2 izbový byt | Sone Kovačevičovej | 56 m²
Ponúkame vám na prenájom slnečný 2-izbový byt v novostavbe skolaudovaného bytového domu Kriváň
600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Apartmán | 30.2 m²
Tím VICTORY REALITY vám ponúka atraktívnu investičnú príležitosť – štýlový jednoizbový apartmán
109,000 € 3609 €/m²
4 izbový byt | Hviezdoslavova | 110 m²
Tím VICTORY REALITY ponúka na predaj výnimočný, kompletne a vkusne zrekonštruovaný priestor v c
230,000 € 2091 €/m²
2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 48.05 m²
LÚKA Palúdzka: KVALITA, KTORÚ BANKY OCEŇUJÚ. PROJEKT, KTORÝ SA VYPREDAL DO ROKA A DO DŇA. Ponú
165,500 € 3210 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Predtým, než začnete čítať popis, pozrite si virtuálnu obhliadku( https://my.matterport.com/sho
120,000 € 2273 €/m²
4 izbový byt | 79 m²
VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT (VELMI PRAKTICKY PREROBENÝ Z 3-IZBOVÉH
163,000 € 2063 €/m²
1 izbový byt | Námestie mieru | 25 m²
Ponúkame na prenájom moderný menši byt v najnovšej novostavbe priamo na Námestí mieru v Liptovs
490 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 60 m²
Od 1. júna 2026 vám ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v centre mesta na uli
650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Námestie mieru | 34 m²
Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v úplnom centre Lipto
700 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | 1 m²
Exkluzívna príležitosť v srdci Liptova – dva moderné chalety v Demänovej s vysokým potenciálom
550,000 € 550000 €/m²
Obchodné priestory | Kamenné pole 4449/3 | 36.6 m²
Posledný voľný priestor!!! Gravitas ponúka na prenájom obchodný priestor v modernom obchodnom
Cena dohodou
Obchodné priestory | Kamenné pole 4449/3 | 21.6 m²
Gravitas ponúka na prenájom obchodný priestor v obchodnom centre OC RGB Liptov. Priestor sa nac
Cena dohodou
Skladový objekt | 10,000 m²
Ponúkame Vám moderné a flexibilné priestory v novopostavenom logistickom parku v Liptovskom Mik
Cena dohodou
2 izbový byt | 38 m²
Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt, v lokalite, k
600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Apartmán | 38 m²
Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov. Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka k
500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Bodice | 0 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok v obci Bodice. Pozemok je vhodný na investič
Cena dohodou
2 izbový byt | 47.9 m²
Na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v apartmánovom dome len pár m
119,000 € 2484 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
Reality Alpia Vám ponúka na dlhodobý prenájom nadštandardný, kompletne zariadený 2-izbový byt s
700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Apartmán | Demänová | 40.7 m²
Staňte sa majiteľom investičného apartmánu v blízkosti najväčšieho celoročného strediska na Slo
179,000 € 4398 €/m²
Rodinný dom | Bodice | 842 m²
Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, podpivničený útulný rodi
298,000 € 354 €/m²
Apartmán | 34.2 m²
Reality Alpia v zastúpení Vám exkluzívne ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadené
156,000 € 4561 €/m²
Apartmán | 22.1 m²
99,000 € 4480 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
Predstavujeme vám na dlhodobý prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt s balkónom na Kollárove
520 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Moyzesova | 220 m²
Ponúkame na predaj výnimočný nadrozmerný 6 izbový byt + kuchyňa nachádzajúci sa v centre mesta,
240,000 € 1136 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.