DIRECTREAL|Znížená cena 3 izbového bytu v tehlovej bytovke s možnosťou prikúpenia garáže LM

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Čsl. brigády | 67 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj 3 izbový tehlový byt s balkónom v Top lokalite Liptovsk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

169,000 € 2522 €/m²

DIRECTREAL|Ideálne miesto pre vašu firmu v Lipt. Mikuláši - pozemok 7012 m2, pri hlavnej ceste č. 18 - so všetkými inžinierskymi sieťami

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Okoličianska | 7,012 m²

Directreal LMCity - Investičná a podnikateľská príležitosť - ponúkame vám na predaj pozemok p

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Pozemok na výstavbu domu, alebo dom v pôvodnom stave

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 0 m²

Hľadáme pozemok na výstavbu domu, prípadne dom v pôvodnom stave na predaj v lokalitách: Demänov

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Mikuláš

1 €

člen NARKS

Pozemok, alebo starší dom v pôvodnom stave na kúpu

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta pozemok (800-1000m2) v blízkom okolí mesta Liptovský Mikuláš. P

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Liptovský Mikuláš ID 105695

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 65 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

199,990 € 3077 €/m²

Bez maklérov predám moderný dom v lokalite Liptovský Mikuláš ID 105653

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 318 m²

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

1,113,000 € 3500 €/m²

Rodinný dom, Liptovský Mikuláš-Ondrašová

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Ondrašovská | 180 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom v lukratívnej mestskej časti Liptovského Mikuláša-O

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok s južnou orientáciou, Stošice - L. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 1,022 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v novovzniknutej lokalite Liptovského Mikuláša – v mestskej čast

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

150 €/m2 150 €/m2

Apartmány aj na trvalé bývanie, Liptovská Ondrašová, LM

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ondrašovská | 40.8 m²

Ponúkame Vám na predaj deväť apartmánov za veľmi priaznivé ceny, nachádzajúcich sa v TOP ubytov

Publikované: 17.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Pozemok so Stavebným povolením na RD, L. Ondrašová

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 795 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný slnečný svahovitý pozemok s Právoplatným stavebným povolením, o

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

115,000 € 145 €/m²

2 stavebné pozemky v srdci Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 427 m²

XEMAR ( milota,tothova@xemar.sk alebo 0918 971 292 ) ponúka na predaj ešte 2 lukratívne staveb

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

86,100 € 202 €/m²

Na prenájom 2-izbový byt s balkónom v novostavbe – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | - | 50 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na adrese Chrenoviská 1

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbový byt s balkónom v novostavbe – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | - | 50 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na adrese Chrenoviská 109

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 4600 €/m²

Na prenájom 2-izbový byt s balkónom, Kpt. Nálepku - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kpt. Nálepku 15, 031 01 Liptovský Mikuláš | 55.24 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený apartmán na adrese Nálepkova 5/8 v Liptovskom Mikuláši.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Obchodný priestor s parkovaním 484 m², Kamenné Pole, RGB Liptov - TESCO, NAY

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Kamenné pole | 484 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v najväčšom obchodnom stredisku v Liptovskom Mikuláši. N

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

NOVÁ CENA: Veľký 2 izb. byt s lodžiou a balkónom - Vrbica - REZERVOVANÉ

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Vrbická | 66 m²

TOP Living Vám ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Liptovského Mikuláša- uli

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

145,000 € 2197 €/m²

Prenájom Novostavby 4-izbového bytu s VEĽKOU TERASOU v blízkosti centra!

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Vrlíkova | 100 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na prenájom novostavbu 4-izbového bytu (o

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

1,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BOHÚNKA | Komfortný 3-izbový byt s balkónom v centre Liptovského Mikuláša (309)

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Školská | 64.14 m²

Na predaj ponúkame 3-izbový byt č. 309 v projekte Bohúnka, nachádzajúci sa na 3. podlaží bytové

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

251,900 € 3927 €/m²

BOHÚNKA | 3-izbový byt s dvomi balkónmi v historickom centre Liptovského Mikuláša (210)

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Školská | 67.65 m²

Na predaj ponúkame 3-izbový byt č. 210 v projekte Bohúnka, situovaný na 2. podlaží bytového dom

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

267,900 € 3960 €/m²

BOHÚNKA | 3-izbový byt s veľkou záhradou v centre Liptovského Mikuláša (106)

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Školská | 77.82 m²

Na predaj ponúkame výnimočný 3-izbový byt č. 106 v projekte Bohúnka, situovaný na 1. podlaží v

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

333,900 € 4291 €/m²

BOHÚNKA | 2-izbový byt v historickom centre Liptovského Mikuláša (205)

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Školská | 51.15 m²

Na predaj ponúkame 2-izbový byt č. 205 v projekte Bohúnka, ktorý sa nachádza na Školskej ulici

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,900 € 4319 €/m²

BOHÚNKA | 2-izbový byt s veľkorysým balkónom v historickom centre Liptovského Mikuláša (407)

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Školská | 57.25 m²

Na predaj ponúkame 2-izbový byt č. 407 v projekte Bohúnka, situovaný na 4. podlaží bytového dom

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

246,900 € 4313 €/m²

Nie cowork. Váš vlastný priestor pre sústredenú prácu.

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | Družstevná | 20 m²

Niekedy stačí priestor, kde viete zavrieť dvere, zaparkovať bez stresu a normálne sa sústrediť.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Kancelária pre 1–2 osoby v polyfunkčnej budove | Družstevná, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | Družstevná | 18 m²

Hľadáte priestor, kde sa dá sústrediť, pracovať pokojne a zároveň pôsobiť profesionálne pred kl

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie