** 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE DIAMANT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM**

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Ponúkame na prenájom NOVÝ, 2 - izbový byt v novostavbe DIAMANT v mestskej časti Bratislava - V

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**MODERNÝ BYT SO ZARIADENÍM NA MIERU**

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 54.89 m²

Ponúkame Vám na prenájom, nadštandardne VYBAVENÝ 2-izbový byt v CENTRE Bratislavy (Jelenia ul.)

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

830 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

**Možnosť prerobenia na 4-izbový byt, TOP LOKALITA PRI PARKU JAMA**

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská | 127.3 m²

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť v širšom CENTRE Bratislavy pri TRNAVSKOM MÝTE s KOMPLETNOU

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

412,300 € 3239 €/m²

Novinka
Novinka

**MODERNÁ VILA S BAZÉNOM A VÝŤAHOM NA LUXUSNEJ ADRESE**

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 236.7 m²

Ponúkame Vám na predaj 6-izbovú RODINNÚ VILU na vyhľadávanej ADRESE pár krokov od HORSKÉHO PARK

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**4-IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**NOVO-REKOŠTRUOVANÝ priestor 38m2na Trenčianskej ulici*

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Trenčianska | 38 m²

Ponúkame na prenájom novo-rekonštruovaný priestor na zníženom prízemí v mestskej časti Bratisla

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

18 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

**Chalupa s dušou, jedinečná atmosféra, historický dom**

Reality Lubina

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 138.66 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú chalupu v obci Podkozince, miestnej časti obce Lubina, v pokojnom

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lubina

130,000 € 938 €/m²

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE*2-izbový byt s veľkou loggiou v tichej lokalite Lamača

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Na barine | 49 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt v približne 15-ročnej novostavbe v obľúbenej lokalit

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

770 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

3 izbový tehlový byt v Dobšinej

Reality Dobšiná

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v tehlovom bytovom dome v meste Dobšiná. Byt prešiel čiastočnou

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dobšiná

37,000 € 569 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2-izbový byt s balkónom a záhradkou- Záriečie

Reality Záriečie

2 izbový byt | Záriečie 114 | 64 m²

Na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom, záhradkou a parkovacím miestom, mo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Záriečie

135,000 € 2109 €/m²

Novinka
Novinka

TEMPO KNM

Reality Kysucké Nové Mesto

Obchodné priestory | Belanského | 542 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory na I. poschodí v TEMPE Kysucké Nové Mesto. Jedná s

Publikované: 25.07.2023 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

Čadca CV

Reality Čadca

Obchodné priestory | Maticné námestie | 695 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné/skladové priestory na Matičnom námestí za OD HOROSKOP v Čadci

Publikované: 27.07.2023 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Čadca

Cena dohodou

Zákopčie u Holých

Reality Zákopčie

Obchodné priestory | Nezadaná | 260 m²

Ponúkame Vám na predaj/prenájom obchodné priestory - celý objekt (bývalé pohostinstvo a predajň

Publikované: 27.07.2023 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na predaj Zákopčie

Cena dohodou

Hospodárska usadlosť

Reality Horné Hámre

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Bývanie v prírode na dosah mesta Unikátna gazdovská usadlosť v tichom prostredí pri Novej Bani

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Horné Hámre

120,000 € 667 €/m²

Na predaj murovaná rozostavaná chata pri lyžiarskom stredisku Drozdovo

Reality Nová Baňa

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 119 m²

Na predaj dvojpodlažná rozostavaná murovanú chatu so sedlovou strechou a podielom na príjazdov

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

Sympatický dom s bazénom, ostrov Vir

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Ponúkame na predaj sympatický dom s bazénom na južnej strane ostrova Vir. Dom sa nachádza 200 m

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj

330,000 € 3882 €/m²

Orná pôda Levice - predaj

Reality Levice

Orná pôda | 4,059 m²

Ponúkame na predaj slnečnú parcelu - ornú pôdu v katastri mesta Levice. Lokalita "Pod hradom" m

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Levice

6,990 € 2 €/m²

Nemšová

Reality Nemšová

Obchodné priestory | Janka Palu | 105.6 m²

Ponúkame Vám na prenájom nové obchodné priestory – časť prvého poschodia 106m2 nad supermarketo

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Nemšová

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NS Stará Bystrica

Reality Stará Bystrica

Obchodné priestory | Nezadaná | 154 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory na prízemí v NS Stará Bystrica. Kontakt: +421414

Publikované: 11.11.2024 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Stará Bystrica

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom Kosihovce znížená cena

Reality Kosihovce

Rodinný dom | Kosihovce | 190 m²

Na predaj poschodový rodinný dom – Kosihovce Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kosihovce

65,000 € 342 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s exkluzívnou terasou 102 m²

Reality Nová Baňa

2 izbový byt | Pod sekvojou | 53 m²

Štýlový 2-izbový byt s exkluzívnou terasou 102 m² | Novostavba | Parkovanie v cene Ponúkame na

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Nová Baňa

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok Župkov

Reality Župkov

Pozemok pre rodinné domy | 723 m²

1012137 Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v Župkove. Nachádza sa v tichej ulici p

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Župkov

39,000 € 54 €/m²

Krafe Čadca

Reality Čadca

Obchodné priestory | Okružná | 159 m²

Ponúkame Vám na podnájom obchodné/skladové priestory pri predajni potravín COOP Jednota Čadca,

Publikované: 25.07.2023 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Čadca

Cena dohodou

Horný Vadičov

Reality Horný Vadičov

Objekt pre obchod | Nezadaná | 520 m²

Ponúkame Vám na predaj objekt + pozemok v Hornom Vadičove, katastrálne územie Prostredný Vadičo

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 06.11.2025
Objekty na predaj Horný Vadičov

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8560)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Rodinné domy na predaj (23068)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie