Investičný pozemok 6002 m2 - Liptovský Ján ID: 020-14-STSA

Reality Liptovský Ján

Komerčná zóna | . | 6,002 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý pozemok s výmerou 6 002 m² v lukratívnom katastri obce Liptovský J

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Ján

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Investičný pozemok 7073m2 - Liptovský Ján ID: 019-14-STSA

Reality Liptovský Ján

Komerčná zóna | . | 7,073 m²

ID: 019-14-STSA Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok s výmerou 7 073 m² v katastri vyhľadávanej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Ján

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Predaj, Administratívna budova / investičná príležitosť - Levice (020-18-SIHA)

Reality Levice

Kancelárie, administratívne priestory | Mochovská | 0 m²

Ponúkame na predaj priestrannú administratívnu poschodovú budovu nachádzajúcu sa v meste Levice

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Levice

320,000 €

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V ŽIARI NAD HRONOM

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Komenského | 61.42 m²

DENISA SEDLIAKOVÁ z realitnej kancelárie JODES Vám ponúka exkluzívne na predaj prijemný, pekný

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

84,000 € 1368 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Exkluzívne predaj, 3 izbový byt - Levice (019-113-SIHA)

Reality Levice

3 izbový byt | Dopravná | 62 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt s výmerou 62 m², ktorý prešiel rekonštrukciou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Levice

120,000 € 1935 €/m²

Novinka
Novinka

Priemyselný objekt s veľkým potenciálom - Levice (021-18-SIHA)

Reality Levice

Priestor pre výrobu | 0 m²

Ponúkame na predaj časť priemyselnej budovy nachádzajúcej sa v priemyselnom parku v Leviciach.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Levice

1 €

Novinka
Novinka

Exkluzívne - záhrada s útulným domčekom - Čankov (018-14-SIHA)

Reality Levice

Záhrada | 394 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj krásnu záhradu vo viničnej časti Čankova, ideálnu na oddych, víke

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Levice

35,000 € 89 €/m²

Novinka
Novinka

IBA U NÁS! 7 izbový dom s veľkým pozemkom v pôvodnej časti Miloslavova

Reality Miloslavov

Rodinný dom | . | 240 m²

Lokalita: Miloslavov Výmera pozemku: 1685m² Zastavaná plocha: 115m2 Úžitková plocha domu: 240

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

459,999 € 1917 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 2+1i po rekonš. 55m2, Vlčkovce, Trnava

Reality Vlčkovce

2 izbový byt | 55 m²

✨ Viac než len byt... váš súkromný kúsok raja so záhradkou! 🏡🌿 Hľadáte útulné hniezdočko, kde

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vlčkovce

134,990 € 2454 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj garáž v lokalite Bratislava-Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Prístavná | 18 m²

Lokalita: Bratislava Nivy Výmera: 18 m² Cena: 14 999 € Garáž sa nachádza v radovej zástavbe po

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

14,990 € 833 €/m²

IBA U NÁS! Zrekonštruovaný rodinný dom, Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Ivanka pri Dunaji | 157 m²

Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii s veľkou záhradou a príst

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

559,999 € 3567 €/m²

IBA U NÁS! 2,5-izbový byt, Ružinov, Komárnicka Ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 61 m²

Interiér tohto 2,5-izbového bytu v Ružinove na Komárnickej ulici ponúka harmonickú kombináciu m

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,999 € 4180 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 4i rodin.dom, hrubá stavba, Dvorec

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Dvorec | 110 m²

🏡 *Moderný 4-izbový rodinný dom v projekte Kaskády – Dvorec* ✨ *Novostavba z roku 2024 – pri

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

184,900 € 1681 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj rodinný dom Svätý Jur – záhrada, garáž, pivnica

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Prostredná | 114 m²

Hľadáte dom na bývanie alebo víkendový dom pri Bratislave s historickou atmosférou a záhradou?

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

209,900 € 1841 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Predaj prevádzky PIERKO pedikúra, manikúra, BA-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ružová dolina | 34 m²

Ponúkame na postúpenie kompletne zariadenú a zabehnutú prevádzku pedikúry a manikúry v atraktív

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

14,990 € 441 €/m²

Exkluzívny 2-izbový zariadený apartmán s garážou Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 67 m²

Ponúkame na predaj kompletne a kvalitne zariadený 2 izbový byt s rozlohou 67 m², nachádzajúci s

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Donovaly

225,999 € 3373 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj garáž, parkovanie v novostavbe Panónka

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Panónska cesta | 14 m²

Ponúkame na predaj parkovacie státie, miesto v garáži o rozlohe 14 m² , nachádza sa v modernej

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

27,999 € 2000 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 6i Rezidencia Častkovce, bazén, 817m2

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | 300 m²

Predstavujeme vám exkluzívnu rodinnú rezidenciu v obci Častkovce, ktorá ponúka výnimočný priest

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

349,990 € 1167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3i novostavba v P.Biskupice, 534m2, BA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Granatova | 115 m²

💎 MODERNÁ NÍZKOENERGETICKÁ NOVOSTAVBA (A0) – BRATISLAVA, PODUNAJSKÉ BISKUPICE Ponúkame na pred

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

488,999 € 4252 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj elegantný apartmán Malino Brdo, Hrabovo

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Hrabovská | 40 m²

Máme na predaj moderný, kompletne zariadený apartmán situovaný v jednej z najvyhľadávanejších r

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

144,500 € 3613 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 4i novostavba v obci Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

Rodinný dom | . | 71 m²

🌲 Rodinný dom v objatí prírody: Moderné bývanie na okraji lesa a lúky 🦌 Hľadáte únik z mestské

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lysá pod Makytou

144,990 € 2042 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Nadštandardný 3-izbový byt, 87,7m2, Stará Turá

Reality Stará Turá

3 izbový byt | Dr. Alberta Schweitzera | 87.7 m²

VIANEMA PREDSTAVUJE🌿 Bývanie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad! 🌿 Ponúkame vám na predaj pri

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

179,900 € 2051 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj pekný 3i byt po rekonštr.TN-Sihoť, 65m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | M.Turkovej | 65 m²

🏠 Hľadáte domov, kde slovo „pohoda“ naberá reálny rozmer? ✨ Predstavujeme vám tento krásny, ko

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

164,999 € 2538 €/m²

NA PREDAJ! Novostavba na samote s nádherným výhľadom - Prusy

Reality Prusy

Chalupa, rekreačný domček | Pod lesom | 180 m²

Novostavba chaty v štýle pasívneho domu v prírode mimo dosahu civilizácie, len 500m od obce Pru

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prusy

119,990 € 667 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23015)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie