Exkluzívny obchodný priestor- showroom (192,98 m2) s 4 parkingami v novovzniknutom komplexe na ul. Werksstrasse, Berg- Rakúsko

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Kopčianska | 192.98 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny obchodný priestor - showroom s kancelárskou časťou v novovznikn

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj garáže v radovej zástavbe na ul. Vyhnianska cesta (Sliačska/Teplická), BA III- Nová Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Teplická | 19 m²

Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe na ul. Vyhnianska cesta s vjazdom autom od ulice S

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

18,900 € 995 €/m²

člen NARKS

UŽ LEN VÝHĽAD PRIŤAHUJE POZORNOSŤ- BUDÚCNOSŤ - ZDRAVÝ ŽIVOT.....

Reality Bratislava-Devín

Lúka, pasienok | K zlatému rohu | 63,743 m²

Pozemok o celkovej výmere 63.743 m2 sa nachádza v atraktívnej lokalite mestskej časti Devín pri

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

36 €/m2 36 €/m2

člen NARKS

2-izbový byt v novostavbe Rezidencia Búdkova s možnosťou garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Búdková | 53.72 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt v projekte Rezidencia Búdková skolaudovanom v rok

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

340,000 € 6497 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ucelený pozemok 2 ha na ranč, zrubové chaty a rekreáciu, Liptov - Vysoké Tatry, Liptovský Peter

Reality Liptovský Peter

Rekreačný pozemok | 19,969 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v súkromnom vlastníctve v katastrálnom území Liptovský Peter. Fu

Publikované: 13.11.2021 Aktualizované: 25.08.2025
Pozemky na predaj Liptovský Peter

399,900 € 20 €/m²

člen NARKS

Predaj – moderný nízkoenergetický 5-izbový rodinný dom s veľkou terasou a záhradou, ul. Hutweideweg, Nickelsdorf (30 km od Bratislavy), Burgenland

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Predstavujeme Vám jedinečný projekt nadštandardného nízkoenergetického rodinného domu, ktorý sp

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj

475,000 € 2906 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj- 8- izb. rodinný dom s veľkorysým svahovitým pozemkom (2073 m2) a pekným výhľadom v lukratívnej časti Dúbravky, ul. Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Koprivnická | 294.86 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci trojpodlažný rodinný dom v lukratívnej, peknej a lesnatej

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

599,000 € 2031 €/m²

člen NARKS

Kancelárske priestory s parkovaním (aj menšie výmery) v admnistratívnej budove v centre Bratislavy- Rajská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 1,000 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v príjemnej budove v centre Bratislavy s možnosťou p

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 21.05.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Kancelárske priestory 438m2 v Aupark Tower

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 438 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s veľkou terasou v modernom business centre Aupark T

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 07.05.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

6-izbový luxusný byt ul. Na štyridsiatku - Slavín, o výmere 213 m2 + 103,50 m2 terasa

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Na Štyridsiatku | 213 m²

Ponúkame na predaj priestranný nadštandardný byt, funkčne rozdelený na 2 samostatné byty. Súčas

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 25.08.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,959,850 € 9201 €/m²

člen NARKS

APARTMÁN S VÝHODAMI - S PARKOVANÍM V GARÁŽI - PANENSKÁ ULICA - SUPER POZÍCIA....B3

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Panenská | 25.68 m²

Moderný a slnečný 1-izbový byt s balkónom a parkovaním – Panenská ul., Staré Mesto Ponúkame na

Publikované: 20.03.2019 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

590 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ubytovacie priestory 20 izieb, 48 lôžok, zariadené, nové - 729 m², možnosť 4-7 parkingov, Zámocká ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Hotel, penzión, ubytovňa | Zámocká | 729 m²

Ponúkame na predaj ubytovacie priestory (vedené ako nebytové priestory) v obľúbenej lokalite na

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 16.08.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,890,000 € 2593 €/m²

člen NARKS

Veľký 2-izb. byt so samostatnou kuchyňou, balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii v Bratislave I. na predaj – Svoradova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izb. byt s balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii. Byt pozos

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4665 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ohradený pozemok - voľná plocha na skladovanie na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | 2,520 m²

Ponúkame na prenájom ohradený pozemok vhodný na účely skladovania, prip. ako odstavnú plochu. P

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

3,200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj- 6- izb. viacgeneračný podpivničený dom (ÚP 242 m2, pozemok 626 m2) po čiastočnej rekonštrukcii v malebnej obci Edelstal, Rakúsko- Burgenland

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v malebnej obci Edelstal. Dom je vhodný aj ako dvojgenera

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj

359,900 € 1487 €/m²

člen NARKS

Predaj, novostavba moderného 4-izbového rodinného domu (96 m2 + terasa 14 m2) v novovznikajúcej lokalite pri jazere Borša Sever, Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 96 m²

Ponúkame na predaj novostavbu moderného 4-izbového rodinného domu v novovznikajúcej lokalite Bo

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

269,900 € 2811 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt "Verona" s predzáhradkou a balkónom, novostavba rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 66.85 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt "Verona" s celkovou plocho

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

333,500 € 5239 €/m²

člen NARKS

Kancelárie v rodinnom dome na Zlatohorskej ulici

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Zlatohorská | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na poschodí rodinného domu so samostatným vchodo

Publikované: 09.12.2024 Aktualizované: 09.12.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

1-izbový byt na Špitálskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Špitálska | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 1-izbový byt na Špitálskej ulici v centre Bratislavy. Bytový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

555 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

4-izbový byt na Starhradskej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Starhradská | 85 m²

Ponúkame Vám na prenájom 4-izbový byt na Starhradskej ulici v Petržalke. Byt sa nachádza na 4.

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Luxusný 4-izb.byt s terasou a garážou pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 174.3 m²

Ponúkame na prenájom luxusný 4-izbový byt s terasou a garážou pri Horskom parku. Byt pozostáva

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

3 chaty s veľkým pozemkom v Klenovci na predaj

Reality Klenovec

Chata, drevenica, zrub | 200 m²

Ponúkame na predaj usadlosť s troma objektami a veľkými pozemkami v extraviláne obce Klenovec.

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klenovec

Info v RK

člen NARKS

3-izb. byt s veľkou terasou v tichej časti v centre - Zochova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 77 m²

Ponúkame na predaj príjemný mezonetový 3-izbový byt s terasou v Bratislave I. na Zochovej ulici

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,900 € 4155 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt Bradlianska ulica-projekt Hausberg, 129 m² + 28 m² balkón, 3.posch, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bradlianska | 144.48 m²

Ponúkame vám, v exkluzívnom zastúpení vlastníka, byt v projekte, ktorý oprávnene nazývame najle

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,299,000 € 8991 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (747)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (22998)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Upresniť hľadanie