Stavebný pozemok v obci Karlová so stavebným povolením

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 1,046 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s právoplatným stavebným povolením v obci Karlová, ktorá je stre

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Martin

74,900 € 72 €/m²

PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY V OBCI KRIŽOVANY

Reality Križovany nad Dudváhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 460 m²

Realitná kancelária Stylus Vám ponúka na predaj rovinaté slnečné pozemky v novovznikajúcej štvr

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Križovany nad Dudváhom

200 €/m2 200 €/m2

PREDAJ – NOVOSTAVBA 4 IZB. BUNGALOVU V OBCI KRIŽOVANY

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | Hlavná | 107 m²

Realitná kancelária STYLUS Vám ponúka na predaj novostavbu 4 – izbového rodinného domu typu bun

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

225,000 € 2103 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v projekte tatryPARK RESIDENCE v Tatranskej Štrbe

Reality Štrba

2 izbový byt | 59.6 m²

VÁŠ RAJ V SRDCI TATIER ! Projekt TatryPark v Tatranskej Štrbe sa pýši úchvatným severným výhľa

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Štrba

206,700 € 3719 €/m²

Reality Štrba

2 izbový byt | 59 m²

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Štrba

299,900 € 5083 €/m²

Na predaj 1,5-izbový byt v projekte tatryPARK RESIDENCE v Tatranskej Štrbe

Reality Štrba

1 izbový byt | 60 m²

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Štrba

279,000 € 4650 €/m²

PREDAJ – NOVOSTAVBA 4 IZB. BUNGALOVU V OBCI KRIŽOVANY

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | Nezadaná | 101 m²

Realitná kancelária STYLUS Vám ponúka na predaj novostavbu 4 – izbového rodinného domu, ktorý s

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

270,000 € 2673 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v projekte ParkResidence v Žiline v časti Bôrik

Reality Žilina

2 izbový byt | Bôrická cesta | 49.22 m²

Developerský projekt ParkResidence je výnimočný svojou strategickou polohou v blízkosti centra

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Žilina

262,000 € 3434 €/m²

PRENÁJOM OBCHODNÝ PRIESTOR, B.S.TIMRAVY, 50M2

Reality Trnava

Skladový objekt | Ulica B. S. Timravy | 50 m²

Realitná kancelária Stylus Vám ponúka na prenájom obchodný/skladový priestor v tesnej blízkosti

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na prenájom Trnava

450 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

STYLUS – PREDAJ, MODERNÝ RODINNÝ DOM V OBCI ZAVAR

Reality Zavar

Rodinný dom | Hlavná | 124 m²

Realitná kancelária STYLUS Vám ponúka na predaj 2 novostavby 4 izbových rodinných domov v novov

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Domy na predaj Zavar

299,000 € 2411 €/m²

Na prenájom 3-izbový byt v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | 1.mája | 90 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Kysuckom Novom Meste

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom veľmi pekný 3-izbový byt, KNM

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Námestie Slobody | 78 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný trojizbový byt s výmerou 78 m², ktorý sa nachádza v novej náds

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RODINNÉ BÝVANIE SO ZÁHRADOU - VRAKUŇA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Ráztočná | 145 m²

Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu 4izb a 5izb rodinného domu , v pokojnej časti Bratisla

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

385,000 € 2655 €/m²

Bývanie alebo investícia? Výnimočné 2 RD s veľkým pozemkom v srdci Kysúc

Reality Olešná

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Hľadáte miesto pre pokojné bývanie, viacgeneračnú príležitosť? Táto jedinečná nehnuteľnosť na K

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Olešná

Info v RK

RODINNÝ DOM v Slovenskej Ľupči

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 118 m²

Na predaj je rodinný dom v Slovenskej Ľupči, vzdialený 10 km od Banskej Bystrice. Pozostáva zo

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

149,800 € 1269 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny pozemok pre RD alebo investíciu v podtatranskej obci ŠTRBA

Reality Štrba

Pozemok pre rodinné domy | KRôN | 1,819 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný stavebný pozemok v podtatranskej obci Štrba. Pozem

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Štrba

179,000 € 98 €/m²

PREDANÉ - Chalupa Stará Huta - Blýskavica. Rád vám pomôžem aj s predajom vašej nehnuteľnosti.

Reality Stará Huta

Vidiecky dom | 130 m²

*Vivatt Real* Milan Šiška. Malá horská osada Blýskavica, ukrytá v okrese Detva, ponúka jedinečn

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Stará Huta

136,000 € 1046 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izb.RD NOVOSTAVBA v HÚŠKACH, Svätý Borský Jur

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Stačí zbaliť kufor a ste v nádhernom prostredí v zariadenej novostavbe! Ponúkame na predaj ro

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

225,000 € 2250 €/m²

Milan Šiška *Vivatt real*

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 0 m²

*Predaj vášho domu rýchlo a výhodne* *Správne nastavenie trhovej ceny* *Ocenenie pre majetkoprá

Publikované: 21.05.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Investičná príležitosť v prémiovej lokalite pri Dunaji

Reality Bratislava-Petržalka

Hotel, penzión, ubytovňa | Vlastenecké námestie | 1,716 m²

Ponúkame na predaj využiteľný a kompletne vybavený hotel v blízkosti historickej starej časti

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

3,500,000 € 2040 €/m²

PREDANÉ - Rýchlo, bezpečne a výhodne PREDÁM aj váš byt.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tulská | 83 m²

*Vivatt Real* Milan Šiška. Veľký 3,5 izbový byt vo vyhľadávanej banskobystrickej lokalite na Fo

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

215,000 € 2590 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

*Vivatt real* Milan Šiška

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 0 m²

Predaj vášho bytu, domu či pozemku rýchlo a výhodne, Oceňovanie nehnuteľností a správne nastave

Publikované: 21.05.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

PRENÁJOM KOMPLETNE ZARIADENÝ 1-I BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU

Reality Nitra

1 izbový byt | 32 m²

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE V CENTRE MESTA KOMPLETNE ZARIADENÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU Hľadát

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Nitra

550 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Penzión alebo rodinný dom - Bardejovské kúpele

Reality Bardejov

Rodinný dom | 320 m²

HotReality s.r.o. Vám ponúka na predaj 2.podlažný, 10-izbový, rodinný dom alebo penzión ORLIK,

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Bardejov

249,000 € 778 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1389)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23075)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie