1 m²
Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 4-izbový byt v Banskej Bystrici
Cena dohodou
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt v Bratislave III, Nové Mesto, môže byť 2 - 3 izbový,
250,000 € 250000 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Brezne stav nerozhoduje - cenu zvážime p
Cena dohodou
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Brezne stav nerozhoduje - cenu zvážime p
Cena dohodou
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave, mestská časť Podunajské Bisk
155,000 € 3100 €/m²
1 izbový byt | 30 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, pôvodný
165,000 € 5500 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu veľký 3 izbový, ešte lepšie 4 izbový byt v meste
130,000 € 1625 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 3 izbový, prípadne 4 izbový byt v meste Levice. L
120,000 € 1500 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.