Veľký 2-izb. byt so samostatnou kuchyňou, balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii v Bratislave I. na predaj – Svoradova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izb. byt s balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii. Byt pozos

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4665 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ohradený pozemok - voľná plocha na skladovanie na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | 2,520 m²

Ponúkame na prenájom ohradený pozemok vhodný na účely skladovania, prip. ako odstavnú plochu. P

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

3,200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj- 6- izb. viacgeneračný podpivničený dom (ÚP 242 m2, pozemok 626 m2) po čiastočnej rekonštrukcii v malebnej obci Edelstal, Rakúsko- Burgenland

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v malebnej obci Edelstal. Dom je vhodný aj ako dvojgenera

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj

359,900 € 1487 €/m²

člen NARKS

Predaj, novostavba moderného 4-izbového rodinného domu (96 m2 + terasa 14 m2) v novovznikajúcej lokalite pri jazere Borša Sever, Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 96 m²

Ponúkame na predaj novostavbu moderného 4-izbového rodinného domu v novovznikajúcej lokalite Bo

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

269,900 € 2811 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt "Verona" s predzáhradkou a balkónom, novostavba rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 66.85 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt "Verona" s celkovou plocho

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

333,500 € 5239 €/m²

člen NARKS

Kancelárie v rodinnom dome na Zlatohorskej ulici

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Zlatohorská | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na poschodí rodinného domu so samostatným vchodo

Publikované: 09.12.2024 Aktualizované: 09.12.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

1-izbový byt na Špitálskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Špitálska | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 1-izbový byt na Špitálskej ulici v centre Bratislavy. Bytový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

555 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

4-izbový byt na Starhradskej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Starhradská | 85 m²

Ponúkame Vám na prenájom 4-izbový byt na Starhradskej ulici v Petržalke. Byt sa nachádza na 4.

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Luxusný 4-izb.byt s terasou a garážou pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 174.3 m²

Ponúkame na prenájom luxusný 4-izbový byt s terasou a garážou pri Horskom parku. Byt pozostáva

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

3 chaty s veľkým pozemkom v Klenovci na predaj

Reality Klenovec

Chata, drevenica, zrub | 200 m²

Ponúkame na predaj usadlosť s troma objektami a veľkými pozemkami v extraviláne obce Klenovec.

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klenovec

Info v RK

člen NARKS

3-izb. byt s veľkou terasou v tichej časti v centre - Zochova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 77 m²

Ponúkame na predaj príjemný mezonetový 3-izbový byt s terasou v Bratislave I. na Zochovej ulici

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,900 € 4155 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt Bradlianska ulica-projekt Hausberg, 129 m² + 28 m² balkón, 3.posch, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bradlianska | 144.48 m²

Ponúkame vám, v exkluzívnom zastúpení vlastníka, byt v projekte, ktorý oprávnene nazývame najle

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,299,000 € 8991 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt v Sky Parku s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 50 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 2- izb. byt v jedinečnom projekte SKY PA

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj– rodinný dom s pivnicou a garážou ( ÚP 140,71 m2, pozemok 1071 m2) pri národnom parku Donau-Auen v malebnej časti obce Maria Ellend, Rakúsko

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom po kompletnej r

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Domy na predaj

450,000 € 3198 €/m²

člen NARKS

REZERVACIA ....DOM PRE RODINNÝ ŽIVOT.....POKIAĽ VÁM VYHOVUJÚ PARAMETRE - TEŠÍME NA OBHLIADKU a NOVÝCH MAJITEĽOV....

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Dubová | 193 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 2- podlažný 5- izb. rodinný dom (kolaudácia r. 2015

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

480,000 € 2487 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Matúšova pri Cambridge school, zariadený, garáž

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 103 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný zariadený 4-izbový byt Bratislave - časť Staré Mesto, pr

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,350 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVACIA .....PRIESTRANNÝ MEZANINOVÝ 4 IZBOVÝ BYT - TEHLOVÝ SO STREŠNOU TERASOU – ZÁHRADNÁ ULICA -RADOVÝ BYTOVÝ DOM – IDEAL PRE RODINY

Reality Dunajská Lužná

4 izbový byt | Záhradná | 93 m²

PRIESTRANNÝ MEZANINOVÝ 4 IZBOVÝ BYT SO STREŠNOU TERASOU V ČASTI D.LUŽNÁ – ZÁHRADNÁ ULICA -R

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

248,000 € 2667 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt s balkónom v Kráľovskom údolí, parkovanie (od 15.03.2026)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Kráľovské údolie | 140 m²

4-izbový byt s balkónom v Kráľovskom údolí, parkovanie Moderná obytná budova bola postavená v

Publikované: 26.08.2022 Aktualizované: 15.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

Samostatná časť budovy - škôlka, ambulancie, fyzio, administratíva 506 m², parking, Višňová ulica - Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Višňová | 506 m²

Ponúkame nebytové priestory v nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza na Višňovej ulici, časť Nové Mes

Publikované: 13.08.2023 Aktualizované: 16.08.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.9 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

člen NARKS

Polyfunkčná budova absolútnom centre Bratislavy, 3.360 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Námestie SNP | 3,360 m²

• polyfunkčná budova v centre mesta • obchodné priestory, kancelárske priestory, skladové pries

Publikované: 09.06.2023 Aktualizované: 05.09.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

4,900,000 € 1458 €/m²

člen NARKS

Luxusný 5-izb. mezonet s balkónmi a parkovaním

Reality Bratislava-Dúbravka

5 a viac izbový byt | 235 m²

Ponúkame na predaj štylový a dômyselne usporiadaný 5-izb. mezonet v novostavbe v tichej časti v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

člen NARKS

Stavebný pozemok na 2 rodinné domy Mudroňova ul. 1708 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Mudroňova | 1,708 m²

Príležitosť pre súkromných investorov, alebo developerov Charakteristika:  Pozemok v najlukr

Publikované: 10.05.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Nebytové priestory s 3 loggiami v modernej budove na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 228.19 m²

Ponúkame na predaj nebytové priestory s tromi loggiami v novostavbe na Račianskej ulici v Brati

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 10.02.2025
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Moderné kancelárske priestory s parkovaním

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 10,000 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v modernej budove s možnosťou parkovania s energetic

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 28.05.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (747)
Byty v Banskej Bystrici (1409)