4 izbový byt | Mayerova | 90 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt s úžitkovou
229,000 € 2544 €/m²
Záhrada | 1,120 m²
Predaj slnečného pozemku v obci Šemša – ideálne miesto pre váš nový domov Ponúkame na predaj a
195,000 € 174 €/m²
3 izbový byt | Nové Zámky | 78 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt s 2x balkónom v meste Nové Zámky,. Ploc
145,000 € 1859 €/m²
Rodinný dom | Kasárenská | 169 m²
Vo výhradnom zastúpení developera ponúkame na predaj tri 4-izbové rodinné domy v jednej z najži
439,000 € 2598 €/m²
2 izbový byt | J. Francisciho | 64 m²
LARES reality // ponúkame na dlhobý prenájom ( min. 1 rok ) veľkometrážny 2 izbový byt, v tiche
550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 76 m²
V obľúbenej časti Zlatý Potok vo Zvolene ponúkame na predaj 3-izbový byt, ktorý má atmosféru do
222,000 € 2921 €/m²
3 izbový byt | Rumančeková | 68.93 m²
Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ruž
290,000 € 4207 €/m²
Prevádzkový areál | 4,800 m²
Ponúkame na predaj multifunkčný komerčný areál v Bratislave, tvorený skladovými halami, adminis
1,500,000 € 313 €/m²
2 izbový byt | Vavrínová | 59.96 m²
Bývanie so záhradkou v Ružinove? Áno, aj v byte. V komornom projekte na Vavrínovej ulici vznik
289,000 € 4820 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 1,020 m²
Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v obci Kozárovce, ktorý je situovaný v centre obce a vhod
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 77 m²
Ponúkame na predaj lukratívny nebytový priestor v tichej časti centra mesta Levice. Objekt v kt
Cena dohodou
Rodinný dom | Súmračná | 130 m²
Ponúkame na predaj kompletne zariadený a nadštandardne vybavený 4 izbový rodinný dom v jednej z
599,000 € 4608 €/m²
2 izbový byt | Vajnorská | 70.64 m²
Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s presklenou lodžiou a krásnym výhľadom n
269,990 € 3822 €/m²
Rodinný dom | Nové Zámky | 130 m²
PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA V CENTRE MESTA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. Môžete bývať už o niekoľko
285,000 € 2192 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 229 m²
Realitná spoločnosť Revoreal Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, priestranný 6-izbový rodin
306,000 € 1336 €/m²
4 izbový byt | 87 m²
Realitná kancelária Wealth group ponúka na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt vo vyhľadá
319,900 € 3677 €/m²
4 izbový byt | Panská | 109 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný 4-izbový byt o rozlohe 109 m², situovaný na 3. nadzemnom podlaží
2,600 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Osloboditeľov | 102 m²
https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 3-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča
200,000 € 1961 €/m²
2 izbový byt | Osloboditeľov | 62 m²
https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča
160,000 € 2581 €/m²
Rodinný dom | Vysielač | 85.5 m²
+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++ Kamenár&Partners
224,000 € 2620 €/m²
3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 52 m²
+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++ Kamenár&Partners Vám
174,700 € 3360 €/m²
2 izbový byt | Mikovíniho | 65 m²
+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ+++ Predstavujeme Vám
179,900 € 2768 €/m²
5 a viac izbový byt | Langsfeldova | 146 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný 5-izbový mezonetový byt situovaný v jednej z najprestížnejších l
2,900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bílikova | 67 m²
Atraktívny byt, ktorý je pripravený na bývanie prešiel kompletnou rekonštrukciou v septembri 2
900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.