Apartmán | Iľanovo | 42 m²
Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov. Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka k
590 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 62 m²
Hľadáte nové, moderné nájomné bývanie v Liptovskom Mikuláši, v ktorom ešte nikto nebýval? Ponúk
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Námestie mieru 4805/3 | 36 m²
Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v centre Liptovského Mikuláša
700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 668 m²
POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE POD TATRAMI! Lokalita IBV Brezinka sa bleskovo vypredáva! Aktuálne h
119 €/m2 119 €/m2
Chata, drevenica, zrub | Iľanovská | 253 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj rekreačnú chatu v atraktívnej časti Nízkych Tat
499,000 € 1972 €/m²
2 izbový byt | Ondrašovská | 50 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom zrekonštruované 1-izbové a 2-izbové byty v pokojnej časti Liptovs
480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Apartmán | Demänovská cesta | 37 m²
Predám mezonetový apartmán v Via Jasná v Demänovej. Nehnuteľnosť sa pýši nielen svojou jedineč
176,000 € 4757 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 81.5 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 81,5 m² na Komenského ulici v
189,000 € 2319 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový rodinný dom v Liptovskom Mikuláši - Pal
175,000 € 1750 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 205 m²
Luxusná rekreačná vila s panoramatickým výhľadom na Liptovskú Maru a Vysoké Tatry. Najkrajšia
799,500 € 3900 €/m²
Iný stavebný pozemok | 5,514 m²
Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výnimočnou atmosférou v obľúbenej lokalite Vyšné Matejko
85,000 € 15 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jefremovská | 429 m²
Ponúkame Vám na predaj posledné 2 slnečné pozemky v Liptovskom Mikuláši v mestskej časti Okoli
70,000 € 163 €/m²
1 izbový byt | 1. mája | 22.61 m²
Ponúkame na predaj atypický byt s vyvýšeným podlažím ktorý sa nachádza v zrekonštruovanom histo
99,000 € 4379 €/m²
Obchodné priestory | Kamenné pole | 485 m²
Ponúkame na prenájom voľné lukratívne obchodné priestory v Liptovskom Mikuláši "Obchodné centru
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Historický objekt | Okoličianska | 1,385 m²
Exkluzívny historický objekt v Liptovskom Mikuláši s veľkým parkom – kaštieľ OKOLIČNÉ , je pôvo
Info v RK
Kancelárie, administratívne priestory | Garbiarska | 40 m²
Priestor č. 2.21, JASNA SC – 40m2, 1. poschodie s výťahom, bezbariérový prístup Cena za prenájo
270 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Palúčanská | 530 m²
Polyfunkčná budova v TOP lokalite Predstavujeme Vám zaujímavú ponuku o ktorej treba určite po
439,000 € 828 €/m²
2 izbový byt | Odbojárska | 63 m²
Hotel Demänová Apartments tvorí jeden samostatný bytový celok nachádzajúci sa na vstupe do najv
217,000 € 3444 €/m²
3 izbový byt | 90.55 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v novostavbe CENTRUM Včela nachádzajúci sa v centre mesta L
395,000 € 4362 €/m²
2 izbový byt | Odbojárska | 53 m²
...
213,000 € 4019 €/m²
Rekreačný pozemok | Ráztocká | 926 m²
Beňo reality Vám ponúka posledný rekreačný stavebný pozemok pri VN Liptovská Mara, katastrálne
175 €/m2 175 €/m2
Apartmán | Demänovská cesta | 30.16 m²
Ponúkame na predaj investičný rekreačný apartmán v obľúbenom rezorte Via Jasná, nachádzajúcom s
125,000 € 4145 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | Dechtárska | 1 m²
Leonides Real Vám ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely na viacerých parcelách (pozemkoch).
Info v RK
3 izbový byt | Žiarska | 65.6 m²
Exkluzívne vám na predaj ponúkame jedinečnú príležitosť získať zrekonštruovaný 3 izbový byt o v
99,900 € 1523 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.