REZERVACIA .....PRIESTRANNÝ MEZANINOVÝ 4 IZBOVÝ BYT - TEHLOVÝ SO STREŠNOU TERASOU – ZÁHRADNÁ ULICA -RADOVÝ BYTOVÝ DOM – IDEAL PRE RODINY

Reality Dunajská Lužná

4 izbový byt | Záhradná | 93 m²

PRIESTRANNÝ MEZANINOVÝ 4 IZBOVÝ BYT SO STREŠNOU TERASOU V ČASTI D.LUŽNÁ – ZÁHRADNÁ ULICA -R

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

248,000 € 2667 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok na 2 rodinné domy Mudroňova ul. 1708 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Mudroňova | 1,708 m²

Príležitosť pre súkromných investorov, alebo developerov Charakteristika:  Pozemok v najlukr

Publikované: 10.05.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Nebytové priestory s 3 loggiami v modernej budove na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 228.19 m²

Ponúkame na predaj nebytové priestory s tromi loggiami v novostavbe na Račianskej ulici v Brati

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 10.02.2025
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Moderné kancelárske priestory s parkovaním

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 10,000 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v modernej budove s možnosťou parkovania s energetic

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 28.05.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj– rodinný dom s pivnicou a garážou ( ÚP 140,71 m2, pozemok 1071 m2) pri národnom parku Donau-Auen v malebnej časti obce Maria Ellend, Rakúsko

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom po kompletnej r

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Domy na predaj

450,000 € 3198 €/m²

člen NARKS

Predaj, novostavba moderného 4-izbového rodinného domu (96 m2 + terasa 14 m2) v novovznikajúcej lokalite pri jazere Borša Sever, Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 96 m²

Ponúkame na predaj novostavbu moderného 4-izbového rodinného domu v novovznikajúcej lokalite Bo

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

269,900 € 2811 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt "Verona" s predzáhradkou a balkónom, novostavba rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 66.85 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt "Verona" s celkovou plocho

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

333,500 € 5239 €/m²

člen NARKS

Kancelárie v rodinnom dome na Zlatohorskej ulici

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Zlatohorská | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na poschodí rodinného domu so samostatným vchodo

Publikované: 09.12.2024 Aktualizované: 09.12.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj– architektonicky výnimočný high-endový drevodom HUF HAUS s bazénom pri národnom parku Donau-Auen v malebnej časti obce Maria Ellend, Rakúsko

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj dvojpodlažný exkluzívny high-endový komp

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Domy na predaj

1,200,000 € 4494 €/m²

člen NARKS

Dvojpodlažný rodinný dom ÚP 174 m² v príjemnom prostredí pod Horským parkom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Západný rad | 174 m²

Na kraji Starého Mesta, medzi ulicami Mlynská dolina, Pri Habánskom mlyne, Brnianska, Hroboňova

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

790,000 € 4540 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt 136 m² Dunajská 15, k nasťahovaniu, 2 balkóny, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 136.7 m²

V bytovom dome na Dunajskej 15, postavenom v roku 2006 spoločnosťou ZIPP, ponúkame na predaj pr

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5479 €/m²

člen NARKS

Nadštandardný kancelársky priestor 116 m² v bytovom dome Tupého 23-27, možnosť dvojgaráže

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tupého | 116.6 m²

V obľúbenej lokalite pod bratislavskou Kolibou ponúkame na predaj priestor, na LV vedený ako by

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2530 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia MEDICI - dostupný 3-izbový byt "Modena" s terasou a južným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 94.5 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Modena" s celkovou plocho

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

591,500 € 6572 €/m²

člen NARKS

5-izbový byt 160 m² v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Hlboká cesta | 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom 5 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Hlboká cesta. Plocha: úžitková

Publikované: 17.02.2024 Aktualizované: 22.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Samostatná časť budovy 400 m² - ambulancie, fyzio, administratíva , parking, Višňová ulica - Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Višňová | 400 m²

Ponúkame nebytové priestory v nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza na Višňovej ulici, časť Nové Mes

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 10.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7.2 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

člen NARKS

Pozemok Kráľovské údolie s platným stavebným povolením na 1 RD

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Kráľovské údolie | 421 m²

Charakteristika: • Pozemok v lukratívnej časti Bratislavy – Staré Mesto • Južná orientácia na v

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 1544 €/m²

člen NARKS

Predaj- posledných 5 atraktívnych stavebných pozemkov (od 660 m² do 747 m²) v novej obytnej zóne malebnej obce Nickelsdorf, Rakúsko

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

747 m² určených pre výstavbu rodinných domov v novovznikajúcej obytnej zóne malebnej obce Nicke

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj

180 €/m2 180 €/m2

člen NARKS

Nebytové priestory s celkovou plochou 357,60 m² novostavba Rezidencia Medici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 357.6 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytové priestory s celkovou plochou 357,60 m² (+ exteriér 167,60 m²).

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,218,375 € 3407 €/m²

člen NARKS

Prenájom, kancelárie v administratívnej budove na ulici Pluhová v blízkosti OC Polus/Vivo, Bratislava – Nové Mesto, Províziu neplatíte!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 272 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie v 4. podlažnej administratívnej budove na ulici Pluhová, Bratis

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

člen NARKS

Ohradený pozemok - voľná plocha na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Spevnené plochy | Lúčna | 2,580 m²

Ponúkame na prenájom ohradený pozemok vhodný na účely skladovania, prip. ako odstavnú plochu. P

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

3-4-izbový byt (samost. kuchyňa - izba) s balkónom, Tichá ulica, 4.p. obnoveného domu, možnosť garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tichá | 100.71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, s možnosťou jednoduchého presunutia kuchyne, čím vznikne treti

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 3724 €/m²

člen NARKS

Predaj- rozľahlý svahovitý pozemok (2073 m2) s 8- izb. RD + stavba 1 nového RD s pekným výhľadom v lukratívnej časti Dúbravky, ul. Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Koprivnická | 2,073 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý svahovitý pozemok o výmere 2073 m2 so samostatne stojacim trojpodla

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

599,000 € 289 €/m²

člen NARKS

Predaj- jedinečný stavebný pozemok pre dom alebo dvojdom pri národnom parku Donau-Auen v malebnej časti obce Maria Ellend, Rakúsko

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame ideálne orientovaný stavebný pozemok (juhovýchod,

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Pozemky na predaj

350,000 € 538 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 116 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Hlboká cesta. Úžitková plocha

Publikované: 19.01.2023 Aktualizované: 22.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Rodinné domy na predaj (23000)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Reality v Martine (748)
Upresniť hľadanie