Záhradná chatka so záhradou s krásnym výhľadom Staré Levice

Reality Levice

Záhradná chatka | 0 m²

IBA U NÁS ponúkame na predaj záhradnú chatku so záhradou v starých Leviciach. Záhradná chatka m

Publikované: 30.10.2022 Aktualizované: 01.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

37,000 €

Stavebné pozemky v Hontianskej Vrbici

Reality Hontianska Vrbica

Pozemok pre rodinné domy | 802 m²

Ponúkame na predaj 2 stavebné pozemky v obci Hontianska Vrbica, v tichej uličke v blízkosti Ob

Publikované: 13.10.2022 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Hontianska Vrbica

25,000 € 31 €/m²

Exkluzívne predáme pozemok v Domadiciach

Reality Domadice

Pozemok pre rodinné domy | Domadice | 4,102 m²

Exkluzívne predávame pozemok o rozlohe 4102 m2 v zastavanej časti obce Domadice. Tento pozemok

Publikované: 23.09.2019 Aktualizované: 18.09.2025
Pozemky na predaj Domadice

27,000 € 7 €/m²

Na predaj sa ponúka atraktívny podnikateľský objekt

Reality Levice

Objekt pre obchod | 166 m²

Na predaj sa ponúka atraktívny podnikateľský objekt nachádzajúci sa v samotnom srdci Levíc, kto

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Levice

253,700 € 1528 €/m²

Krásny viničný domček

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Krížny vrch | 111 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý viničný dom, ktorý disponuje tromi podlažiami, rozmanitým ovocným

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

110,000 € 991 €/m²

Na predaj rodinný dom vhodný aj pre dvojgeneračné bývanie hotový Znalecký posudok

Reality Levice

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj zaujímavý rodinný dom s dvomi samostatnými vstupmi, ideá

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Levice

159,990 € 667 €/m²

Aktuálne podnikateľské priestory na prenájom v štádiu rekonštrukcie

Reality Levice

Priestor pre sklad | 500 m²

Aktuálne podnikateľské príležitosti Ponúkame do podnájmu viacero podnikateľských priestorov, vä

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Priestory na prenájom Levice

3 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

Podnikateľská príležitosť – zabehnutá reštaurácia a potraviny pri Leviciach.

Reality Horná Seč

Prevádzkový areál | Hlavná | 728 m²

V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA dávame do pozornosti na predaj podnikateľskú budovu s pozemkom

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Objekty na predaj Horná Seč

Info v RK

Rodinný dom takmer centrum mesta

Reality Levice

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej a obľúbenej lokalite mesta Levice, id

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Levice

108,000 € 900 €/m²

Ponúkame na predaj tichú a rozľahlú vinicu s viničným domčekom

Reality Levice

Záhradná chatka | Predné Staré Levice | 1,892 m²

S radosťou vám ponúkame na predaj jedinečnú vinicu s obrovským potenciálom na rekonštrukciu, kt

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

63,700 € 34 €/m²

Výrobná hala s pozemkom Tovarníky

Reality Tovarníky

Priestor pre výrobu | 2,461 m²

Ponúkame na predaj kvalitnú výrobnú halu s úžitkovou plochou 2461m2, skolaudovanú v roku 2006,

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Priestory na predaj Tovarníky

Info v RK

Rekreačný pozemok s možnosťou stavby

Reality Levice

Rekreačný pozemok | Predné Staré Levice | 1,631 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame pozemok v časti Staré predné Levice o rozlohe 1 631m2. Na poze

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 06.07.2025
Pozemky na predaj Levice

54,000 € 33 €/m²

Zrekonštruovaný 3 izbový byt - Šarovce

Reality Šarovce

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Iba v našej ponuke nájdete krásny 3 izbový byt o rozlohe 72 m2 v obci Šarovce. Byt je po úplnej

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Šarovce

84,000 € 1042 €/m²

Exkluzívne- prerobený 2 izbový slnečný byt Levice- Vinohrady

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame vám výnimočný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Levice – Vinohrady. Byt prešiel komple

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Levice

115,000 € 1917 €/m²

Útulný rodinný dom s garážou blízko centra Levíc

Reality Levice

Rodinný dom | Nová osada | 90 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový rodinný dom s príjemno

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Levice

255,000 € 2833 €/m²

Dom s projektom na dokončenie v Tekovskom Hrádku

Reality Tekovský Hrádok

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Tekovský Hrádok, ideálny na dokončenie podľa vlastných pr

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Tekovský Hrádok

70,000 € 824 €/m²

REZERVOVANÉ- Dom s veľkým pozemkom v Tekovskom Hrádku

Reality Tekovský Hrádok

Rodinný dom | 60 m²

V exkluzívnom zastúpení vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Tekovský Hrádok, ideálny na b

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Tekovský Hrádok

110,000 € 1833 €/m²

REZERVOVANÉ !!! EXKLUZÍVNE !!! Novostavba bungalovu Tekovskom Hrádku pri Leviciach

Reality Tekovský Hrádok

Rodinný dom | Nezadaná | 112 m²

V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj novostavbu – bungalov v obci Tekovský Hrádok

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Tekovský Hrádok

226,000 € 2018 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto »» Veľký 4 izbový byt iba 3min peši od hradu » 649.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Koreničova | 144.52 m²

Na predaj ponúkame mimoriadne priestranný 4 izbový byt v tichej uličke nad Palisádami, peši len

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4491 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» Nový 2 izbový byt s veľkou terasou » novostavba » cena 700,- EUR ( English text inside )

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 68 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom okamžite voľný 2-izbový byt situovaný na 3. posch

Publikované: 24.11.2020 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IMPREAL »» Staré Mesto » 2(3) izbový byt v menšej rezidencii/vile (len 4 byty) 3min peši od hradu (English text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Na predaj ponúkame veľký, aktuálne 2-izbový byt na druhom, teda vrchom podlaží menšej rezidenci

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

MODERNÝ DVOJIZBOVÝ BYT, 37M2, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného 24 | 37 m²

Predávame krásny 2-izbový byt v Dúbravke – na ulici Drobného 24. Byt vás zaujme najmä svojou re

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4865 €/m²

Novinka
Novinka

JEDNOIZBOVÝ PREROBENÝ NA DVOJIZBOVÝ BYT

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného 24 | 37 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4865 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23027)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30337)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie