Predaj polyfunkčného objektu v blízkosti pešej zóny, centrum, Senec - DOHODA na cene možná.

Reality Senec

Objekt pre obchod | Lichnerova | 200 m²

Hľadáte priestor, ktorý dokonale spojí podnikanie aj bývanie priamo v centre Senca? Tento poly

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Senec

490,000 € 2450 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ : 3- izbový byt 73 m2, staršia čiastočná rekonštrukcia, Púpavová ul., Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 73 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Púpavovej ulici v Brati

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

230,000 € 3151 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom nebytový priestor v centre mesta Brezna

Reality Brezno

Kancelárie, administratívne priestory | Nám. gen. M.R.Štefánika | 32 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom nebytový priestor na námestí M. R. Štefánika

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

280 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rodinný dom na predaj- Veľká Čalomija s plochou pozemku 2464m2

Reality Veľká Čalomija

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 5 izbový, čiastočne podpivničený rodinný dom s ga

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľká Čalomija

115,000 € 719 €/m²

Dom v rekreačnej oblasti pri Zvolene

Reality Zvolen

Rodinný dom | Nevyplnená | 154 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť nehnuteľnosť obklopenú nádhernou prírodou v lokali

Publikované: 28.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Zvolen

Cena dohodou

Prenájom: priestory pre obchod, služby, administratívu, kancelárie v centre Podbrezovej

Reality Podbrezová

Obchodné priestory | Nevyplnená | 255 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory ( 250 m2) v centre obce Podbrezová, ktoré sú vhodné na obch

Publikované: 05.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Podbrezová

1,250 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom | Námestie SNP -Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 300 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor priamo na Námestí SNP v Banskej Bystrici

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

VÝHODNÁ PONUKA!! Rodinný dom - Veľká nad Ipľom

Reality Veľká nad Ipľom

Rodinný dom | Nevyplnená | 90 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový RODINNÝ DOM len pár kilome

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľká nad Ipľom

49,990 € 555 €/m²

Na predaj 4-izbový byt v obci Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

4 izbový byt | 101 m²

Realitná kancelária RE/MAX v Malackách vám vo výhradnom zastúpení so súhlasom majiteľa ponúka

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Veľké Leváre

207,000 € 2050 €/m²

3-izbový apartmán v Dénia | Španielsko | Costa Blanca

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Objavte projekt EDENIA, rezidenčnú oázu so všetkým, čo potrebujete, strategicky umiestnenú v E

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

338,000 € 3756 €/m²

4-izbový apartmán v Dénia | Španielsko | Costa Blanca

Reality Švajčiarsko

4 izbový byt | Švajčiarsko

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

408,000 € 4080 €/m²

4-izbový / 3-spálňový apartmán v Brodarica, Šibenik - Chorvátsko | 135,28 m2

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Moderne zariadený a vybavený penthouse s výhľadom na more – Brodarica | 3 spálne | 2 kúpeľne |

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

495,000 € 3667 €/m²

2-izbový byt, 53 m2 – Galanta, Sídlisko Sever, Železničiarska ulica

Reality Galanta

2 izbový byt | Železničiarska | 53 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2-izbový byt v obľúbenej a pokojnej časti Galanty

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

121,500 € 2292 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ novostavba rodinného dvojdomu

Reality Nitra

Rodinný dom | Nevyplnená | 142 m²

Priestranný 5-izbový dvojpodlažný dom priamo v Hájskom – veľký pozemok, pohodlie aj úsporná pr

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 1683 €/m²

JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! Na prenájom obchodné priestory v budove SIKO.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Galvaniho | 500 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom obchodný priestor s výmerou do 800m2 v budove SI

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Pozemok o výmere 151 993m² (15 ha) vcelku | Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Orná pôda | Piesková | 151,993 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj rozľahlý pozemok vcelku o výmere 151 993 m² (15 ha)

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

2,100,000 € 14 €/m²

NA PREDAJ investičný stavebný pozemok vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 800 m²

Investičná príležitosť – stavebný pozemok 800 m² vo vyhľadávanej lokalite Vajnory, Nemecká dol

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

110 €/m2 110 €/m2

Priemyselný areal 51000m2, Budovy, sklady, výrobné haly, Snina

Reality Snina

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 51,000 m²

Výhodná investičná príležitosť Aktuálne 50% zľava -info telefonicky Na predaj exkluzívne prie

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Snina

1,760,000 € 35 €/m²

Pozemok 426m2, + stavba rodinného domu, Sokolany 13km od Košíc

Reality Sokoľany

Rodinný dom | Nevyplnená | 125 m²

Cena 55 000 eur + doplatok dohoda Pozemok 426m2 + rozostavaný rodinný dom 125m2 + záhradný

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sokoľany

55,000 € 1012 €/m²

Rodinný dom Vinné, 6 izieb + 2 kúpelne, 2 kuchyne, pozemok 1908m2

Reality Vinné

Rodinný dom | Nevyplnená | 190 m²

KRÁSNA obľúbená lokalita, 2 podlažný rodinný dom v obci Vinné 6 izieb + 2 kuchyne, 2 kúpelne

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vinné

186,000 € 979 €/m²

Investičná príležitosť: Rozsiahly stavebný pozemok vo Veľkých Úľanoch

Reality Veľké Úľany

Komerčná zóna | Nevyplnená | 7,857 m²

Hľadáte ideálny pozemok pre výstavbu alebo investíciu? Ponúkame vám jedinečný stavebný pozemok

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

589,900 € 75 €/m²

Na predaj: Rozľahlý stavebný pozemok v srdci Veľkých Úľan

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 3,625 m²

Realitná Kancelária RE/MAX ponúka: Hľadáte ideálne miesto na výstavbu rodinného domu či radov

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

271,900 € 75 €/m²

Krásny veľký pozemok 30 000m2 pri Palcmanskej maši,

Reality Mlynky

Komerčná zóna | Nevyplnená | 30,000 m²

JEDINEČNÁ lokalita, Palcmanská Maša výborná cena za pozemok Na PREDAJ máme exkluzívne veľký p

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Mlynky

16 €/m2 16 €/m2

Stavebný pozemok v Starej Turej

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 695 m²

Predáme stavebný pozemok v meste Stará Turá, situovaný v blízkosti centra mesta. Výmera samot

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

86,800 € 125 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Rodinné domy na predaj (23021)
Reality v Martine (750)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie