IBA U NÁS! Výnimočný 4i rodinný dom s dvojgarážou 710m2, PB

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 138 m²

Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no zároveň s výbornou dostupnosťou do mesta? Máme ho

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

334,900 € 2427 €/m²

REZERVOVANÉ! IBA U NÁS! Chata dvojposchodová, vinohrad, Bátorové Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Chalupa, rekreačný domček | Bátorové Kosihy | 1,230 m²

REZERVOVANÉ! VIANEMA ponúka vinohradnícku nehnuteľnosť. Vinohrad s výbornou odrodou čaká na

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bátorove Kosihy

14,999 € 12 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 2 izbový byt na sídlisku Ťahanovce

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

2 izbový byt | Havanská | 52 m²

🏡 Štýlový 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Košice-Ťahanovce, za rozumnú cenu ✨ Hľadát

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

164,990 € 3173 €/m²

NA PREDAJ ŠPANIELSKO Luxusný apartmán v Rio Real - Marbella

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌴 Luxusný apartmán s veľkou terasou v prestížnej lokalite Río Real – Marbe

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

689,999 € 5149 €/m²

IBA U NÁS! Predaj RD v Považskej Bystrici,Považské Podhradie

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Považské Pohradie | 175 m²

Vianema exkluzívne ponúka: Rodinný dom v Považskom Podhradí Bonus: K ponuke prikladáme vizuali

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

199,900 € 1142 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ ! Záhradka 358m2 SNP Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Záhrada | Sídlisko SNP | 358 m²

🌿 Záhradka s pivnicou v obľúbenej lokalite SNP – Považská Bystrica 🍇 oddych, pestovanie alebo v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

23,990 € 67 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok - 3225m² Varhaňovce

Reality Varhaňovce

Pozemok pre rodinné domy | 3,225 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Obci Varhaňovce, okres Prešov. Využite potenciál pozemku

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Varhaňovce

59,990 € 19 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Drevenica na predaj v obci Rudinská, KNM

Reality Rudinská

Rodinný dom | Rudinská | 80 m²

IBA U NÁS na predaj drevenica/chalupa v obci Rudinská je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadaj

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Rudinská

56,999 € 712 €/m²

IBA U NÁS! Výnimočný 3,5 izbový byt 83 m² na Sídlisku 3

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 83 m²

Hľadáte byt, kde sa nebudete musieť tlačiť? Kde majú deti blízko do školy a vy k prírode? Tento

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prešov

191,900 € 2312 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Stavebný pozemok v srdci prírody – Veľké Rovné

Reality Veľké Rovné

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Rovné | 5,203 m²

Hľadáte miesto, kde si postavíte dom obklopený prírodou, pokojom a čistým vzduchom? Alebo zaují

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Rovné

29 €/m2 29 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Výnimočný rodinný dom s wellness, Vysoké Tatry

Reality Stará Lesná

Rodinný dom | . | 155 m²

Predstavujeme Vám výnimočný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Stará Lesná, ktorý spája vysok

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Stará Lesná

489,000 € 3155 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! 5 izb. Dom + pozemok v TOP lokalite Košice–Pereš

Reality Košice-Pereš

Rodinný dom | Gelnická | 177 m²

Vianema ponúka nadštandardný 5 - izbový rodinný dom na Pereši. Pozemok 1344 m2 je už rozdelený

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Košice-Pereš

599,000 € 3384 €/m²

IBA U NÁS! Pekný a priestranný 4-izbový byt s dvomi lodžiami a parkovaním v projekte Koprivnica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Koprivnická | 120.21 m²

Byt: 103.78m2 Lodžia 1: 10,36m2 Lodžia 2: 4,23m2 Pivnica:1,84m2 1x parkovacie miesto v podz

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

374,990 € 3119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 5i RD, Rohovce, na skok od Šamorína

Reality Rohovce

Rodinný dom | . | 177.5 m²

🏡 Viac izieb, viac radosti: Dokonalý azyl pre vašu rozrastajúcu sa rodinu Hľadáte miesto, kde

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Rohovce

234,999 € 1324 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! 2 izbový byt 71m² + 2 balkóny + parkovacie stáie

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 71 m²

Lokalita: Bratislava, Rača, Kadnárová Izby: 2 Výmera: 71 m² plus dva balkóny Financie: 299 999

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

299,999 € 4225 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 3i dizajnový byt Čadca centrum, 166m2

Reality Čadca

3 izbový byt | Matičné námestie | 166 m²

🔥 *NA PREDAJ – LUXUSNÝ 3-izbový PENTHOUSE v srdci Čadce!* 🏙️💎 🌟 *Dizajnový strešný byt s výnimo

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Čadca

348,990 € 2102 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3-izbový dom v Pečeňanoch, 585m2, BNB

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | . | 95 m²

Predstavujeme na predaj ✨tvoj nový vysnívaný 3 izbový rodinný dom v Pečenanoch! 🏡❤️* Okres Bán

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

229,990 € 2421 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ stavebný pozemok na Tenerife, 550 m2, Costa Adeje

Reality Španielsko

Pozemok pre rodinné domy | Španielsko

Váš sen o vile nad oceánom začína práve TU! 🌊🏝️🇪🇸 Už vás nebaví len snívať o živote v teple? Chc

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj

649,990 € 1182 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj útulná chalupa v obci Lubina 958m2

Reality Lubina

Vidiecky dom | . | 150 m²

🌿 Útulná chalupa, vidiecky dom na polosamote pod Javorinou – Lubina, Podkozince (Miškech salaš)

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lubina

137,499 € 917 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Zrekonštruovaný rodinný dom v Dolnom Srní

Reality Dolné Srnie

Rodinný dom | . | 100 m²

🏡✨ Dva domy. Jedna príležitosť. Nekonečné možnosti – Dolné Srnie čaká práve na vás! ✨🏡 Hľadáte

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dolné Srnie

184,900 € 1849 €/m²

NA PREDAJ! Novostavba 3 izbový mezonet v Malackách

Reality Malacky

3 izbový byt | Pezinská | 133 m²

Predstavuje moderný projekt v meste Malacky, navrhnutý dôrazom na kvalitu , energetickú efektív

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Malacky

309,999 € 2331 €/m²

NA PREDAJ! Ružinov-Ovocné sady zariadený 2 izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 49 m²

Vianema ponúka na predaj štýlový a slnečný 2-izbový byt s balkónom v jednej z najobľúbenejších

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 5100 €/m²

NA PREDAJ! 1,5 izbový byt v novostavbe Bory – Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Hany ponickej | 33.5 m²

Vianema ponúka na predaj štýlový a slnečný 1,5 -izbový byt s loggiou v jednej z najobľúbenejšíc

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

205,999 € 6149 €/m²

IBA U NÁS! Chalupa pod lesom s výhľadmi-Červený Kameň, Ilava

Reality Červený Kameň

Rodinný dom | Okraj obce | 1,243 m²

Ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom aj na chalupu v tichej lokalite s vynimocnymi výhľadmi

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Červený Kameň

64,999 € 52 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23016)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie