Komerčná viacúčelová budova Piešť II Detva

Reality Detva

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 1,392 m²

Realitná kancelária REMAX, ako výhradný zástupca majiteľa nehnuteľnosti, ponúka na predaj kome

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Detva

209,000 € 150 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s krásnym rovinatým dvorom v Čiernom Balogu – Komov.

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Nevyplnená | 140 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom v známej obci Čierny Balog, okres

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

Cena dohodou

REMAX ponúka na predaj 5 izb. rodinný dom na vedľajšej ulici v Trnave- časť Modranka

Reality Trnava

Rodinný dom | Nevyplnená | 270 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! REMAX PONÚKA NA PREDAJ EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM S BAZÉNOM, JACUZZI A DVOJ

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trnava

529,000 € 1959 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj chata v horskom prostredí na Hradišských vrchoch

Reality Hradište

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 100 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom/chatu v nádhernom prostr

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hradište

49,000 € 490 €/m²

Komerčný priestor pre obchod alebo služby v OD Prior Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Robotnícka | 100 m²

Hľadáte výnimočné miesto pre svoj obchod alebo poskytovanie služieb ? Realitná kancelária RE/

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Krásny rovinatý pozemok pre Váš nový dom, chatu, chalupu, menší penzión.

Reality Valaská

Pozemok pre rodinné domy | Strojárenská | 1,307 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok so starým rodinným domom na

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Valaská

73 €/m2 73 €/m2

PRENÁJOM, 1-izbový byt, Poprad - centrum, Ul. Francisciho, blok Plesnivec, 33,40 m2

Reality Poprad

1 izbový byt | Francisciho | 33 m²

Na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/​MAX ponúka

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Poprad

580 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predaj, Investičný pozemok, 2021 m2, Štrba, Tatranská Štrba

Reality Štrba

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 2,021 m²

RE/MAX Grand Vám na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti exkluzívne ponúka na pr

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Štrba

84,000 € 42 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok na predaj Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 687 m²

PREDAJ : Stavebný pozemok 687 m2, všetky IS, mesto Gabčíkovo. Realitná kancelária RE/MAX ponú

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

88,623 € 129 €/m²

Pozemok na predaj Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 3,404 m²

Predaj pozemku 3404 m2 Gabčíkovo Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj slne

Publikované: 27.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

75 €/m2 75 €/m2

Predaj pozemku 3 285 m2 Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 3,285 m²

Predaj pozemku 3 285 m2 Gabčíkovo Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj slne

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

183,960 € 56 €/m²

REZERVOVANÉ!Rodinný dom v Suchej nad Parnou | Trnava

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Nevyplnená | 250 m²

Hľadáte rodinný dom, ktorý vám poskytne pokoj, priestor a skutočnú kvalitu života? Tento jedin

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

450,000 € 2196 €/m²

Investičná príležitosť - Orná pôda - k.ú.Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Orná pôda | Nevyplnená | 5,247 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj ornú pôdu v atraktívnej lokalite Veľká Lomnica o výmere 5 2

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

15 €/m2 15 €/m2

Obchodné/kancelárske priestory na prenájom | Horná- Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Horná | 95 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom obchodné/kancelárske priestory v hist

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,190 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj: Budova na bývanie a podnikanie | 490 m² | pozemok 1274 m² | Sielnica

Reality Sielnica

Rodinný dom | Nevyplnená | 490 m²

RE/MAX ponúka na predaj budovu s potenciálom na spojenie bývania a podnikania. Priestranná st

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sielnica

349,990 € 714 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v centre obce Mierovo - 6080 m2

Reality Mierovo

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 6,080 m²

Realitná kancelária RE/MAX Mr & Mrs Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj priestranný p

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Mierovo

81 €/m2 81 €/m2

SKLAD / VÝROBA / DIELŇA | 246 m² | VAJNORSKÁ 137 | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Nevyplnená | 275 m²

Výborne dostupný skladovo-výrobný priestor s pohodlným prístupom Realitná kancelária RE/MAX p

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,428.22 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 926 m²

S radosťou Vám realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske a obchodné priest

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Najlepšia cena domu v okolí Bratislavy a Senca

Reality Čataj

Rodinný dom | Nevyplnená | 44 m²

Na predaj 1 izb. dom v obci Čataj okres Senec. Ak hľadáte menší domček na bývanie alebo domč

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Čataj

44,000 € 1000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Apartmánový dom, 4 x byty + 3 garzónky, 359m2, zrekonštruovaný, Južná trieda, Košice

Reality Košice-Juh

Rodinný dom | Južná trieda | 182 m²

SKVELÁ INVESTÍCIA, Košice, Južná trieda, 5 min. autom od AUPARKU Na predaj exkluzívne Apartm

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Košice-Juh

527,000 € 2896 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom v Mladom Háji

Reality Nitra

Rodinný dom | Nevyplnená | 106 m²

Moderné rodinné bývanie na dosah prírody aj práce – 4-izbový prízemný dvojdom v Mladom Háji (H

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

219,000 € 2066 €/m²

Predaj 2/3 podielu na pozemkoch v Harmónii

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 8,622 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj 2/3 podiel na pozemku v srdci prírody

Publikované: 07.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Modra

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok 800m2 v chatovej oblasti Kaluža

Reality Kaluža

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 800 m²

Ponúkame na predaj pozemok v chatovej oblasti Kaluža s nádherným výhľadom na Zemplínsku Šíravu

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kaluža

63,000 € 79 €/m²

Pozemok s rozostavaným rekreačným strediskom Nová Lehota - Dolina

Reality Nová Lehota

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 6,804 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ v srdci pohoria Považský Inovec. RE/MAX exkluzívne ponúka investičný a

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lehota

120,000 € 18 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Rodinné domy na predaj (23022)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Upresniť hľadanie