SOM INÝ - ZAUJÍMAVÝ - MEZONET 3 IZBOVÝ S TERASAMI - DUNAJSKÁ - PARKING

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 135 m²

Mezonetový 3-izbový byt Dunajská , Penthouse -mezonetový byt na najvyššom poschodí: 6 a 7 pos

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Úplne nový 3-izbový byt s loggiou s výhľadom na Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 95.12 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izb. byt s loggiou a pivnicou, prip. aj s parkovacím miestom v

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

648,000 € 6812 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny obchodný priestor- showroom s kancelárskou časťou (98 m2) s 2 parkingami v novovzniknutom komplexe na ul. Werksstrasse, Berg- Rakúsko

Reality Rakúsko

Obchodné priestory | Rakúsko

Ponúkame na prenájom exkluzívny obchodný priestor- showroom s kancelárskou časťou v novovzniknu

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom

1,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Byt 116,60 m² (2-3-izb.) v bytovom dome Tupého s klimatizáciou, možnosť dvojgaráže

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 116.6 m²

V obľúbenej lokalite pod bratislavskou Kolibou ponúkame na predaj 3-izbový (ev.2-izbový) byt na

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2530 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Polyfunkčná budova Grösslingova, 18 parkingov v cene - centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Grösslingova | 1,035 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu na Grösslingovej ul., ktorá vznikla rekonštrukciou histor

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,900,000 € 2802 €/m²

člen NARKS

POZEMOK NA ROZSIAHLY RD -VŠETKY SIETE - RELAX- 710m2 VLASTNÝ KĽUD - VLASTNA URODA .......

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Centrálna ulica | 835 m²

Slnečný stavebný pozemok so vzrastlými stromami a kompletnými sieťami – súkromie zaručené Hľadá

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

188,000 € 225 €/m²

člen NARKS

Obchodný priestor s parkovaním 484 m², Kamenné Pole, RGB Liptov - TESCO, NAY

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Kamenné pole | 484 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v najväčšom obchodnom stredisku v Liptovskom Mikuláši. N

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Predaj garáže v radovej zástavbe na ul. Vyhnianska cesta (Sliačska/Teplická), BA III- Nová Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Teplická | 19 m²

Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe na ul. Vyhnianska cesta s vjazdom autom od ulice S

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

18,900 € 995 €/m²

člen NARKS

UŽ LEN VÝHĽAD PRIŤAHUJE POZORNOSŤ- BUDÚCNOSŤ - ZDRAVÝ ŽIVOT.....

Reality Bratislava-Devín

Lúka, pasienok | K zlatému rohu | 63,743 m²

Pozemok o celkovej výmere 63.743 m2 sa nachádza v atraktívnej lokalite mestskej časti Devín pri

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

36 €/m2 36 €/m2

člen NARKS

2-izbový byt v novostavbe Rezidencia Búdkova s možnosťou garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Búdková | 53.72 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt v projekte Rezidencia Búdková skolaudovanom v rok

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

340,000 € 6497 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový byt s balkónom v Kráľovskom údolí, parkovanie (od 15.03.2026)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Kráľovské údolie | 140 m²

4-izbový byt s balkónom v Kráľovskom údolí, parkovanie Moderná obytná budova bola postavená v

Publikované: 26.08.2022 Aktualizované: 15.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ucelený pozemok 2 ha na ranč, zrubové chaty a rekreáciu, Liptov - Vysoké Tatry, Liptovský Peter

Reality Liptovský Peter

Rekreačný pozemok | 19,969 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v súkromnom vlastníctve v katastrálnom území Liptovský Peter. Fu

Publikované: 13.11.2021 Aktualizované: 25.08.2025
Pozemky na predaj Liptovský Peter

399,900 € 20 €/m²

člen NARKS

Polyfunkčná budova absolútnom centre Bratislavy, 3.360 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Námestie SNP | 3,360 m²

• polyfunkčná budova v centre mesta • obchodné priestory, kancelárske priestory, skladové pries

Publikované: 09.06.2023 Aktualizované: 05.09.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

4,900,000 € 1458 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny obchodný priestor- showroom (192,98 m2) s 4 parkingami v novovzniknutom komplexe na ul. Werksstrasse, Berg- Rakúsko

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Kopčianska | 192.98 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny obchodný priestor - showroom s kancelárskou časťou v novovznikn

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izb. byt s veľkou terasou v tichej časti v centre - Zochova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 77 m²

Ponúkame na predaj príjemný mezonetový 3-izbový byt s terasou v Bratislave I. na Zochovej ulici

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,900 € 4155 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt Bradlianska ulica-projekt Hausberg, 129 m² + 28 m² balkón, 3.posch, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bradlianska | 144.48 m²

Ponúkame vám, v exkluzívnom zastúpení vlastníka, byt v projekte, ktorý oprávnene nazývame najle

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,299,000 € 8991 €/m²

člen NARKS

Veľký 2-izb. byt so samostatnou kuchyňou, balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii v Bratislave I. na predaj – Svoradova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izb. byt s balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii. Byt pozos

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4665 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

1-izbový byt na Špitálskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Špitálska | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 1-izbový byt na Špitálskej ulici v centre Bratislavy. Bytový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

555 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Luxusný 5-izb. mezonet s balkónmi a parkovaním

Reality Bratislava-Dúbravka

5 a viac izbový byt | 235 m²

Ponúkame na predaj štylový a dômyselne usporiadaný 5-izb. mezonet v novostavbe v tichej časti v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

člen NARKS

4-izbový byt na Starhradskej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Starhradská | 85 m²

Ponúkame Vám na prenájom 4-izbový byt na Starhradskej ulici v Petržalke. Byt sa nachádza na 4.

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ohradený pozemok - voľná plocha na skladovanie na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | 2,520 m²

Ponúkame na prenájom ohradený pozemok vhodný na účely skladovania, prip. ako odstavnú plochu. P

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

3,200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj – moderný nízkoenergetický 5-izbový rodinný dom s veľkou terasou a záhradou, ul. Hutweideweg, Nickelsdorf (30 km od Bratislavy), Burgenland

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Predstavujeme Vám jedinečný projekt nadštandardného nízkoenergetického rodinného domu, ktorý sp

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj

475,000 € 2906 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj- 8- izb. rodinný dom s veľkorysým svahovitým pozemkom (2073 m2) a pekným výhľadom v lukratívnej časti Dúbravky, ul. Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Koprivnická | 294.86 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci trojpodlažný rodinný dom v lukratívnej, peknej a lesnatej

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

599,000 € 2031 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt v Sky Parku s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 50 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 2- izb. byt v jedinečnom projekte SKY PA

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1407)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (22998)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Reality v Martine (747)
Upresniť hľadanie