5-izbový byt 160 m² v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Hlboká cesta | 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom 5 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Hlboká cesta. Plocha: úžitková

Publikované: 17.02.2024 Aktualizované: 22.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Samostatná časť budovy 400 m² - ambulancie, fyzio, administratíva , parking, Višňová ulica - Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Višňová | 400 m²

Ponúkame nebytové priestory v nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza na Višňovej ulici, časť Nové Mes

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 10.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7.2 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

člen NARKS

Pozemok Kráľovské údolie s platným stavebným povolením na 1 RD

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Kráľovské údolie | 421 m²

Charakteristika: • Pozemok v lukratívnej časti Bratislavy – Staré Mesto • Južná orientácia na v

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 1544 €/m²

člen NARKS

Predaj, exkluzívny 5- izb. 2- podlažný rodinný dom (ÚP 306 m2, pozemok 327 m2) so stredomorskou atmosférou s bazénom a dvoj-garážou, Parndorf, okr. Neusiedl am See

Reality Parndorf

Rodinný dom | Rakúsko | Parndorf

Ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v Parndorfe so stredomorskou atmosférou s bazénom a d

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 12.09.2023
Domy na predaj Parndorf

Cena dohodou

člen NARKS

4-izb. byt s terasou a parking v novostavbe v BA I. / 3 bedroom apartment with terraces and parking Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 175 m²

Ponúkame na prenájom moderný 4-izbový byt v novostavbe s dvoma terasami a s parkovaním v blízko

Publikované: 23.08.2022 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

3-izb. byt so záhradou a parkingom v Bratislave I. / 2 bedroom apartment with garden and parking in Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 199 m²

Ponúkame na prenájom 3-izb. byt s vlasntou záhradkou na Hradnom kopci v blízkosti Bratislavskéh

Publikované: 23.12.2021 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok 1090 m² Čučoriedková ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

Komerčná zóna | Čučoriedková | 1,088 m²

-pozemok o výmere 1090 m² v blízkosti hlavného ťahu a Harley pubu -elektrina, voda v dosahu - n

Publikované: 03.12.2021 Aktualizované: 25.08.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

570,000 € 524 €/m²

člen NARKS

Nebytové priestory s celkovou plochou 357,60 m² novostavba Rezidencia Medici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 357.6 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytové priestory s celkovou plochou 357,60 m² (+ exteriér 167,60 m²).

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,218,375 € 3407 €/m²

člen NARKS

4-izb. byt s terasou na hradnom kopci s parkovacím miestom/ 3 bedroom apartment with one parking space on the Castle Hill - Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Javorinská | 101.4 m²

Prenajmeme nový 4-izbový byt v modernom novopostavenom dome v Bratislave I. na hradnom kopci. B

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj– architektonicky výnimočný high-endový drevodom HUF HAUS s bazénom pri národnom parku Donau-Auen v malebnej časti obce Maria Ellend, Rakúsko

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj dvojpodlažný exkluzívny high-endový komp

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Domy na predaj

1,200,000 € 4494 €/m²

člen NARKS

Predaj- jedinečný stavebný pozemok pre dom alebo dvojdom pri národnom parku Donau-Auen v malebnej časti obce Maria Ellend, Rakúsko

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame ideálne orientovaný stavebný pozemok (juhovýchod,

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Pozemky na predaj

350,000 € 538 €/m²

člen NARKS

7 izbový dvojgeneračný 4-podlažný RD Podháj - Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Podháj | 284 m²

Ponúkame na predaj viacgeneračný dom v radovej zástavbe v Lamači, ulica Podháj, v tichom a zele

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

690,000 € 2782 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemné klimatizované kancelárske priestory Zochova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zochova | 117 m²

Ponúkame na prenájom príjemné kancelárske priestory s parkovaním v Bratislave I. Kancelársky pr

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 11.04.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

3-izbový byt v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 116 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Hlboká cesta. Úžitková plocha

Publikované: 19.01.2023 Aktualizované: 22.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

POĎTE DO SVOJEJ ZÁHRADY SKORO V LESE A S VÝHĽADOM – TU JE MOŽNOSŤ...NOVÉ UPI POVOĽUJE VIAC...

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Stará Klenová | 786 m²

Publikované: 27.09.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

174,800 € 222 €/m²

člen NARKS

Pozemok v k.ú. Lamač na predaj – Vysokohorská ul.

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Vysokohorská | 1,086 m²

Ponúkame pozemok v oblasti Lamač – Zečák, parcela registra „C“ o celkovej výmere 1086m2, druh p

Publikované: 05.06.2023 Aktualizované: 05.06.2023
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

280 €/m2 280 €/m2

člen NARKS

Veľký 3-izb.mezonet s terasou a výhľadom na hrad v absolútnom centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Klobučnícka | 130 m²

Ponúkame na prenájom 3-izb. mezonetový byt v absolútnom centre v blízkosti pešej zóny. Byt nach

Publikované: 07.05.2021 Aktualizované: 18.09.2024
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,990 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárske priestory s terasou na Plynárenskej ul. v Business Centre 5

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 981 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v modernej kancelárskej budove BBC 5 na Plynárenskej

Publikované: 19.10.2020 Aktualizované: 12.10.2022
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Moderné kancelárske priestory s parkovaním blízko centra už od 20m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Lamačská cesta | 14.49 m²

Prenajmeme moderné kancelárske priestory v Bratislave IV. na Lamačskej ceste v kancelárskej bud

Publikované: 10.03.2020 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

3-izbový byt so samostatnou kuchyňou a balkónom, Tichá ulica, 4.p. obnoveného domu, možnosť garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 100.71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, s možnosťou jednoduchého presunutia kuchyne, čím vznikne treti

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 3724 €/m²

člen NARKS

Predaj- rozľahlý svahovitý pozemok (2073 m2) s 8- izb. RD + stavba 1 nového RD s pekným výhľadom v lukratívnej časti Dúbravky, ul. Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Koprivnická | 2,073 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý svahovitý pozemok o výmere 2073 m2 so samostatne stojacim trojpodla

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

599,000 € 289 €/m²

člen NARKS

Dvojpodlažný rodinný dom ÚP 174 m² v príjemnom prostredí pod Horským parkom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Západný rad | 174 m²

Na kraji Starého Mesta, medzi ulicami Mlynská dolina, Pri Habánskom mlyne, Brnianska, Hroboňova

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

790,000 € 4540 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt 136 m² Dunajská 15, k nasťahovaniu, 2 balkóny, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 136.7 m²

V bytovom dome na Dunajskej 15, postavenom v roku 2006 spoločnosťou ZIPP, ponúkame na predaj pr

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5479 €/m²

člen NARKS

Nadštandardný kancelársky priestor 116 m² v bytovom dome Tupého 23-27, možnosť dvojgaráže

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tupého | 116.6 m²

V obľúbenej lokalite pod bratislavskou Kolibou ponúkame na predaj priestor, na LV vedený ako by

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2530 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23000)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Reality v Martine (748)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie