Obchodné priestory | Námestie SNP | 31 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom priestor v historickej budove na Námestí SNP v
9.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 103 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory v historickej budove na Ná
7 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 36 m²
Chata s výhľadom, ktorý neomrzí, krbom a vírivkou – Podbrezová, Lopej Predstavte si ráno s k
65,000 € 1806 €/m²
Komerčná zóna | Nevyplnená | 1,490 m²
Hľadáte investičnú príležitosť v oblasti cestovného ruchu? E/MAX Joy ponúka na predaj slnečn
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 21 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelársky priestor v historickej budove na Nám
7 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 17 m²
7 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac
Priemyselná zóna | Nevyplnená | 3,984 m²
RE/MAX ponúka na predaj výrobný a skladový areál, ktorý okrem samotného priestoru prináša aj f
199,000 € 50 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 490 m²
RE/MAX ponúka na predaj Budovu s potenciálom na spojenie podnikania a bývania Priestranná bud
349,990 € 714 €/m²
2 izbový byt | Severná | 140 m²
Hľadáte bývanie, ktoré kombinuje nadčasový štýl, moderné technológie a jedinečnú lokalitu? P
1,050 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Fraňa Kráľa | 483 m²
RE/MAX ponúka na predaj dvojpodlažnú komerčnú budovu, ktorá sa nachádza vo výbornej lokalite –
312,000 € 646 €/m²
Komerčná zóna | Nevyplnená | 2,283 m²
Investičná príležitosť s výhľadom na Nízke Tatry – Mazorníkovo, Brezno Ponúkame na predaj luk
79,900 € 35 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,090 m²
RE/MAX Joy ponúka na predaj rovinatý a slnečný pozemok v krásnom prostredí obce Mýto pod Ďumbi
125,000 € 115 €/m²
Skladový objekt | Nevyplnená | 1,163 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúkana predaj výrobnú halu- momentálne využívanú ako píla priamo
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 34 m²
Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory v historickej b
241.5 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 33 m²
231 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 18 m²
126 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nevyplnená | 62 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj kompletne rekonštruovaný 2,5 izbový byt s balk
Cena dohodou
Rodinný dom | Nevyplnená | 105 m²
Ponúkame na predaj moderný a prakticky riešený 4-izbový rodinný dom (časť dvojdomu) v Rovinke
349,000 € 3324 €/m²
Priemyselná zóna | Nevyplnená | 5,653 m²
AREÁL pri novej PROMENÁDE hneď vedľa THERMALPARKU, Zemplínska Šírava Len pár metrov od areálu
1,130,000 € 200 €/m²
2 izbový byt | Winterova | 59 m²
REMAX Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt na prvom poschodí v centre mesta Piešťany,
169,000 € 2864 €/m²
Komerčná zóna | Nevyplnená | 5,712 m²
Hľadáte dostatok priestoru na výstavbu rodinného domu alebo radovej zástavby? Vo Veľkých Úľano
428,900 € 75 €/m²
Priestor pre sklad | Račianska | 199 m²
Priestory sa nachádzajú na prízemí budovy na Račianskej ul.188, v oplotenom areáli, ktorý je m
1,792 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Nevyplnená | 121 m²
RE/MAX ponúka exkluzívne: Tento rezidenčný projekt je luxusné miesto budované na juhu Sotogran
483,000 € 3992 €/m²
Garáž | Pionierská | 15 m²
RE/MAX Ponúka exkluzívne na predaj samostatnú garáž na Pionierskej ul. v Bratislave Bratislava
38,480 € 2565 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.