Na prenájom prerobený 1-izbový byt v meste Šurany

Reality Šurany

1 izbový byt | SNP | 33 m²

Ponúkame na prenájom krásny 1-izbový byt, ktorý sa nachádza pri centre v meste Šurany. BYT - n

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Šurany

430 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom prerobený 3-izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | pri mostnej škole | 75 m²

Ponúkame na prenájom prerobený 3-izbový byt v Nových Zámkoch. Nachádza sa neďaleko mostnej škol

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj dvojgeneračný 6-izbový rodinný dom v obci Hul

Reality Hul

Rodinný dom | Hul | 209 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj dvojgeneračný 6-izbový rodinný dom v obci Hul. Na

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hul

158,000 € 756 €/m²

Na prenájom veľký 1-izbový byt s dvomi loggiami v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nábrežná | 42 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na prenájom veľký 1-izbový byt s dvomi loggiami v meste Nov

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom moderne zrekonštruovaný 1-izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nábrežná | 35.47 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na prenájom moderne zrekonštruovaný 1-izbový byt na Nábrežn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj veľký stavebný pozemok v obci Imeľ

Reality Imeľ

Pozemok pre rodinné domy | Imeľ | 1,637 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj veľký slnečný stavebný pozemok v obci Imeľ. Pozemok: - celkov

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Imeľ

50,000 € 31 €/m²

Exkluzívne - Na predaj slnečný stavebný pozemok v meste Šurany - časť Kostolný Sek

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | Kostolný Sek | 729 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj slnečný stavebný pozemok v meste Šurany - časť Kostolný Se

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

93,000 € 128 €/m²

TRINITY - EXKLUZÍVNE - Na prenájom útulný 1-izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | J. Kráľa | 36 m²

IBA U NÁS - Ponúkame na prenájom 1-izbový byt v Nových Zámkoch, ktorý sa nachádza na ul. J. Krá

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

380 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Bajč

Reality Bajč

Pozemok pre rodinné domy | Bajč | 796 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Bajč. Pozemok nie je oplotený, je rovinatý. POZEMOK

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bajč

52,000 € 65 €/m²

Na predaj objekt/budova v lukratívnej časti Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

Objekt pre obchod | Nitrianska ulica | 914 m²

Ponúkame na predaj objekt/budovu, ktorá je už dlhší čas neobývaná. Budová má značné poškodenia,

Publikované: 09.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

890,000 € 974 €/m²

EXKLUZIVNE! Na predaj Apartmánový byt v NOVOSTAVBE v lukratívnej lokalite mesta Nesvady

Reality Nesvady

5 a viac izbový byt | Obchodná ulica | 216 m²

S výhradným zastúpením majiteľa Vám TRINITY realitná kancelária predstavuje krásny Apartmánový

Publikované: 03.01.2021 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nesvady

160,000 € 741 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj stavebný pozemok blízko centra v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,800 m²

Realitná kancelária TRINITY - ponúka na predaj lukratívnu ponuku. Jedná sa o stavebný pozemok v

Publikované: 21.02.2021 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

545,000 € 303 €/m²

Na predaj skladové priestory v meste Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Obchodné priestory | 1.mája | 1,293 m²

RK TRINITY Vám ponúka do predaj skladové - priestory v meste Hurbanovo. Priestory sa nachádzajú

Publikované: 08.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

335,000 € 2 €/m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Semerovo

Reality Semerovo

Rodinný dom | Semerovo | 120 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Semerovo. DOM - výmera domu

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Semerovo

88,500 € 742 €/m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok v meste Nesvady

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná cesta | 286 m²

Ponúkame na predaj investičnú príležitosť, stavebný pozemok, ktorý sa nachádza na hlavnom ťahu

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

46,990 € 164 €/m²

Na prenájom obchodný priestor v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | M.R.Štefánika | 78 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor, ktorý sa nachádza na prízemí v centre mesta v Nových Zá

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

936 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj Rodinný dom (vidiecky) v obci Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Rodinný dom | Svätý Peter | 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej uličke v obci Svätý Peter. DOM - vý

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Svätý Peter

59,000 € 590 €/m²

Na prenájom skladové priestory - garáž v meste Šurany

Reality Šurany

Skladový objekt | Priemyselný areál | 100 m²

TRINITY realitná kancelária ponúka na prenájom nebytové skladové priestory - garáž v meste Šura

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Šurany

500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na prenájom skladové priestory s kanceláriami v meste Šurany

Reality Šurany

Skladový objekt | Šurany | 1,455 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory, ktoré disponujú aj kancelárskymi priestormi + sociálne

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Šurany

5,247 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj Rekreačný poschodový objekt - Zvolen časť Môťová

Reality Zvolen

Hotel, penzión, ubytovňa | Môťová | 800 m²

IBA U NÁS - Ponúkame na predaj rekreačné zariadenie Môťová. Objekt je situovaný neďaleko okresn

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

399,900 € 500 €/m²

Na predaj polyfunkčná budova v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Polyfunkčný objekt | Nové Zámky | 800 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčnú budobu, ktorá sa nachádza v Nových Zámkoch. Odporúčame ! výborn

Publikované: 19.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

920,000 € 1150 €/m²

Na prenájom nebytový kancelársky priestor v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Administratívny objekt | centrum | 100 m²

Ponúkame na prenájom priestranný nebytový priestor, ktorý sa nachádza pri centre v Nových Zámko

Publikované: 28.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj polyfunkčná budova v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Reštauračné priestory | Nové Zámky | 660 m²

Realitná kancelária TRINITY Vám predstavuje na predaj polyfunkčnú budovu na strategicky umiestn

Publikované: 20.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Na prenájom moderne zariadený luxusný 1-izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nábrežná | 42 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom moderne zariadený luxusný 1-izbový byt s dvomi balkónmi v mes

Publikované: 03.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8529)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Rodinné domy na predaj (22996)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie