Exkluzívny administratívny priestor o výmere 320,10 m² na Štefánikovej ulici, možnosť parkingu a skladu

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 320.1 m²

Priestory sa nachádzajú v objekte, ktorý je Národnou kultúrnou pamiatkou s viac ako 100-ročnou

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Prenájom- zrekonštruovaný, slnečný a rozľahlý 4,5- izb. byt (149,22 m2 + 4 m2 balkón) s parkovaním, ul. Partizánska, BA I- Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Partizánska | 149.22 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný, slnečný a rozľahlý 4,5- izb. byt, ul. Partizánska v jedne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj- posledných 5 atraktívnych stavebných pozemkov (od 660 m² do 747 m²) v novej obytnej zóne malebnej obce Nickelsdorf, Rakúsko

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

747 m² určených pre výstavbu rodinných domov v novovznikajúcej obytnej zóne malebnej obce Nicke

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj

180 €/m2 180 €/m2

člen NARKS

3-4-izbový byt (samost. kuchyňa - izba) s balkónom, Tichá ulica, 4.p. obnoveného domu, možnosť garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tichá | 100.71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, s možnosťou jednoduchého presunutia kuchyne, čím vznikne treti

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 3724 €/m²

člen NARKS

Investičný 4-izbový byt Dunajská 15, 136 m², dlhodobo prenajatý

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 136.7 m²

V bytovom dome na Dunajskej 15, postavenom v roku 2006 spoločnosťou ZIPP, ponúkame na predaj pr

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5479 €/m²

člen NARKS

Prenájom- 3 kancelárske priestory (spolu 128 m2) v historickej budove na ul. Panenská s parkovaním, Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 128 m²

Ponúkame na prenájom 3 prepojené a priechodné kancelárske priestory, spolu o výmere 128m2 v his

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Stavebný pozemok na 2 RD - 1766 m² v Lamači, so starším RD, v stabilizovanej zóne

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Segnáre | 1,766 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichej a zelenej časti Lamača, na ulici Segnár

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

690,000 € 391 €/m²

člen NARKS

7-izbový dom Hradný kopec na prenájom od 11/2025

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | V záhradách | 280 m²

Ponúkame na prenájom rodinný v rezidenčnej časti Bratislavy, vhodný na rezidenčné bývanie, príp

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Plocha pre autobazár, výstavná plocha a pod. - 970 m² (až do 1.500 m²) s kancelárskymi priestormi 120 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Rožňavská | 1,500 m²

Ponúkame na prenájom plochu pri hlavnej ceste s priľahlými kanceláriami. Nachádza sa na Rožňavs

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

3 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

člen NARKS

Polyfunkčná budova (kaviareň, medicínske centrum, detské centrum, joga...) Marianka ÚP 140 m² s pozemkom 2.214 m²

Reality Marianka

Polyfunkčný objekt | Karpatská | 140 m²

-budova v minulosti prevádzkovaná ako detské centrum (kaviareň, terasa, detské ihrisko) na pred

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Marianka

390,000 € 2786 €/m²

člen NARKS

5 NOVÁ ŠANCA PRÍSŤ DO SVOJHO, PREJSŤ CEZ CESTU A LYŽOVAŤ.. STÁTIE V HODNOTE 10000 Eur cene

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

1.poschodie presklenná terasa. Cena 298 000 € 3 izbový byt s parkovacím miestom plne zariadeny

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

298,000 € 4528 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt "Alexandria" s terasou a predzáhradkou, rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q/2026!

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 128.6 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Alexandria" s celkovou pl

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

626,700 € 5117 €/m²

člen NARKS

Rezidencia MEDICI - dostupný Nebytový priestor "A" + "B" - 233,90 m², možnosť parkingov

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 233.9 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor "A+B" s celkovou ploc

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

819,750 € 3505 €/m²

člen NARKS

REZERVACIA .....SOM NOVÝ – UMIESTNENÝ V ZÓNE S BENEFITMI.....PARKOVANIE ....

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 35.2 m²

Zariadený byt v nedávno skolaudovanej rezidencie Prístavná v Ružinove. 4/9, balkón 6,6 m2, 5m2

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,980 € 6386 €/m²

člen NARKS

Rezidencia MEDICI - dostupný 3-izbový byt "Modena" s terasou a južným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 94.5 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Modena" s celkovou plocho

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

591,500 € 6572 €/m²

člen NARKS

5-izbový byt 160 m² v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Hlboká cesta | 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom 5 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Hlboká cesta. Plocha: úžitková

Publikované: 17.02.2024 Aktualizované: 22.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Samostatná časť budovy 400 m² - ambulancie, fyzio, administratíva , parking, Višňová ulica - Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Višňová | 400 m²

Ponúkame nebytové priestory v nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza na Višňovej ulici, časť Nové Mes

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 10.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7.2 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

člen NARKS

Pozemok Kráľovské údolie s platným stavebným povolením na 1 RD

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Kráľovské údolie | 421 m²

Charakteristika: • Pozemok v lukratívnej časti Bratislavy – Staré Mesto • Južná orientácia na v

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 1544 €/m²

člen NARKS

Predaj, exkluzívny 5- izb. 2- podlažný rodinný dom (ÚP 306 m2, pozemok 327 m2) so stredomorskou atmosférou s bazénom a dvoj-garážou, Parndorf, okr. Neusiedl am See

Reality Parndorf

Rodinný dom | Rakúsko | Parndorf

Ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v Parndorfe so stredomorskou atmosférou s bazénom a d

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 12.09.2023
Domy na predaj Parndorf

Cena dohodou

člen NARKS

4-izb. byt s terasou a parking v novostavbe v BA I. / 3 bedroom apartment with terraces and parking Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 175 m²

Ponúkame na prenájom moderný 4-izbový byt v novostavbe s dvoma terasami a s parkovaním v blízko

Publikované: 23.08.2022 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

3-izb. byt so záhradou a parkingom v Bratislave I. / 2 bedroom apartment with garden and parking in Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 199 m²

Ponúkame na prenájom 3-izb. byt s vlasntou záhradkou na Hradnom kopci v blízkosti Bratislavskéh

Publikované: 23.12.2021 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok 1090 m² Čučoriedková ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

Komerčná zóna | Čučoriedková | 1,088 m²

-pozemok o výmere 1090 m² v blízkosti hlavného ťahu a Harley pubu -elektrina, voda v dosahu - n

Publikované: 03.12.2021 Aktualizované: 25.08.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

570,000 € 524 €/m²

člen NARKS

Nebytové priestory s celkovou plochou 357,60 m² novostavba Rezidencia Medici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 357.6 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytové priestory s celkovou plochou 357,60 m² (+ exteriér 167,60 m²).

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,218,375 € 3407 €/m²

člen NARKS

4-izb. byt s terasou na hradnom kopci s parkovacím miestom/ 3 bedroom apartment with one parking space on the Castle Hill - Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Javorinská | 101.4 m²

Prenajmeme nový 4-izbový byt v modernom novopostavenom dome v Bratislave I. na hradnom kopci. B

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (747)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Rodinné domy na predaj (22998)
Upresniť hľadanie