Rezidencia MEDICI - dostupný Nebytový priestor "A" + "B" - 233,90 m², možnosť parkingov

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 233.9 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor "A+B" s celkovou ploc

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

819,750 € 3505 €/m²

člen NARKS

REZERVACIA .....SOM NOVÝ – UMIESTNENÝ V ZÓNE S BENEFITMI.....PARKOVANIE ....

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 35.2 m²

Zariadený byt v nedávno skolaudovanej rezidencie Prístavná v Ružinove. 4/9, balkón 6,6 m2, 5m2

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,980 € 6386 €/m²

člen NARKS

Prenájom- zrekonštruovaný, slnečný a rozľahlý 4,5- izb. byt (149,22 m2 + 4 m2 balkón) s parkovaním, ul. Partizánska, BA I- Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Partizánska | 149.22 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný, slnečný a rozľahlý 4,5- izb. byt, ul. Partizánska v jedne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Exkluzívny administratívny priestor o výmere 320,10 m² na Štefánikovej ulici, možnosť parkingu a skladu

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 320.1 m²

Priestory sa nachádzajú v objekte, ktorý je Národnou kultúrnou pamiatkou s viac ako 100-ročnou

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

7 izbový dvojgeneračný 4-podlažný RD Podháj - Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Podháj | 284 m²

Ponúkame na predaj viacgeneračný dom v radovej zástavbe v Lamači, ulica Podháj, v tichom a zele

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

690,000 € 2782 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemné klimatizované kancelárske priestory Zochova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zochova | 117 m²

Ponúkame na prenájom príjemné kancelárske priestory s parkovaním v Bratislave I. Kancelársky pr

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 11.04.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Polyfunkčná budova (kaviareň, medicínske centrum, detské centrum, joga...) Marianka ÚP 140 m² s pozemkom 2.214 m²

Reality Marianka

Polyfunkčný objekt | Karpatská | 140 m²

-budova v minulosti prevádzkovaná ako detské centrum (kaviareň, terasa, detské ihrisko) na pred

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Marianka

390,000 € 2786 €/m²

člen NARKS

5 NOVÁ ŠANCA PRÍSŤ DO SVOJHO, PREJSŤ CEZ CESTU A LYŽOVAŤ.. STÁTIE V HODNOTE 10000 Eur cene

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

1.poschodie presklenná terasa. Cena 298 000 € 3 izbový byt s parkovacím miestom plne zariadeny

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

298,000 € 4528 €/m²

člen NARKS

3-izbový (ev. 4-izbový) byt pri Bratislavskom hrade, Palisády, 138 m², parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Palisády | 140.76 m²

Ponúkame vám na predaj mezonetový byt priamo pri Bratislavskom hrade, s južnou orientáciou a s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 5676 €/m²

člen NARKS

HLADÁTE DOKONALÉ MIESTO NA ODDYCH - CELOROČNÁ CHATA V OBLASTI DUBNíK - STARÁ TURÁ

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Malebná celoročná chata v rekreačnej oblasti Dubník – Stará Turá Hľadáte dokonalé miesto na rel

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

158,000 € 1975 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

V POKOJNEJ A DLHODOBO ZOBYTNENEJ ČASTI BA PONÚKAME DOMOV SO ŠARMOM...

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 180 m²

5-izbový rodinný dom so súkromím v Bratislave Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej a dlh

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

998,000 € 5544 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Predaj- posledné 2 nadštandardne riešené nízkoenergetické 5-izbové domy (ÚP 132,3 m²), Potzneusiedl, Rakúsko

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Ponúkame Vám posledné 2 nadštandardne riešené nízkoenergetický 5-izbové domy v novom projekte m

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj

335,000 € 2532 €/m²

člen NARKS

RD S ATMOSFÉROU VIDIECKEHO DOMU .....POKIAĽ VÁM VYHOVUJÚ PARAMETRE A MIESTO -TAK SA TEŠÍM NA NÁVŠTEVU a NOVÝCH MAJITEĽOV....KOPANICE

Reality Myjava

Rodinný dom | 130 m²

RD S ATMOSFÉROU VIDIECKEHO DOMU .....POKIAĽ VÁM VYHOVUJÚ PARAMETRE A MIESTO -TAK SA TEŠÍM NA N

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Myjava

318,000 € 2446 €/m²

člen NARKS

Budova predškolského zariadenia pre 65-80 detí - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Iný objekt | Čsl. tankistov | 806 m²

Ponúkame možnosť odkúpenia obchodných podielov v spoločnosti s novou budovou škôlky a akreditác

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Info v RK

člen NARKS

2,5 izbový byt (62,10 m²), kompl. rekonštrukcia, balkón, možnosť garáže, Jaseňová ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jaseňová | 62.1 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2,5 izbový byt v obľúbenej lokalite pod Horským parkom, v ko

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

270,000 € 4348 €/m²

člen NARKS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jaseňová | 62.1 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

270,000 € 4348 €/m²

člen NARKS

3-izbový zariadený byt s balkónom v Ružinove, Súhvezdná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súhvezdná | 62 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný a zariadený 3- izb. byt, ul. Súhvezdná, v tichej časti Ružin

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj stavebného pozemku 702 m² v centre Pezinka

Reality Pezinok

Komerčná zóna | Holubyho | 702 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Holubyho ulici v centre mesta Pezinok, v blízkosti želez

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Pezinok

250 €/m2 250 €/m2

člen NARKS

Rezidenčná vila s výťahom pod Slavínom - Timravina ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Timravina | 358 m²

-Kompletná rekonštrukcia historickej vily z roku cca 1925 (arch. štúdio arch. Ilja Skoček) -sit

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

4-izb. investičný byt Gorkého ul. = 2.700,-€ mesačne - 4 samostatné garzónky - posudok na 640.000,-€

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj investičný 4-izbový byt s výmerou 130,31 m² po zásadnej rekonštrukcii v roku

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

619,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

Prenájom, kancelárie v administratívnej budove na ulici Pluhová v blízkosti OC Polus/Vivo, Bratislava – Nové Mesto, Províziu neplatíte!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 272 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie v 4 podlažnej administratívnej budove na ulici Pluhová, Bratisl

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

člen NARKS

4-izbový byt "Bologna" s terasou a juhovýchodným výhľadom, novostavba rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 100.15 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s názvom "Bologna" s celko

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

600,700 € 6299 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt "Ferrara" s terasou a južným výhľadom, rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 89.75 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Ferrara" s celkovou plochou 99,10 m2 (byt 80,40 m2, terasa

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

611,300 € 7152 €/m²

člen NARKS

Rezidencia MEDICI - Rezervovaný 2-izbový byt "Reggio Emilia" s terasou a juhovýchodným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 87.1 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Rezervovaný byt - 2-izbový byt "Reggio Emilia" s celkovou ploc

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

556,500 € 6389 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8532)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (22995)
Reality v Martine (748)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Upresniť hľadanie