Novostavba Rodinného domu Mlynčeky výhľad Vysoké Tatry

Reality Mlynčeky

Rodinný dom | Mlynčeky | 0 m²

Moderné rodinné domy v obci Mlynčeky – Nájdite svoj nový domov Prvé 2 domy ZĽAVA -10% 👌 ​Hľad

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Mlynčeky

215,000 €

Novinka
Novinka

HALO reality - Prenájom, rodinný dom Bílkove Humence - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bílkove Humence

Rodinný dom | 160 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Beáta Ninisová, kontakt: 0911 127 197, nehnuteľnosť s I

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Bílkove Humence

600 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom zariadený 1-izbový byt na Roľnícke ul. v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Roľnícka | 36 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom zariadený 1-izbový byt na Roľnícke ul. v Nových Zámkoch.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestraný 2 i byt _ Prenájom

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Čierny chodník | 54 m²

Prakticky zariadený priestorný 2 izbový bytík v Ivanke pri Dunaji ponúkam na prenájom s celkovo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Prenájom, jednoizbový byt Levice

Reality Levice

1 izbový byt | 36 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. art. Eduard Virág, kontakt: 0949 270 834, nehnuteľnosť

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Levice

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rodinný dom v Mníšku nad Hnilcom

Reality Mníšek nad Hnilcom

Rodinný dom | 0 m²

N004-12-MIKL Fotografie nie sú zverejnené na žiadosť majiteľa. Prehliadku je možné dohodnúť in

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Mníšek nad Hnilcom

88,000 €

Novinka
Novinka

Prenájom 2 izbového bytu na Úránovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Uránová | 51 m²

Prenájom príjemného 2 izbového bytu v tichej ulici v Ružinove - Ostredky. Byt o celkovej ploch

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BYSTRICKÁ, 3-i byt, 87 m2 – tehlová bytovka, loggia, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Bystrická | 87 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

325,000 € 3736 €/m²

PREŠOVSKÁ - garsónka 33 m2 s loggiou a výhľadom na zeleň, IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prešovská | 33 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

VYMEŇTE byt za priestranný dom v STUPAVE

Reality Stupava

Rodinný dom | Hollého | 115 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Stupava

399,000 € 3470 €/m²

HLAVÁČIKOVA, 2-i byt, 64 m2 – lokalita obklopená zeleňou !

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Hlaváčikova | 64 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

219,900 € 3436 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Prešovská | 33 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

1-i byt, 35 m2 – loggia s výhľadom, po rekonštrukcii za TOP CENU!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 35 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

139,000 € 3971 €/m²

JÁNA JONÁŠA, 1-i byt, 35 m2 – loggia s výhľadom, ATRAKTÍVNA CENA!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 35 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

115,000 € 3286 €/m²

PRI VINOHRADOCH, 3-i byt s veľkými loggiami, 113 m2, RAČANY BIANCO

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Pri vinohradoch | 113 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

420,000 € 3717 €/m²

KOŠICKÁ – ZWIRN 3 | Prémiové parkovacie dvoj-státie pri výťahu (27 m²)

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Košická | 27 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

80,000 € 2963 €/m²

RIEVKY Premium, POSLEDNÝ 5-i RD s POTOKOM a LESOM v boutique rezorte

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pri Vápenickom potoku | 139 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj POSLEDNÝ 5-izbový rodinný dom v unikátno

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

729,900 € 5251 €/m²

LIMBACH, 176 m2 – kompletne zrekonštruovaný 5-i rodinný dom

Reality Limbach

Rodinný dom | SNP | 176 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 5-i rodinný do

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Limbach

Cena dohodou

JUŽNÁ BRÁNA – MLYNSKÝ KLIN – pozemok 602 m2 s IS a STAVEBNÝM POVOLENÍM

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Južná Brána | 602 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v centrálnej ča

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Senec

159,900 € 266 €/m²

MIKULÁŠSKA, kancelárie, 132 m2 - pri BRATISLAVSKOM HRADE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mikulášska | 132 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky - zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

860,000 € 6515 €/m²

IVANKA PRI DUNAJI, stavebný pozemok 447 m2 s vydaným SP, pôvodná časť

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Ivanak pri Dunaji | 447 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj, rovinatý stavebný pozemok vo výhodnej l

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

215,000 € 481 €/m²

DEVÍN, záhrada 830 m2 s neopakovateľným VÝHĽADOM na HRAD DEVÍN a DUNAJ

Reality Bratislava-Devín

Záhrada | Spätná cesta | 830 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj výnimočnú záhradu s chatou v nádhernom p

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

420,000 € 506 €/m²

DEVÍNSKE JAZERO, pozemok 2515 m2 – krásne prírodné prostredie

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Devínske Jazero | 2,515 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj rovinatý pozemok v Devínskej Novej Vsi.

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

139,000 € 55 €/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNOU TERASOU V PRÉMIOVOM PROJEKTE APOLLO RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chalupkova | 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj dizajnový 3-izbový byt s veľkou terasou v jedinečnom projekte

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5348 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (22987)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Byty na predaj v Bratislave (8534)
Reality v Martine (747)
Upresniť hľadanie