NA PREDAJ - Dokončený 1-izb. apartmán, kapacita 2+2, Demänová Rezort

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Daniela Šlachtu | 26 m²

Investícia s výnosom v podobe dokončeného apartmánu vo fungujúcom projekte DEMÄNOVÁ REZORT ! R

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

149,900 € 5765 €/m²

NA PREDAJ - Záhradná chatka, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Záhradná chatka | Podtatranského | 32 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj záhradnú chatku na pozemku o výmere 393 m² v Liptovskom Mikuláši

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

28,900 € 903 €/m²

Investičný 4-izbový mezonet NA PREDAJ – Demänová rezort - ročný výnos od 5%

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänovská cesta | 79 m²

Ponúkaný 4-izbový mezonetový apartmán s terasou sa nachádza na 3. podlaží a podkroví apartmánov

Publikované: 23.09.2019 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

261,000 € 3304 €/m²

Pozemok o výmere 256 349 m2 NA PREDAJ v blízkosti Lipt. Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | Okoličianska | 256,349 m²

RK SPIRIT Vám ponúka NA PREDAJ rozľahlý a slnečný pozemok v katastrálnom území Okoličné v blízk

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

5 €/m2 5 €/m2

Rezervované - NA PREDAJ 1-izbový byt v NOVOSTAVBE – Victory Port, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Za luhami | 32 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj moderný 1-izbový byt v novostavbe s prakticky predelenou spálňou

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

NA PRENÁJOM - Slnečný 1-izbový byt v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Jilemnického | 40 m²

Ak hľadáte pokojné bývanie priamo v centre mesta, táto ponuka je presne pre vás. RK SPIRIT Vám

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

480 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Investičný 2-izbový apartmán s výnosom v Demänová rezort, NA PREDAJ

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänovská cesta | 40 m²

RK SPIRIT Vám ponúka NA PREDAJ 2-izbový mezonet nachádzajúci sa na 2. poschodí apartmánového do

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,900 € 3998 €/m²

Investičný pozemok pri aquaparku Tatralandia - NA PREDAJ

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | Ondrašovská | 8,552 m²

RK SPIRIT ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok s výmerou 8 552 m², nachádzajúci sa v

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

32 €/m2 32 €/m2

Investičná príležitosť - NA PREDAJ 4-izbový penthouse v Demänovej

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Odbojárska | 118 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový penthouse s veľkou terasou v prestížnom pro

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

484,000 € 4102 €/m²

BOHÚNKA | 4-izbový byt s 141 m2 záhradou v historickom centre Liptovského Mikuláša (105)

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Školská | 100.64 m²

Exkluzívne vám ponúkame priestranný 4-izbový byt v projekte Bohúnka, ktorý vyrastá v historicko

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

426,900 € 4242 €/m²

Na predaj - Krásny Rodinný domček bez susedov - Ploštin

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Tretiny | 180 m²

Rodinný dom bez susedov – absolútne súkromie v obci Ploštín Hľadáte bývanie, kde vás nikto ne

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

299,900 € 1666 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký 4-izbový byt 89 m² na prenájom – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Borbisova | 89 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 4-izbový byt v meste Liptovský Mikuláš, ul. Borbisova 28.

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičný apartmán priamo pri lanovke na Chopok – 65 m², balkón s výhľadom na hory a hotovým prenájmovým manažmentom!

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 65 m²

AVE estate Vám s radosťou ponúka na predaj investičný apartmán v jednej z najatraktívnejších lo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

228,700 € 3518 €/m²

Na prenájom kancelárske priestory v centre LM

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | 20 m²

Ponúkame vám na prenájom kancelársky priestor umiestnený na 1NP o rozlohe cca 20m2. Budova je s

Publikované: 27.07.2023 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

280 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na prenájom skvelý kancelársky priestor v centre LM

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | Štúrova | 59 m²

Exkluzívne v našej RK vám ponúkame výborný kancelársky priestor o rozlohe 59m2 v pešej zóne Lip

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Slnečná záhradka v osobnom vlastníctve na Liptove

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Pod slivkou | 401 m²

Ponúkame vám na predaj slnečnú záhradku v osobnom vlastníctve. Záhradka sa nachádza Liptovskom

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

člen NARKS

Dve záhradky s krásnym výhľadom na Liptovský Mikuláš

Ponúkame vám na predaj dve záhradky v Liptovskom Mikuláši s krásnym výhľadom na mesto. Záhradky

Publikované: 03.11.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

člen NARKS

Na prenájom miestnosť s rôznym využitím v centre LM

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Centrum | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný priestor pre fitnes, oddychové aktivity, tanečné štúdio, v

Publikované: 29.09.2020 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

750 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

Administratívne priestory v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | 1. mája | 60 m²

Exkluzívne vám ponúkame na prenájom krásne kancelárske priestory na námestí v Liptovskom Mikulá

Publikované: 06.04.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj RD vo vychytenej lokalite – LM – Stošice

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 148 m²

Ponúkame exkluzívne v našej RK skvelý 4-izbový dom s úžitkovou plochou 148,1 m2 v obľúbenej lok

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

379,000 € 2561 €/m²

člen NARKS

Kancelársky priestor v reprezentatívnej budove na prenájom

Reality Liptovský Mikuláš

Administratívny objekt | Námestie Osloboditeľov | 50 m²

Realitná kancelária Residence ponúka na prenájom reprezentatívny kancelársky priestor v histori

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D / EXKLUZÍVNE / APARTMÁN (ŠTÚDIO), MALADINOVO, 29m2

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Pri zátoke | 0 m²

ŠTÝLOVÝ 1 IZBOVÝ APARTMÁN PRI LIPTOVSKEJ MARE – IDEÁLNA INVESTÍCIA AJ ODDYCHOVÝ RAJ! ARCHEUS

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

92,600 €

3D prehliadka
3D prehliadka

3D / EXKLUZÍVNE / APARTMÁN (ŠTÚDIO), MALADINOVO, 29m2

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Pri zátoke | 29 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na predaj 1 IZBOVÝ APARTMÁN (ŠTÚDIO) v apartmáno

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

92,600 € 3193 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok v priemyselnej zóne na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Revolučná | 628 m²

Realitná kancelária Residence Vám exkluzívne ponúka na predaj zabezpečený pozemok nachádzajúci

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

129,000 € 205 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie