HERRYS - Na predaj exkluzívny 2-izbový byt v projekte METROPOLIS – takto môže vyzerať aj váš nový domov!

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54.37 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 2-izbový byt v projekte METROPOLIS – takto môže vyzerať aj váš no

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

357,241 € 6502 €/m²

Top
Top

ALL INCLUSIVE I NOVOSTAVBA 4- IZBOVÝ HI TEC RD - MOSTOVÁ (GA)

Reality Mostová

Rodinný dom | Nezadaná | 135 m²

NOVÁ, VÝHODNEJŠIA CENA! Spoločnosť ALL INCLUSIVE REAL Slovakia Vám exkluzívne ponúka na predaj

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Mostová

289,000 € 2141 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Kompletne zariadený vzorový 3-izbový byt na kľúč | 72,50 m² + loggia | Parkovacie státie zdarma | ZÁBREH ILAVA

Reality Ilava

3 izbový byt | Mierové Námestie | 72.5 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný vzorový 3-izbový byt v projekte ZÁBREH ILAVA, ktorý je

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ilava

234,000 € 3228 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

GAUDIO | Prenájom 2-izbového bytu | Seberíniho, Ružinov | 61 m² + terasa | 950 € / mesiac

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 61 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom plne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na ulici Seberíniho v Br

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

PRIESTRANNÝ 5I RODINNÝ DOM S DVOJGARÁŽOU A KRÁSNOU ZÁHRADOU

Reality Rovinka

Rodinný dom | Záhradná | 180 m²

špajza | povala | krb v obývacej miestnosti | klimatizácia | nový plynový kotol | kamerový syst

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Rovinka

499,000 € 2772 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Kompletne zariadený vzorový 2-izbový byt na kľúč | 90,7 m² s terasou | Parkovacie státie zdarma | ZÁBREH ILAVA

Reality Ilava

2 izbový byt | Mierové Námestie | 90.7 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný vzorový 2-izbový byt v projekte ZÁBREH ILAVA, ktorý je

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ilava

192,000 € 2117 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Prenájom moderného 1-izbového bytu s balkónom a parkovaním v novostavbe na ulici Soblahovská, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Soblahovská | 34 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblaho

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

520 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

3i BYT S KLIMATIZÁCIOU – ul. Štefana Králika, Bratislava - Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 73.5 m²

Panoramatický byt | výborná dispozícia bytu | klimatizácia | čiastočná rekonštrukcia Hľadáte

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

215,000 € 2925 €/m²

Top
Top

Predaj veľký 3 izbový byt, Zobor, tehla, loggia, krásne výhľady

Reality Nitra

3 izbový byt | 78 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám v zastúpení majiteľa ponúka

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

227,000 € 2910 €/m²

Top
Top

Downtown I Metropolis I 3izb I Bez nábytku I Pet-friendly

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 80 m²

Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

SLNEČNICE MESTO I 3izb I Klimatizácia I Kvalitné zariadenie I Výhľad do parku I Zviera možné

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²

SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

EXKLUZÍVNE | Rozľahlý 4-izbový byt so záhradou, bazénom a garážou v prestížnej lokalite Bratislava – Lamač

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Rácova | 144.4 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt situovaný v rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

Info v RK

Top
Top

PREDAJ Rodinný dom so stavebným pozemkom Dúbravy okres Detva

Reality Dúbravy

Rodinný dom | 225 m²

Ján Moskál realitný maklér Exkluzívne ponúka na predaj, rodinný dom v Dúbravách okres Detva, kt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dúbravy

179,990 € 800 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

LEVEL REAL - Exkluzívne 1,5 izb byt na predaj - NOVY PROJEKT - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

135,990 € 3579 €/m²

Top
Top

Prenájom 3 izbový byt Jelačičova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jelačičova | 70 m²

Jelačičova ul . -prenájom 3 izbového bytu na 5. posch., kúpelňa so sprchovým kútom, oddelené WC

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

/ Aktuálne / Vkusný zariadený 1,5 izbový byt v centre mesta, Halenárska ulica

Reality Trnava

1 izbový byt | Halenárska | 45.49 m²

/ Exkluzívne iba u Nás / ponúkame na predaj priestranný 1,5 izbový byt s výmerou 45,49 m² na Ha

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,900 € 3845 €/m²

Top
Top

Novostavba rodinného domu s nádhernou permakultúrnou záhradou – Kvetoslavov, 20 min od Bratislavy

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Záhradnícka | 63 m²

Ponúkame na predaj unikátnu novostavbu útulného 2-izbového rodinného domu s veľkým pozemkom a k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

259,000 € 4111 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝMI TERASAMI

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

370,000 € 5303 €/m²

Top
Top

Luxusná vila v prestížnej lokalite Terasa – Grot

Reality Košice-Západ

Rodinný dom | Breznianska | 339 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj exkluzívnu novostavbu rodinného domu v lokal

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izbový byt v projekte Tatry Javor, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 67.1 m²

Tatranská Lomnica – ideálna voľba pre rodinu aj oddych v srdci Vysokých Tatier. Realitná kance

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

359,000 € 5350 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

/ Aktuálne / Priestranný dvojgeneračný dom s garážou a čarom prírody, Chtelnica

Reality Chtelnica

Rodinný dom | Kúria | 325 m²

Hľadáte bývanie, kde má každý člen rodiny skutočný priestor pre seba a zároveň si užijete pokoj

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Chtelnica

259,000 € 797 €/m²

Top
Top

2 izbový byt v projekte Tatry Javor, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 45.2 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

259,000 € 5730 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

IBA U NÁS! Novostavba 3i bytu v krásnom prostredí, 84m2, PB

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova 685 | 84 m²

🌿 Ticho, výhľad a priestor, ktorý si zamilujete – tento byt je už v predaji! ✨ Jedinečný 3 izb

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

204,900 € 2439 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Na predaj priestranný 3i byt, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova 985 | 71 m²

🆕 Nádherná novostavba 3 izbového bytu s výhľadom, ktorý si zamilujete na prvý pohľad! Byt je s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

194,900 € 2745 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22949)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (746)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Upresniť hľadanie