Polyfunkčný dom - novostavba v centre mesta

Reality Prešov

Rodinný dom | 600 m²

HotReality s.r.o. Vám ponúka na predaj 3.podlažný, polyfunkčný dom - novostavba, ktorý sa nachá

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Prešov

1,250,000 € 2083 €/m²

2 izbový byt s loggiou

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | S. H. Vajanského | 62.98 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na sídlisku JUH v Nových Zámkoch, na 5. poschodí tepelne i

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

123,000 € 1953 €/m²

Kúpime 3 izbový byt!

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Pre konkrétnych klientov kúpime 3 izbový byt, platba v hotovosti (na bankový účet)! Lokalita:

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

123,000 € 1500 €/m²

Rodinný dom s garážou v obci Župčany

Reality Župčany

Rodinný dom | 320 m²

HotReality s.r.o. Vám ponúka na predaj 2-podlažný, 7-izbový, rodinný dom s garážou, ktorý sa na

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Župčany

314,000 € 981 €/m²

Rodinný dom v meste Bardejov - Moliterka - ulica Ľudovíta Štúra

Reality Bardejov

Rodinný dom | Ľudovíta Štúra | 240 m²

HotReality s.r.o. Vám ponúka na predaj tehlový, viacgeneračný rodinný dom ktorý sa nachádza v č

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Bardejov

Info v RK

Prenájom 3 izbového bytu

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | SNP | 74 m²

Prenajmeme 3 izbový byt pri železničnej stanici v Nových Zámkoch na 6. poschodí zo siedmych, te

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3 izbový byt na sídlisku JUH

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | S. H. Vajanského | 74 m²

Prenajmeme 3 izbový byt na sídlisku JUH v Nových Zámkoch na 2. poschodí tepelne izolovaného

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

580 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kúpa domu!

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | J. G. Tajovského | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Branovo, Dvory nad Žitavou! Ďakujeme za

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Dvory nad Žitavou

Cena na vyžiadanie

Rodinný dom v obci Kluknava

Reality Kluknava

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom s pekným pozemkom vhodný na kompletnú rekonšt

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Kluknava

78,500 € 436 €/m²

2-izb. byt v absolútnom centre Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Konventná | 58 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izb. byt na ul. Konventná v absolútnom centre Starého Mest

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,000 € 5828 €/m²

Pozemok v obci Koniarovce v slepej uličke

Reality Koniarovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,756 m²

LIONREAL Vám ponúka na predaj neďaleko Nitry (16 km od Nitry) v obci Koniarovce pozemok o výmer

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Koniarovce

89,900 € 51 €/m²

Rodinný dom Miloslavov - Alžbetin dvor, novostavba

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 71.95 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom (dvojdom) s terasou a pozemkom Miloslavov-Alžbetin dvor

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

308,900 € 4293 €/m²

1-izb. byt v novostavbe v Ružinove, 4p./10

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Mierová | 34.58 m²

Ponúkame na predaj príjemný 1-izbový byt na rohu ul. Kaštielska a Mierová v bytovom dome vo výb

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5205 €/m²

garáž na ul. Chlumeckého, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Chlumeckého | 18 m²

Ponúkam na predaj samostatnú garáž na ul. Chlumeckého, Ružinov v uzavretom garážovom komplexe s

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

42,000 € 2333 €/m²

Rodinný dom Svätý Jur, centrum, pôvodný stav

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Felcánova | 65 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v srdci mesta Svätý Jur. Je v pôvodnom stave, s garážou a podie

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Svätý Jur

97,700 € 1503 €/m²

Nebytový priestor, Mikulášska, centrum mesta pod hradom

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mikulášska | 50 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor na ul. Mikulášska, v centre Bratislavy, priamo pod hradom

Publikované: 22.06.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 4700 €/m²

Veľký 2-izb. byt, Olbrachtova ul., Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izb. byt v tehlovom dome na ul. Olbrachtová, Nové Mesto. Výmera 80

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2875 €/m²

garzónka, Vilova ul., Petržalka, lodžia, 2.p./12

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Vilová | 25 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaná garsónka ul. Vilová, Bratislava V – Petržalka. Vý

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6400 €/m²

2-izb. byt, Veltlínska, Pezinok, sídlisko Muškát, balkón, 2.p./4

Reality Pezinok

2 izbový byt | Veltlínska | 56.86 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Veltlínska, Pezinok, sídlisko Muškát s uzavretým vstupom d

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

182,500 € 3210 €/m²

garáž Rajčianska ul., Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Rajčianska | 14.2 m²

Ponúkame na predaj garáž na ul. Rajčianska, Vrakuňa. Výmera 14,2 m2, je sucha, je v nej zavede

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

26,500 € 1866 €/m²

garáž Skalická cesta, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Skalická cesta | 19 m²

Ponúkame na predaj garáž na ul. Skalická cesta, Nové Mesto. Výmera pozemku pod garážou je 19 m

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

34,000 € 1789 €/m²

Starší rodinný dom s veľkým pozemkom, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Námestie 6. apríla | 762 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom nachádzajúci sa v lukratívnej lokalite Bratislava Devínsk

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

515,000 € 676 €/m²

4-izb. byt, Cabanova ul., Dúbravka so samostatným vstupom

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Cabanova | 92 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izb. byt na ul. Cabanova, Dúbravka. Výmera 92 m

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 07.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

365,000 € 3967 €/m²

záhrada na Žabom majeri, Rača

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 386 m²

Ponúkame na predaj záhradu na Žabom majeri. Výmera 386 m2, je v osobnom vlastníctve vrátane pod

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

48,000 € 124 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23075)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie