Novostavba 3-izbového bytu, nízke náklady, solárny ohrev, elektronabíjačky,pešo na Kúpeľný ostrov

Reality Piešťany

3 izbový byt | Podhorská ul. | 75 m²

Vo výstavbe novostavba len malinký kúsok od kúpeľov a kúpeľného parku? Ponúkame Vám riešenie...

Publikované: 21.07.2022 Aktualizované: 30.04.2024
Byty na predaj Piešťany

170,000 € 2180 €/m²

Na predaj | Kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s balkónom v Trebišove | BÝVAJTE s nami

Reality Trebišov

1 izbový byt | 39 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj vkusne zrekonštruovaný 1-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trebišov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Prenájom 3 izb.byt Chrenová, balkón, zariadený.

Reality Nitra

3 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 74 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners vám ponúka na prenájom pekný, kompletne zrekonštruovaný, ve

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Nitra

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj 1 a viac izbový apartmán, exkluzívny projekt INARA Residence, Dubai South

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj v exkluzívnej spolupráci so špi

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

155,000 € 3875 €/m²

Predaj 4 izbový rodinný dom, novostavba, 435m2 pozemok

Reality Merašice

Rodinný dom | 105 m²

POSLEDNÝ VOĹNÝ RD!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj 4 izbový r

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Merašice

179,000 € 1705 €/m²

Prenájom budova 324m2, Nitra - Krškany

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Novozámocka | 324 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. vám exkluzívne ponúka na prenájom budovu o rozlohe 3

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom pozemok 4500 m2, budova 390 m2, Nitra - Krškany.

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Novozámocká | 391 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. vám exkluzívne ponúka na prenájom budovu 390 m2, s p

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Predaj nadštandardný 3 izbový byt, centrum mesta, tehlová bytovka

Reality Nitra

3 izbový byt | 76 m²

REZERVOVANÉ!! EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka vo výh

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

235,000 € 3092 €/m²

Predaj 4 izbový moderný rodinný dom, garáž, zariadený

Reality Veľké Zálužie

Rodinný dom | Vodná | 125 m²

NOVÁ CENA!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na p

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Zálužie

237,900 € 1903 €/m²

Pripravujeme predaj rod.dom Kláštor pod Znievom, okr.Martin

Reality Kláštor pod Znievom

Rodinný dom | - | 1,067 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rodinný dom v pokojnej a vyhľadávanej lokalite ob

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kláštor pod Znievom

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Klimatizované kancel. priestory 29,5 m2 pri POLUS-e na Pluhovej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 29.5 m²

Prenájom klimatizovaného kancelárskeho priestoru v Bratislave - Novom meste neďaleko OC POLUS n

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Predaj, 1 izbový byt s parkovacím miestom, Šelpice

Reality Šelpice

Rodinný dom | 30 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obci Šelpice, len 5 k

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šelpice

115,000 € 3833 €/m²

člen NARKS

Predaj, zariadená novostavba 4 izbový dom s terasou, Špačince

Reality Špačince

Rodinný dom | 108 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Špačince, l

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Špačince

375,000 € 3472 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba, 3 izbový byt s pozemkom, terasa, parkovanie, Lužianky, RED OAK

Reality Lužianky

3 izbový byt | 101 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt v obci Lužianky, v projekt

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Lužianky

184,000 € 1822 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba, 3 izbový byt, loggia, parkovanie, vlastný pozemok, Lužianky, RED OAK

Reality Lužianky

3 izbový byt | 101 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt s loggiou v obci Lužianky,

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Lužianky

179,000 € 1772 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt s loggiou po rekonštrukcii, 66 m², Trnava, Prednádražie

Reality Trnava

3 izbový byt | 72 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 2847 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM, 2 izbový byt s loggiou, parkovacie státie, TERRA OPOY

Reality Opoj

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom 2 izbový byt s loggiou v Opoji. Byt sa nachádza na

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Opoj

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Skladové haly na prenájom pri D1, 900 až 1000 m²

Reality Slovenská Nová Ves

Priestor pre sklad | 968 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom skladové haly v Slovenskej Novej Vsi s výborným na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Slovenská Nová Ves

2,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rodinný dom s veľkým pozemkom 1410 m2, Jaslovské Bohunice

Reality Jaslovské Bohunice

Rodinný dom | 157 m²

Hľadáte rodinný dom s veľkým pozemkom a pokojnou atmosférou len pár minút od Trnavy? SIERA real

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jaslovské Bohunice

189,900 € 1210 €/m²

člen NARKS

Predaj, 2 izbový byt s predzáhradkou 86 m2, Boleráz

Reality Boleráz

2 izbový byt | 63 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v obci Boleráz, len 11 minút od

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Boleráz

145,900 € 2316 €/m²

člen NARKS

Predaj, Novostavba 2 izbový byt s predzáhradkou, Boleráz

Reality Boleráz

2 izbový byt | 63 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Boleráz

139,900 € 2221 €/m²

člen NARKS

Novostavba 3 izbový byt s loggiou a parkovacím státím, Boleráz

Reality Boleráz

3 izbový byt | 75 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou v novo projekte v obci Bolerá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Boleráz

159,900 € 2132 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, Rodinný dom s garážou, novostavba v centre obce Boleráz

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Hľadáte rodinný dom na predaj v Bolerázi? Ponúkame novostavbu moderného dvojpodlažného rodinné

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Boleráz

284,000 € 1806 €/m²

člen NARKS

Hlohovec, 6 izbový rodinný dom, veľký pozemok, bazén

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Hlohovec / Gorkého | 282 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom v Hlohovci, ktorý patrí medzi najatraktí

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

398,000 € 1411 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Rodinné domy na predaj (23076)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie