2 - izbový byt na prenájom v novostavbe

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 40 m²

Residence realitná kancelária ponúka na prenájom menší 2-izbový byt v novostavbe, ktorý sa nach

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Priestranný byt v rodinnom dome – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Sládkovičova | 139 m²

Realitná kancelária Residence vám ponúka na predaj veľkometrážny byt vo vyhľadávanej lokalite L

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

250,000 € 1799 €/m²

Luxusný 3-izbový mezonet v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štúrova | 212 m²

Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť priestranný 3-izbový me

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

380,000 € 1792 €/m²

Chata zasadená do liptovskej prírody

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 210 m²

Ponúkame jedinečnú možnosť kúpiť si pokoj a relax, a tiež výhľady, ktoré len tak ľahko nezoženi

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

350,000 € 1667 €/m²

TOP výhľad na Chopok: Luxusný strešný apartmán v Demänová Rezorte

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 61.79 m²

Strategická investícia aj druhý domov: 3-izbový apartmán v Demänová Rezorte Prečo si vyberať

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

270,000 € 4370 €/m²

Slnečný stavebný pozemok s výhľadom na Tatry – Liptov

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Ráztocká | 630 m²

Realitná kancelária Residence ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 630 m² v katas

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

119,900 € 190 €/m²

Prenájom 1 300 m² – skladový priestor na hlavnom ťahu Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Priestor pre sklad | 1,300 m²

Realitná kancelária RESIDENCE ponúka na prenájom vonkajší priestor s výmerou 1 300 m², s možnos

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

1,000 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Multifunkčný objekt na podnikanie na predaj – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Priestor pre výrobu | Priemyselná | 400 m²

Hľadáte dobré miesto na podnikanie? Exkluzívne v realitnej kancelárii Residence real Vám ponúka

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Liptovský Mikuláš

450,000 € 1125 €/m²

Stavebný pozemok s pekným výhľadom na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,283 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

240,000 € 187 €/m²

Zabehnutý bar s apartmánom a vlastnou vyhliadkovou vežou

Reality Liptovský Mikuláš

Reštaurácia | Dlhá | 155 m²

Táto investičná príležitosť spája históriu s moderným podnikaním. Na predaj je kompletne zrekon

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

NOVÁ CENA Prenájom priestorov – OC Retail Park Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Kamenné pole | 446 m²

Prenájom obchodných priestorov – OC Retail Park Liptovský Mikuláš Realitna kancelária Residenc

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

TOP PRIESTOR NA PRENÁJOM – PEŠIA ZÓNA Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | 1. mája | 300 m²

PRIESTORY NA PRENÁJOM – PEŠIA ZÓNA, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ Realitná kancelária Residence Real ponúk

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

2,159 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt, Liptovský Mikuláš - Nábrežie

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Vrbická | 82 m²

Realitná kancelária RESIDENCE Liptovský Mikuláš ponúka 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Li

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

187,000 € 2280 €/m²

Top lokalita – obchodný priestor na Prenájom v OC Jasná

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Garbiarska | 91 m²

Realitná kancelária Residence Real Vám ponúka na prenájom atraktívny obchodný priestor v obchod

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

865 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 2 parkovacie miesta vo Victory Porte, Palúdzka

Realitná kancelária Residence Real ponúka: Prenájom parkovacích miest vo Victory Porte. Máme k

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

30 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Tatra City Residence: Definícia prémiového bývania v meste

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Štúrova | 110.4 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá bude vašou pýchou? V Tatra City Residence sme vytvorili limitovanú

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Originálne mezonety v centre Liptovského Mikuláša: Investičný unikát

Reality Liptovský Mikuláš

Mezonet | Štúrova | 57.3 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá sa predáva sama? Objavte netradičné mezonety v projekte Tatra City

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

210,769 € 3678 €/m²

RentHub I EXKLUZÍVNE 1-izbový byt s veľkým balkónom VictoryPort | 35㎡

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Žuffova | 40 m²

RentHub - Špecialista na nájom a jeho správu Vám ponúka na dlhodobý prenájom krásny dizajnový 1

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

440 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 izbový byt vo vile v Liptovskom Mikuláši - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Palúčanská | 77.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt vo vile nachádzajúcej sa v tichej časti Liptovského Mikul

Publikované: 28.09.2023 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

550 €/mesiac 1600 €/mesiac/m²

AZ. Na PREDAJ elegantné apartmány s výhľadom na hory v obci Smrečany

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmánový dom | 0 m²

AZ. Vo výhradnom zastúpení klienta vám ponúkame na predaj luxusné apartmány&priestranné mezonet

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

155,900 €

OCCAM | INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - Stavebný pozemok s kompletným projektom a povoleniami

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | 7,224 m²

Tiny House Resort – Liptovská Teplička Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj stavebný poz

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

800,000 € 111 €/m²

Dvojpodlažný apartmán Tatralandia!

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 59.24 m²

019-112-IRBIa Hľadáte ideálne miesto pre oddych, rodinné dovolenky alebo výhodnú investíciu s

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

190,000 € 3207 €/m²

Dvoj izbový byt v Liptovskom Mikuláši ID: 008-112-TICHOa

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | . | 79 m²

ID: 008-112-TICHOa Ponúkam na predaj 2-izbový byt v centre mesta Liptovský Mikuláš na ulici 1.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

169,000 € 2139 €/m²

Na prenájom pozemok v Liptovskom Mikuláši ID: 013-24-TICHO

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | . | 4,675 m²

ID: 013-24-TICHO Ponúkam na prenájom pozemok s rozlohou 4675 m², nachádzajúci sa v zastavanom ú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na prenájom Liptovský Mikuláš

1,000 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie