WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 43.75 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

209,900 € 4798 €/m²

Top
Top

3+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Nezadaná | 67.45 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

330,900 € 4906 €/m²

Top
Top

TOP cena 3izb byt 87m² vr. pivnice, Pod vŕškami Záh.Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Ostriežová | 91.12 m²

Priestranný 3-izbový byt 87 m² ponúka pokoj, svetlo a veľkorysý priestor, ktorý dnes v novostav

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

344,900 € 3785 €/m²

Top
Top

Dvojdom na Kolibe, so záhradou a 3 parkovacími miestami

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Cesta na Kamzík | 137 m²

PREDAJ: EXKLUZÍVNY PROJEKT 2 DVOJDOMOV – POD GAŠTANICOU, KOLIBA, BRATISLAVA Ponúkame na predaj

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

644,000 € 4701 €/m²

Top
Top

Novostavba 5-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU dokončeného v ŠTANDARDE - Repíkova ulica, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Repíková | 133.36 m²

Váš nový domov na rozhraní Prievoz, Ružinov a Vrakuňa. Rodinný dom pripravený na okamžité nasťa

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

595,000 € 4462 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na prenájom uzamykateľná garáž - Dvojkrížna

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Dvojkrížna | 16 m²

Ponúkame na prenájom uzamykateľnú murovanú garáž, s mechanickou bránou na klúč. Garáž má rozme

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

130 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

PRENÁJOM nadštandartného 2 izb. bytu v tehlovej novostavbe

Reality Veľké Úľany

2 izbový byt | Hlavná | 58 m²

Realitná kancelária Spirit Reality vám exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardné 2-izbové býv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Veľké Úľany

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

2 izbový byt, Košice - Sever, Hlinkova ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Hlinkova | 52 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Košice – S

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

199,900 € 3844 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVOSTAVBA, 4 izbový bungalov podľa vlastných predstáv v Šamoríne

Reality Šamorín

Rodinný dom | Obilná | 109 m²

Ponúkame na predaj dva 4 izbové domy priamo v meste Šamorín. Kľúčové body: - Výborná lokalita

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Šamorín

405,000 € 3716 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Moderný 1,5 izbový apartmán – Byty Popradská, Košice

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Popradská | 35.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

179,900 € 5068 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izbový byt s loggiou, novostavba Popradská

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 74 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom moderný a priestranný 3 izbový byt v atrak

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

TOP CENA! Na predaj zrekonštruovaná murovaná GARÁŽ 17m2, Koceľova ulica, Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Koceľova | 17 m²

UPHILL INVESTMENTS ponúka exkluzívne na predaj samostatnú murovanú garáž 17m2 vo vyhľadávanej l

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

17,000 € 1000 €/m²

Top
Top

Nový zariadený 2-izbový byt s parkovaním – Alicante Gate

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Malotejedská | 44 m²

A hirdetés magyar nyelvű változata lentebb található. Ponúkame na prenájom krásny, nový a štýlo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj samostatná chatka v Tatralandii, Liptovská Ondrašová, Liptov

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Ráztocká | 40 m²

Chcete podnikať v cestovnom ruchu priamo v najznámejšom a najväčšom Aquaparku na Slovensku, v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

149,000 € 3725 €/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom v obci Smrečany - Liptov

Reality Smrečany

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v srdci Liptova, v tichej podhorskej obci Smrečany, ktorá

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Smrečany

259,000 € 1992 €/m²

Top
Top

Klasický rodinný dom v mestskej časti Mojšová Lúčka

Reality Žilina

Rodinný dom | Lieňová | 195 m²

🏡 Rodinný dom so záhradou na predaj – 6 km od Žiliny Hľadáte bývanie v rodinnom dome s veľkým

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Žilina

316,000 € 1621 €/m²

Top
Top

4-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII, DNV, EISNEROVA.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Eisnerova | 73.6 m²

BOND Reality Vám ponúka na predaj slnečný a tichý 4-izbový byt v peknej lokalite Devínskej Nove

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

259,900 € 3531 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Príjemný 2 - izbový byt v širšom centre

Reality Žilina

2 izbový byt | Radlinského | 61 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt situovaný v tichej ulici, len pár minút pešo od priameh

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,000 € 3033 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - Predávame 1.i byt s možnosťou prerobiť na 2i pri Račianskom mýte, Februárka

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 38.26 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 1,5 izbový byt na Februárke, v blízkosti Rači

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

192,000 € 5018 €/m²

Top
Top

ŠTÝLOVÝ 3-IZB. BYT V NOVOSTAVBE MELROSE, TERASA, 2× PARKOVANIE

Reality Bratislava-Rusovce

3 izbový byt | Firmova | 84.2 m²

BOND Reality Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt s terasou v novostavbe Melrose Rusovce na Firm

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rusovce

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

RODINNÝ DOM NA HRADNOM KOPCI – BÔRIK | 7-ÁROVÝ POZEMOK | 2 BYTOVÉ JEDNOTKY

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 290 m²

BOND Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v TOP lokalite Brat

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

999,900 € 3448 €/m²

člen NARKS
Top
Top

SAMOSTATNÝ RODINNÝ DOM S 8-ÁROVÝM POZEMKOM, JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 216 m²

BOND Reality Vám exkluzívne ponúka samostatne stojaci rodinný dom so sedlovou strechou v pokojn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

749,900 € 3472 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Veľký 2i. byt + 2x balkón v Stupave.

Reality Stupava

2 izbový byt | Dlhá | 62.59 m²

Ak máte radi pekné mestečko Stupavu, len na skok od Bratislavy a Malaciek, tak táto ponuka Vás

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

195,000 € 3116 €/m²

Top
Top

Chalúpka pod lesom pár krokov od priehrady na Starej Myjave.

Reality Stará Myjava

Rodinný dom | Stará Myjava | 71 m²

Máte radi šport ? V zime lyžovanie, v lete bicykel a plávanie , či turistiku? Tak táto ponuka

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Stará Myjava

75,000 € 1056 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30329)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Reality v Martine (746)
Rodinné domy na predaj (22950)
Upresniť hľadanie