Prenájom priestoru Obchod, Sklad, Kancelária pod jednou strechou od 470 m² s tepelnými čerpadlami v meste Nitra

Reality Lužianky

Priestor pre sklad | Hlohovecká | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom nový, moderný a

Publikované: 31.03.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Lužianky

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Top
Top

Predaj plne obsadeného areálu vo výbornej lokalite mesta Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Galvaniho 12 | 2,018 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj plne obsadený kome

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

4,500,000 € 2230 €/m²

Top
Top

Predaj exkluzívnej a kompletne zrekonštruovanej historickej budovy na Štefánikovej ulici v meste Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Štefánikova | 1 m²

Ponúkame na predaj skutočne výnimočnú a luxusnú kompletne zrekonštruovanú historickú budovu, kt

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Predaj stavebného pozemku 11 603 m² v meste Šaľa

Reality Šaľa

Pozemok pre bytovú výstavbu | 11,603 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj stavebný pozemok s

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

1,160,300 € 100 €/m²

Top
Top

Prenájom výrobno-skladového priestoru 809 m² + kancelárie 161 m² v časti Bratislava Bory

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Priestor pre výrobu | Devínska Nová Ves 7465 | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom výrobno-skladový

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom skladového priestoru 1070 m² v meste Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Bojnická | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom skladový priesto

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.3 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Top
Top

Objekt na predaj 332,5 m² pre účely podnikania v meste Bratislava, časť Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Obchodné priestory | Estónska | 332.5 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj samostatne stojací

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

890,000 € 2677 €/m²

Top
Top

Predaj multifunkčnej budovy 8 903m² v časti Košice Juh s pozemkom 8 562m²

Reality Košice-Juh

Priestor pre sklad | Nižné Kapustníky | 8,903 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj komerčný areál, kt

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Košice-Juh

5,500,000 € 618 €/m²

Top
Top

Predaj úplne nových obchodných skladov od 300 m² pri diaľnici D1 SENEC

Reality Senec

Priestor pre výrobu | Aurela Stodolu | 300 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj budúce samostatné

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Senec

510,000 € 1700 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj novopostaveného obchodného skladu 300 m² pri diaľnici D1 SENEC

Reality Senec

Obchodné priestory | Aurela Stodolu | 300 m²

Realitná kancleária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj novopostavený samo

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Senec

510,000 € 1700 €/m²

Top
Top

3-izbový byt pre rodinu s vlastnou garážou, priestrannou loggiou a výhodami rodinného domu

Reality Lakšárska Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 73.08 m²

Hľadáte domov, kde bude mať vaša rodina viac pokoja, súkromia a priestoru na bežný život? Mies

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Lakšárska Nová Ves

126,000 € 1724 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4-IZBOVÝ BUNGALOV V UZAVRETOM AREÁLI - KVETOSLAVOV

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Slivková | 120 m²

samostatne stojaci bungalov | uzavretý súkromný areál |veľkorysý pozemok 600 m² | vlastná studň

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

417,000 € 3475 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA - krásny 4-izbový rodinný dom s dvoj-garážou a fotovoltickou elektrárňou

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | Stromová | 139.06 m²

Realitná kancelária Angels Real Vám prináša exkluzívne do ponuky krásny 4-izbový rodinný dom s

Publikované: 26.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

454,000 € 3265 €/m²

Top
Top

ul. Prostějovská - útulný a slnečný 1 izbový byt, 40m2

Reality Prešov

1 izbový byt | Prostějovská | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 1 izbový byt v pôvodnom stave s možnosťou vytvorenia funkčného 2

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prešov

126,900 € 3173 €/m²

Top
Top

BOSEN | 5i RD s fotovoltikou a dokonalou záhradou na relax v T. Hradskej

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Hviezdna | 160 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom, ktorý vďaka dokončeniu a rozsiahlym ú

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

264,000 € 1650 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

2 izb. byt, MILOSLAVOV - ANNA PARK, voľný IHNEĎ, klimatizácia, parkovacie státie v cene, výťah

Reality Miloslavov

2 izbový byt | 60 m²

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: NOVOSTAVBA – ANNA PARK, Slávičia ul, Miloslavov, Výťah. 2-izbový byt, vý

Publikované: 21.06.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Miloslavov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Investičná príležitosť bezbarierový RD s 2 bytovými dvojizbovými jednotkami.

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mierová | 1 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – NOVOSTAVBA NA REPÍKOVEJ ULICI, BRATISLAVA! Dva samostatné 5-izbové rod

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

629,000 € 629000 €/m²

Top
Top

REZERVOVANÉ | 1-izbový byt (možnosť 1,5-izbového) | 35 m² | Bratislava – Petržalka | Klimatizácia |

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Beňadická | 35 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt s možnosťou využitia ako 1,5-izbov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

184,000 € 5257 €/m²

Top
Top

Na predaj | Dizajnový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 78 m² | Prievidza – Nábrežie sv. Cyrila | Balkón | LUCA & DOREN

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 78 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt po nadštandardnej kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prievidza

159,500 € 2045 €/m²

Top
Top

2izb NOVÝ RUŽINOV KOMPLET ZARIADENÝ s PARKOVANÍM S VEĽKOU TESOU 29M2 VILLA SOFIA TOP CENA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na výslní | 84 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – Štýlový 2-izbový rohový byt s veľkou terasou (29 m²) a garážou | VILL

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

BA-30 MIN. PRIESTRANNÁ 4-IZBOVÁ NOVOSTAVBA 167.38m² - BUNGALOV NA POZEMKU AŽ 702m² v PAVLICIACH

Reality Pavlice

Rodinný dom | Nezadaná | 116.34 m²

Ponúkame na predaj samostatný nízkoenergetický priestranný 4-izbový rodinný dom - bungalov, hol

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Pavlice

291,000 € 2501 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ - RODINNÝ DOM - LEOPOLDOV - CELKOVÁ ROZLOHA 428M²

Reality Leopoldov

Rodinný dom | 139.4 m²

PREDAJ - rodinný dom, Leopoldov, celková rozloha 428m² Ponúkame na predaj moderný rodinný dom

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

229,000 € 1643 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ - RODINNÝ DOM – DOLNÉ OREŠANY

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | 215 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Dolné Orešany, len 15 km od Trnavy, na úpätí Malých K

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

75,000 € 349 €/m²

Top
Top

3 izb. BYT V TEHLOVEJ NOVOSTAVBE na ZAČIATKU PETRŽALKY- 3 ZASTÁVKY ELEKTRIČKOU DO CENTRA BRATISLAVY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 68.4 m²

Predaj: Priestranný 3-izbový tehlový byt na Šustekovej ulici (začiatok Petržalky) NOVOSTAVBA

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 4382 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22983)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30339)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie