Rodinný dom | 180 m²
Podnikajte z domu! RK BÝVAJTE-SK vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Sebedražie, okres Prie
149,900 € 833 €/m²
Garáž | Garážová | 18 m²
RK BÝVAJTE - SK s.r.o.Vám ponuka na predaj garáž v radovej zástavbe garáži v Prievidzi na ul. G
11,900 € 667 €/m²
Rodinný dom | Májová | 224 m²
Hľadáte poctivý dom, do ktorého sa môžete okamžite nasťahovať a postupne si ho dotvoriť podľa v
Info v RK
2 izbový byt | Turbínová | 164 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový industriálny byt v Novom Meste. Tento jed
Cena dohodou
Rodinný dom | 122 m²
Ponúkame na predaj starší 5-izbový rodinný dom so záhradou v obci Cífer na ulici Ľudovíta Pavet
224,000 € 1836 €/m²
Garsónka | Nezadaná | 20 m²
Ponúkame na prenájom zrekonštruovanú garzonku o výmere 20m2 v centre mesta BB. Byt je zariadený
440 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bučinová | 42 m²
Apartim s.r.o. ponúka na predaj veľmi pekný, kompletne zrekonštruovaný 1,5 izbový byt s loggiou
179,600 € 4276 €/m²
1 izbový byt | Bananská | 38 m²
All Perfect Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v novostavbe v Piešťanoch, v obľúbenej časti
104,200 € 2742 €/m²
2 izbový byt | Bananská | 58 m²
All Perfect Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v Piešťanoch, časť Banka, ktorá
165,200 € 2848 €/m²
Rodinný dom | Šintavská | 69 m²
All Perfect Reality ponúka na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom v tichej lokalite obc
187,600 € 2719 €/m²
Rodinný dom | Nové domy | 69 m²
187,600 € 2719 €/m²
3 izbový byt | Kukučínova | 64 m²
All Perfect Reality Vám pripravili na predaj výnimočný 3-izbový byt v novostavbe na Kukučínovej
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | 210 m²
All Perfect Reality Vám ponúkajú na predaj priestranný rodinný dom v obci Šintava, situovaný v
228,900 € 1090 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²
All Perfect Reality Vám ponúkajú na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Trstín, ktorý je ideálno
141,900 € 788 €/m²
Rodinný dom | Dominova cesta | 137 m²
All Perfect Reality prináša na predaj moderný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 137 m²,
293,550 € 2143 €/m²
Rodinný dom | Dominova cesta | 137 m²
All Perfect Reality ponúka na predaj priestranný a poctivo postavený 4-izbový rodinný dom s úži
329,600 € 2406 €/m²
2 izbový byt | Fándlyho | 54 m²
Táto nehnuteľnosť je už predaná. Možno ste ju nestihli, ale ak sa Vám páčila, predstavte si, ž
1 € 0 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Halenárska | 68 m²
All Perfect Reality Vám ponúkajú na prenájom kancelársky priestor v centre Trnavy na Halenárske
900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 67 m²
Ponúkame Vám na predaj starší, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom situovaný v pokojnej časti
80,000 € 1269 €/m²
3 izbový byt | Pažitná | 74 m²
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | Golianova | 72 m²
All Perfect Reality ponúkajú na prenájom priestranný 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na Goliano
530 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 60 m²
All Perfect Reality Vám ponúka na prenájom luxusný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v novostavbe
505 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Priestor pre výrobu | Trnavská cesta | 387 m²
Exkluzívne iba u nás! All Perfect Reality Vám ponúkajú na prenájom výrobné priestory, kancelári
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Vonkajší Rad | 60 m²
All Perfect Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory, ktoré sa nachádzajú na ulici
450 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.