Váš súkromný kúsok brehu: Stavebný pozemok pri jazere v Hrubej Borši

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka ulica | 698 m²

Túžite po rannom behu okolo jazera alebo večernom tichu na vlastnom móle? Tento pozemok s výmer

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

150,000 € 215 €/m²

Budova s pozemkami v obci Veľké Ludince

Reality Veľké Ludince

Iný objekt | Nezadaná | 351.17 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu pošty a pozemok v obci Veľké Ludince Všetky inf

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na predaj Veľké Ludince

69,846.38 € 199 €/m²

Administratívna budova v meste Zvolen

Reality Zvolen

Administratívny objekt | T. G. Masaryka | 2,289.4 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj administratívnu budovu v meste Zvolen, ul. T.G. Masary

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na predaj Zvolen

670,316.13 € 293 €/m²

Gbely - budova pošty a pozemky

Reality Gbely

Administratívny objekt | SNP | 676.8 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu pošty a pozemky v k. ú. Gbely. Všetky informáci

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 08.10.2025
Objekty na predaj Gbely

150,563.18 € 222 €/m²

Habura - budova s príslušenstvom a pozemky

Reality Habura

Iný objekt | Nezadaná | 664.66 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu pošty a pozemky v obci Habura 64, 067 52 Habura,

Publikované: 25.06.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na predaj Habura

31,960.84 € 48 €/m²

Stavebné pozemky za férové ceny

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 781 m²

Dávam do vašej pozornosti ponuku stavebných pozemkov, ktoré majú mnoho benefitov ..... posúďte

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 22.07.2025
Pozemky na predaj Hrubá Borša

109,340 € 140 €/m²

Začnite stavať svoj domov už túto sezónu!

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka ulica | 781 m²

Hľadáte ideálne miesto pre život, kde sa spája pokoj vidieka s nadštandardnou vybavenosťou? Pon

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

105,000 € 134 €/m²

Poľnohospodársky pozemok v obci Hurbanova Ves

Reality Hurbanova Ves

Orná pôda | Hurbanova Ves | 61,294 m²

Ponúkam na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľky poľnoshospodársky pozemok o výmere 61294 m2.

Publikované: 23.05.2024 Aktualizované: 02.07.2024
Pozemky na predaj Hurbanova Ves

919,410 € 15 €/m²

Investičný pozemok priamo v Senci o výmere 4200 m2

Reality Senec

Komerčná zóna | Boldocká | 4,200 m²

Ponúkam na predaj investičný pozemok vo výbornej lokalite priamo v Senci, na rohu ulíc Boldocká

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 03.02.2025
Pozemky na predaj Senec

Cena dohodou

Starší dom s veľkou záhradou v obci Trstice

Reality Trstice

Rodinný dom | 100 m²

Každý má svoju predstavu o vysnívanom bývaní, pre niekoho je to lokalita uprostred centra mesta

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 29.09.2025
Domy na predaj Trstice

79,900 € 799 €/m²

Budova a pozemky v obci Svinná, okres Trenčín

Reality Svinná

Iný objekt | Nezadaná | 447.95 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu pošty a pozemok v obci Svinná, okres Trenčín Vš

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Svinná

85,057.33 € 190 €/m²

Lubeník - budova s príslušenstvom a pozemky

Reality Lubeník

Administratívny objekt | Komenského | 345.5 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu a pozemky v Lubeníku, Lubeník 248. Všetky infor

Publikované: 06.03.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na predaj Lubeník

89,812.78 € 260 €/m²

Nižný Hrabovec - budova a pozemky

Reality Nižný Hrabovec

Iný objekt | Nezadaná | 228.06 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budova a pozemky v Nižnom Hrabovci č. 282, 094 21 Nižný

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na predaj Nižný Hrabovec

35,322.1 € 155 €/m²

Budova s pozemkami v obci Ľubá

Reality Ľubá

Iný objekt | Nezadaná | 123 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu pošty a pozemok v obci Ľubá, okres Nové Zámky V

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na predaj Ľubá

41,289.63 € 336 €/m²

Krásna 4-izbová novostavba rodinného domu priamo v Senci

Reality Senec

Rodinný dom | Jánošíkova | 120 m²

Ponúkam na predaj krásnu novostavbu domu priamo v Senci, nachádza sa nedaľeko Jánošíkovej ulice

Publikované: 04.10.2021 Aktualizované: 13.09.2024
Domy na predaj Senec

289,000 € 2408 €/m²

Veľký Meder - budovy a pozemky v spoluvlastníckom podiele 1/2

Reality Veľký Meder

Administratívny objekt | Komárňanská | 1,195 m²

Ponúkame Vám na predaj komerčné objekty Veľký Meder, Komárňanská. Všetky informácie a pokyny

Publikované: 31.05.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Objekty na predaj Veľký Meder

97,228.56 € 81 €/m²

Pozemok v obci Hurbanova Ves

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Hurbanova Ves | 1,021 m²

Ponúkam na predaj pekný pozemok na výstavbu alebo pestovanie v obci Hurbanova Ves o výmere 1021

Publikované: 25.01.2024 Aktualizované: 10.10.2024
Pozemky na predaj Senec

139,000 € 136 €/m²

Horné Orešany - sklady, kancelárie, výrobné haly

Reality Horné Orešany

Prevádzkový areál | Majdán | 5,594 m²

Ponúkam na predaj v krásnej lokalite Horných Orešian sklady, dielne, výrobnú halu, zbrojnicu s

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 05.06.2025
Objekty na predaj Horné Orešany

649,000 € 116 €/m²

Stavebný pozemok v obci Malženice

Reality Malženice

Pozemok pre rodinné domy | malženice | 967 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 967 m2 v obci Malženice vo výhradnom zastúpení. Bližšie

Publikované: 13.12.2023 Aktualizované: 27.06.2025
Pozemky na predaj Malženice

69,000 € 71 €/m²

Kokava nad Rimavicou - budova pošty a pozemky

Reality Kokava nad Rimavicou

Administratívny objekt | Námestie 1. mája | 1,146.58 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu pošty v spoluvlastníckom podiele o veľkosti 1921

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 04.09.2025
Objekty na predaj Kokava nad Rimavicou

301,218.18 € 263 €/m²

Prašník - budova s príslušenstvom a pozemok

Reality Prašník

Administratívny objekt | Nezadaná | 157 m²

Slovenská pošta a.s., ponúka na predaj budovu pošty v k.ú. Prašník. Všetky informácie a pokyny

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Prašník

36,947.89 € 235 €/m²

Oplotený pozemok na prenájom

Reality Senec

Zmiešaná zóna | Poľná | 2,000 m²

Ponúkam Vám dlhodobý prenájom oploteného pozemku v Senci na Poľnej ulici. Rozloha je 2000 m2. N

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na prenájom Senec

600 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

5-izbový rodinný dom s garážou a krásnou záhradkou

Reality Šoporňa

Rodinný dom | šoporňa | 170 m²

V slepej uličke v obci Šoporňa ponúkam na predaj 5-izbový rodinný dom v peknom, udržiavanom sta

Publikované: 22.08.2023 Aktualizované: 03.11.2025
Domy na predaj Šoporňa

155,000 € 1053 €/m²

Jelšava - budova s príslušenstvom a pozemky

Reality Jelšava

Iný objekt | Námestie SNP | 1,603.64 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu a pozemky v Jelšave na ul. SNP č. 64/3. Všetky

Publikované: 16.06.2023 Aktualizované: 06.03.2026
Objekty na predaj Jelšava

90,184.64 € 151 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Rodinné domy na predaj (23068)
Byty na predaj v Bratislave (8560)
Upresniť hľadanie