Skladový objekt | Coburghova | 1,800 m²
Ponúkame na predaj staršiu HALU o rozmeroch (š x hl.) cca 45 x 40 m a sv. výšky 4 až 6 m (celk.
770,000 € 428 €/m²
Rodinný dom | Hviezdna | 132 m²
Ponúkame na predaj moderný a dispozične vynikajúco riešený 5-izbový rodinný dom (polovica dvojd
349,900 € 2651 €/m²
3 izbový byt | Dostojevského rad | 110 m²
Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt na Dostojevského rade v brati
530,000 € 4818 €/m²
1 izbový byt | Banicova | 42 m²
Hľadáte priestranný slnečný domov s výhľadom? Tento byt na ulici Baničova v Žiline (sídlisko Há
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | Mlynské luhy | 909 m²
Realitná kancelária Pegas Real Vám ponúka na predaj pozemok v Ružinove s hotovou štúdiou na byt
Cena dohodou
Rodinný dom | 400 m²
Realitná kancelária PEGAS REAL exkluzívne ponúka na predaj nadhérný vidiecky dom s krásnou slne
310,000 € 775 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | privátna | 1,271 m²
Realitná kancelária Pegas Real Vám ponúka exkluzívny stavebný pozemok vo Veľkom Bieli – priesto
215,000 € 169 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 1,778 m²
Pegas real vám ponúka na predaj pozemok na bývanie podľa Vašich predstáv v Komárne - časť Nová
138,500 € 78 €/m²
Rodinný dom | Chmeľová | 90.9 m²
Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka na predaj cenovo dostupné 4 izbové rodinné domy v šta
295,000 € 3245 €/m²
3 izbový byt | Kopčianska | 89.5 m²
Moderné mestské bývanie s panoramatickými výhľadmi, veľkorysým priestorom a službami priamo v b
360,000 € 4022 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 99 m²
Pegas real Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový samostatne stojaci bungalov v obci Tureň, ktor
289,000 € 2919 €/m²
Polyfunkčný objekt | Trnavská cesta 23 | 270 m²
Realitná kancelária Pegas real Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestor vhodný na podnikanie
4,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Šustekova | 2,000 m²
Pegas real Vám exkluzívne ponúka na predaj plne prenajatú polyfunkčnú budovu v mestskej časti B
Cena dohodou
3 izbový byt | Ulica Sladovnícka | 105 m²
Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt s obytnou plochou 96 m2 s dvomi balkónmi, ktorý s
265,000 € 9 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 95 m²
V zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 4 izbový krásny priestranný byt v malebnej dedinke Š
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 180 m2, ktorý sa nachád
208,000 € 1156 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malženická cesta | 1,036 m²
V bezprostrednej blízkosti obchvatu mesta Trnava v napojení na Malženickú cestu ponúkame na pre
190 €/m2 190 €/m2
Rodinný dom | SNP | 190 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 190 m2, ktorý sa nachádza v obci Br
180,000 € 947 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | J. Holčeka | 732 m²
V zastúpení klienta ponúkame na predaj pozemky v intraviláne obce Budmerice. VARIABILITA POZEM
112,500 € 154 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 68 m²
Ponúkame na predaj poschodovú murovanú chatu priamo v lese s vynikajúcim prístupom autom až ku
85,000 € 1250 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²
Ponúkame na predaj poschodovú chatu, ktorá sa nachádza priamo pri vleku zjazdovky rekreačného s
104,900 € 1049 €/m²
Priestor pre sklad | M. R. Štefánika | 20 m²
Ponúkame na prenájom skladové priestory 20-40m2 pre vyuzitie ako sklad, kancelária, montáž, es
160 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | M. R. Štefánika | 70 m²
Ponúkame na prenájom flexibilné skladové priestory 70-500m2 pre vyuzitie ako sklad, kancelária
4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Turčianska | 110 m²
Dávame do predaja 4 izbový, moderne riešený rodinný dom s výmerou 110,08 m2 a pozemkom o výmere
329,500 € 2905 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.