Štýlový loft na predaj - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Štúrova | 55.68 m²

Hľadáte štýlové bývanie, ktoré si dotvoríte podľa vlastných predstáv? V projekte Tatra City Res

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

189,063 € 3396 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v projekte Rezidencia Bocian

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Palúčanská | 49.2 m²

Residence realitná kancelária vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa na 2. p

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Na prenájom 2-izbový byt v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Nábrežie Dr. Aurela stodolu 1749/33 | 56 m²

Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v mestskej časti Liptovského

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM OBCHODNÉHO PRIESTORU – OC Podbreziny, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Objekt pre obchod | Smrečianska | 291 m²

Realitná kancelária Ponúka na prenájom priestranný obchodný priestor o výmere 291 m² nachádzaj

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Pozemok v priemyselnej zóne na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Revolučná | 628 m²

Realitná kancelária Residence Vám exkluzívne ponúka na predaj zabezpečený pozemok nachádzajúci

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

129,000 € 205 €/m²

Na predaj záhradka v Liptovskom Mikuláši – lokalita Podbreziny sever

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Žiarska | 352 m²

Hľadáte miesto na oddych, záhradkárčenie alebo vlastnú úrodu ovocia a zeleniny? V lokalite Po

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

15,000 € 43 €/m²

Štýlové bývanie – Unikátny rodinný dom s vežou, aký nemá nikto

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Dlhá | 155 m²

Túžite po bývaní, ktoré vybočuje z radu? Chcete vlastniť kúsok histórie pretvorený do moderného

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Veľká kancelária so zázemím v historickej budove na prenájom

Reality Liptovský Mikuláš

Administratívny objekt | 53 m²

Na prenájom kancelárske priestory v krásnej budove neďaleko centra mesta Realitná kancelária R

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

265 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárií nedaľeko centra v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

Administratívny objekt | 40 m²

Na prenájom kancelárske priestory v budove Bethania Realitná kancelária Residence vám ponúka n

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

200 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory v centre mesta Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Administratívny objekt | Tranovského | 130 m²

Hľadáte kancelárske priestory v centre mesta? Realitná kancelária RESIDENCE Vám exkluzívne ponú

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

650 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pod Stráňami | 1,729 m²

Hľadáte investičnú príležitosť na Liptove? Ponúkame vám atraktívny stavebný pozemok na severe L

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

110 €/m2 110 €/m2

Chatka pri zjazdovke v Jasnej + 2 parkovacie miesta

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 56 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka: ZRUBOVÁ CHATKA NA PREDAJ – IDEÁLNA NA REKREÁCIU Hľa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Oplotený areál na prenájom – skvelá poloha pri hlavnej ceste

Reality Liptovský Mikuláš

Priemyselná zóna | 403 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka na prenájom oplotený areál s výmerou 403 m², priamo n

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na prenájom Liptovský Mikuláš

550 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Pripravujeme do ponuky na predaj moderný 3-izbový byt.

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 75 m²

Pripravujeme do ponuky moderný 3-izbový byt s parkovacím miestom v pešej dostupnosti do centra

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

3-izbový byt s balkónom v obľúbenej časti Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Nábrežie Dr. Aurela Stodolu | 61.5 m²

Na predaj: 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej časti Liptovského Mikuláša Ponúkame na predaj 3

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Rezervované Výrobný a skladový objekt v blízkosti – Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

Priestor pre výrobu | 480 m²

Jedinečná polyfunkčná budova v Liptovskom Mikuláši – jediná svojho druhu na trhu Realitná kanc

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Liptovský Mikuláš

450,000 € 938 €/m²

Moderné kancelárske priestory v centre Liptovského Mikuláša.

Reality Liptovský Mikuláš

Administratívny objekt | Martinčekovej | 158 m²

Moderné kancelárske priestory v centre Liptovského Mikuláša s panoramatickým výhľadom Hľadáte

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Veľkorysý 4 izbový byt na bývanie aj podnikanie

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 1. mája | 145 m²

Hľadáte efektívne riešenie pre svoje podnikanie aj súkromie? Realitná kancelária RESIDENCE ponú

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

295,000 € 2034 €/m²

Pozemok na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Žiarska | 2,084 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

89 €/m2 89 €/m2

Skladové priestory s nákladným výťahom na prenájom

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | Družstevná | 300 m²

Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom voľné priestory vhodné na sklad, výrobnú p

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Stavebné pozemky na predaj, Liptovský Mikuláš časť Ondrašová

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Ondrejová | 1,648 m²

Hľadáte stavebný pozemok v Liptovskom Mikuláši? Máme pre vás riešenie! Exkluzívne iba v realitn

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

100 €/m2 100 €/m2

Moderné kancelárske priestory v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

Administratívny objekt | Martinčekovej | 158 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

EXKLUZÍVNY DOM S TERASOU 120 m² NA HLAVNEJ CESTE DO JASNEJ

Reality Liptovský Mikuláš

Nájomný dom | 270 m²

RESIDENCE REAL PONUKA NA PRENÁJOM výnimočný dvojpodlažný dom s veľkorysou strešnou terasou, sit

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Štýlový 2-izbový apartmán v top lokalite Demänovej

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 41.77 m²

Hľadáte nehnuteľnosť na Liptove, ktorá spája rodinné zážitky s rozumným podnikaním? Residenc

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

199,000 € 4764 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23084)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie