NS Stará Bystrica

Reality Stará Bystrica

Obchodné priestory | Nezadaná | 154 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory na prízemí v NS Stará Bystrica. Kontakt: +421414

Publikované: 11.11.2024 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Stará Bystrica

Cena dohodou

Krafe Čadca

Reality Čadca

Obchodné priestory | Okružná | 159 m²

Ponúkame Vám na podnájom obchodné/skladové priestory pri predajni potravín COOP Jednota Čadca,

Publikované: 25.07.2023 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Čadca

Cena dohodou

Horný Vadičov

Reality Horný Vadičov

Objekt pre obchod | Nezadaná | 520 m²

Ponúkame Vám na predaj objekt + pozemok v Hornom Vadičove, katastrálne územie Prostredný Vadičo

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 06.11.2025
Objekty na predaj Horný Vadičov

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom Orovnica

Reality Orovnica

Rodinný dom | 230 m²

Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Orovnica Ponúkame na predaj priestranný rodinný

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Orovnica

129,000 € 561 €/m²

Dolný Vadičov

Reality Dolný Vadičov

Obchodné priestory | Nezadaná | 190 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory pri predajni potravín COOP Jednota Dolný Vadičov.

Publikované: 28.07.2023 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Dolný Vadičov

Cena dohodou

Horný Vadičov

Reality Horný Vadičov

Obchodné priestory | Nezadaná | 155 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory na prízemí v Hornom Vadičove, katastrálne územie Pr

Publikované: 28.07.2023 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Horný Vadičov

Cena dohodou

Konopný dom vypestovaný na Slovensku

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Rekreačná | 120 m²

Konopný dom je budova postavená z ekologického materiálu, ktorým je HLC (známy aj ako konopný b

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

Dom so záhradou a ovocnými stromami na pokojnom mieste – Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | 140 m²

Dom so záhradou a ovocnými stromami na pokojnom mieste – Nová Baňa Ponúkame Vám na predaj pries

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

159,000 € 1136 €/m²

Čadca, ul. Malá

Reality Čadca

Obchodné priestory | Námestie Slobody | 30.8 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory – časť prízemia o výmere 31m2 v objekte na Námestí

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Priestory na prenájom Čadca

Cena dohodou

Rudina

Reality Rudina

Obchodné priestory | Nezadaná | 276 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné/kancelárske priestory – celé poschodie 276m2 nad supermarketo

Publikované: 26.07.2023 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Rudina

Cena dohodou

TEMPO Turzovka

Reality Turzovka

Obchodné priestory | Nezadaná | 25 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v TEMPO Turzovka - volný priestor v pasáži, o výmer

Publikované: 19.07.2023 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Turzovka

Cena dohodou

Krásno nad Kysucou

Reality Krásno nad Kysucou

Obchodné priestory | Nezadaná | 410 m²

Ponúkame Vám na prenájom nebytové priestory v Krásne nad Kysucou č.s. 140 - poschodie (bývalé p

Publikované: 07.12.2023 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Krásno nad Kysucou

Cena dohodou

Dom v obci Ľuboriečka s veľkým pozemkom,

Reality Ľuboriečka

Rodinný dom | Ľuboriečka | 140 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Ľuboriečka s veľkým pozemkom a výrazným investičný

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ľuboriečka

48,000 € 343 €/m²

Stavební pozemky Novi Vinodolski

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Ponúkame na predaj dva stavebné pozemky v Klenovici (Novi Vinodolski) Malý pozemok má 365 m2 a

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj

128,000 € 351 €/m²

Rekreačný pozemok pri potôčiku

Reality Nová Baňa

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 13,449 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok na ktorom je možné umiestniť mobilné bunky. Elektrické ved

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

28 €/m2 28 €/m2

EMISSEN – Na prenájom 1‑izbový byt v projekte VYDRICA, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Florianská | 22 m²

EMISSEN – NA PRENÁJOM LUXUSNÝ 1‑IZBOVÝ BYT V PROJEKTE VYDRICA, STARÉ MESTO Realitná kancelária

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

ŠTÝLOVÝ KANCELÁRSKY PRIESTOR V SRDCI MESTA KOŠÍC - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Jesenského 27 | 80 m²

Hľadáte reprezentatívne miesto pre svoje podnikanie, kde sa spája prestížna lokalita Starého me

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

120 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

EMISSEN – NA PREDAJ ROZĽAHLÝ 16,22 ÁROVÝ STAVEBNÝ POZEMOK V STUPAVE NA BÝVANIE A/ALEBO NA PODNIKANIE

Reality Stupava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pod Kopcami | 1,622 m²

Realitná kancelária EMISSEN ponúka na predaj rozľahlý 16,22 árový stavebný pozemok na bývanie

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

225,000 € 139 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj tradičný vidiecky dom s ovocným sadom - Kuraľany

Reality Kuraľany

Vidiecky dom | 180 m²

Ponúkame na predaj tradičný vidiecky dom s príjemnou atmosférou, situovaný priamo v centre obce

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kuraľany

38,300 € 213 €/m²

Novinka
Novinka

2 IZBOVÝ BYT S VÝMEROU AŽ 67 m² | NITRA – KLOKOČINA | ŠKULTÉTYHO ULICA

Reality Nitra

2 izbový byt | Škultétyho | 67 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt s výmerou 67 m² na obľúbenej Škultétyho ulici v Nitre, me

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,990 € 2089 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom dvojkancelária/ viacúčelové miestnosti s umývadlom 25,5m2 , ul. Polianky, BA IV., Dúbravka.

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Polianky | 25.5 m²

Prenájom dvojkancelária/ viacúčelové miestnosti s umývadlom 25,5m2 , ul. Polianky, BA IV., Dúbr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Garsónka Šalgovce - Topoľčany

Reality Šalgovce

1 izbový byt | Šalgovce | 20 m²

ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú garsónku s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Šalgovce

59,000 € 2950 €/m²

Novinka
Novinka

Potenciál pre váš nový domov | RODINNÝ DOM na 500 m² pozemku

Reality Váhovce

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Hľadáte ideálne miesto pre stavbu vášho vysnívaného domu alebo projekt, ktorému vdýchnete nový

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Váhovce

49,900 € 100 €/m²

Novinka
Novinka

Výnimočný rodinný dom - novostavba

Reality Skalka nad Váhom

Rodinný dom | Újazd | 0 m²

Pre náročných klientov ponúkame netradičný , výnimočný rodinný dom, z netradičných materiálov,

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 14.01.2025
Domy na predaj Skalka nad Váhom

335,000 €

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23068)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty na predaj v Bratislave (8560)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie