PREDAJ komerčný objekt Vrbovce

Reality Vrbovce

Objekt pre obchod | Vrbovce | 408 m²

BIBI reality s.r.o. Vám Ponúka na predaj komerčný objekt v obci Vrbovce. Nachádza sa popri hlav

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Vrbovce

105,000 € 257 €/m²

PRENÁJOM 2i byt, kompletná rekonštrukcia, Sihoť, Gagarinova

Reality Trenčín

2 izbový byt | Gagarinova | 28 m²

BIBI reality s.r.o. Vám ponúka na prenájom krásny 2 izbový byt v meste Trenčín - Sihoť, ul. Gag

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

550 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

PREDAJ 3izb byt, Piešťany,ul. Krajinská, kompletná rek.

Reality Piešťany

3 izbový byt | Krajinská | 64 m²

BIBI reality s.r.o. pre Vás pripravuje kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v meste Piešťany,

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Piešťany

180,000 € 2813 €/m²

PRENÁJOM 2-izbový byt Piešťany - centrum

Reality Piešťany

2 izbový byt | Teplická | 50 m²

BIBI reality s.r.o. Ponúkame Vám na prenájom zariadený priestranný 2-izbový byt v centre Piešťa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom prakticky riešený 1-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite priamo v centre mesta Malacky.

Reality Malacky

1 izbový byt | Bernolákova | 38 m²

Ponúkame na prenájom prakticky riešený 1-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite pr

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Malacky

570 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, kompletne zariadený – Malacky, ul. 1. mája

Reality Malacky

3 izbový byt | 1. mája | 82 m²

Realitná kancelária Adams Reality ponúka na prenájom štýlový, kompletne zariadený 3-izbový byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Malacky

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Moderné rodinné domy v súkromnej slepej ulici – len 8 dvojdomov s vlastnou vírivkou

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | Kračanská | 111 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné novostavby rodinných domov v developerskom projekte v obci Horné

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Horné Mýto

189,000 € 1703 €/m²

41/26 Vidalići, ostrov Pag - stavebný pozemok 445 m² s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Chorvatsko-nemovitosti.cz Vám ponúka stavebný pozemok 445 m² s výhľadom na more - Vidalići, ost

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj

99,000 € 223 €/m²

39/26D - Ostrov PAG, GAJAC- Garsónka 22 m², len päť minút od pláže Braničevica

Reality Chorvátsko

Garsónka | Chorvátsko

Ponúkame na predaj garsónku s celkovou výmerou 22,30 m², ktorá sa nachádza na 1. poschodí apart

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj

93,999 € 4215 €/m²

Kod 7391°° Krk, Šilo, prízemný dom, záhrada, cca 180m od mora

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Ponúkame na predaj samostatne stojaci dom s obytnou plochou 57 m², ktorý sa nachádza v krásnej

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj

245,000 € 957 €/m²

7089 - Stinica, Senj, stavebný pozemok, 749m2, 500m od mora

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

CHORVATSKO-NEMOVITOSTI.cz ponúka stavebný pozemok pod diaľnicou s možnosťou výstavby dvoch domo

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Pozemky na predaj

44,940 € 60 €/m²

Ihneď k nasťahovaniu priestranný rodinný dom, s garážou a prekrásnou veľkou záhradou v obci Vysoká pri Morave .

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | Robotnícka | 160 m²

Ponúkame na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom vo Vysokej pri M

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

235,000 € 1469 €/m²

Výnimočné bývanie pod Pajštúnom: Pozemok s chatou v prírode Malých Karpát, len pár minút od Bratislava

Reality Borinka

Chalupa, rekreačný domček | Borinka | 34 m²

ADAMS REALITY ponúka na predaj atraktívny pozemok s rekreačnou chatou v obľúbenej lokalite obce

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Borinka

86,000 € 2529 €/m²

Kód 337/25 °° Ostrov Pag, STARA NOVALJA - apartmán s 2 spálňami na prízemí

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka dvojizbový byt (S1) na prízemí modernej novostavby v lokalite

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj

195,000 € 3454 €/m²

Kod 6843° Dramalj, App. 54m2, priestranná terasa s výhľadom, 200m od mora

Reality Chorvátsko

1 izbový byt | Chorvátsko

Ponúkame na predaj je plne zariadený ak nasťahovaniu pripravený jednoizbový apartmán, ktorý sa

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj

148,000 € 2741 €/m²

Kod 6001° Pula, App. 43m2, blízko centra, kompletná rekonštrukcia

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz apartmán, ktorý sa nachádza priamo v Pule, v blízkosti centra a všetk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj

160,000 € 3732 €/m²

Zasieťovaných 7 stavebných pozemkov v novej zastavbe RD v obci Láb. Pozemky pripravené na výstavbu .

Reality Láb

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 600 m²

Výnimočná ponuka v novovybudovanej zóne s kompletnou infraštruktúrou Realitná kancelária Adams

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Láb

95,000 € 158 €/m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRI LESE – 4 051 m² PRE AŽ 5 RODINNÝCH DOMOV LEN 30 MINÚT OD BRATISLAVY!

Reality Jakubov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná ulica | 4,051 m²

Ponúkam Vám na predaj rozsiahly investičný stavebný pozemok o výmere 4 051 m² v pokojnej a vyhľ

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Jakubov

125,000 € 31 €/m²

7452JO - Ostrov Pag, SELCE - App. 45 m2, útulný podkrovný byt

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame na predaj útulný jednoizbový byt, ktorý sa nachádza v podkroví bytového domu v obci Se

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj

128,999 € 2867 €/m²

PREDAJ Novostavba rodinného domu Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | Okružná | 102 m²

BIBI reality s.r.o. Vám Ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Moravany n

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

290,000 € 2843 €/m²

PREDAJ stavebný pozemok Omšenie

Reality Omšenie

Pozemok pre rodinné domy | 1 | 485 m²

BIBI reality s.r.o. Vám ponúka na predaj pozemok v obci Omšenie s nádherným výhľadom. Vzdialený

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Omšenie

70,000 € 144 €/m²

REZERVOVANÉ PREDAJ Chalupa/rodinný dom, Podkylava

Reality Podkylava

Rodinný dom | U Pagáčov | 156 m²

BIBI reality Vám Ponúka na predaj Predám chalupu koluadovanú ako rodinný dom v Podkylave časť u

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Podkylava

85,000 € 545 €/m²

PREDAJ Chata s jazerom a pozemkami 121 000 m2

Reality Polomka

Chalupa, rekreačný domček | Muránska Planina | 120 m²

BIBI reality s.r.o. Vám ponúka na predaj peknú veľkú chatu s vlastými jazerami a obrovskými poz

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Polomka

975,000 € 8125 €/m²

PREDAJ Novostavba rodinného domu Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | Okružná | 102 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

280,000 € 2745 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (736)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23069)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Byty na predaj v Bratislave (8560)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie