Na predaj chata v Novej Bystrici – v srdci CHKO Kysuce

Reality Nová Bystrica

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 130 m²

Ponúkame na predaj priestrannú a štýlovú chatu o výmere 130 m² situovanú v nádhernom prostredí

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 08.07.2025
Chaty a chalupy na predaj Nová Bystrica

229,000 € 1762 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok snov vo Valčianskej doline – 2 557 m² priamo pri Snowlande

Reality Valča

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,557 m²

Pozemok snov vo Valčianskej doline – 2 557 m² priamo pri Snowlande Stavajte v centre diania. V

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Pozemky na predaj Valča

110 €/m2 110 €/m2

Stavebný pozemok na predaj - Ochodnica

Reality Ochodnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 764 m²

Ponúkame stavebný pozemok pre váš nový rodinný dom v obci Ochodnica! Poloha: Nachádza sa v obc

Publikované: 08.05.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Ochodnica

60,000 € 79 €/m²

Stavebný pozemok - Turzovka - stavebné povolenie

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | 730 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok s projektom a stavebným povolením v obci

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Pozemky na predaj Turzovka

59,999 € 82 €/m²

POSLEDNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V OŠČADNICI – BESKYDOK

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Rovné | 431 m²

Kompletné stavebné povolenie • Projekt na tradičný drevodom • Súkromie, výhľad, príroda V srdc

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.05.2025
Pozemky na predaj Oščadnica

44,000 € 102 €/m²

Stavebné pozemky pre rodinný dom - Čadca Milošová

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Milošová | 2,367 m²

Z PRENÁJMU DO VLASTNÉHO – STAVEBNÉ POZEMKY ČADCA MILOŠOVÁ! Ešte včera ste sa vracali do podnáj

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 12.03.2025
Pozemky na predaj Čadca

41,000 € 17 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Čadca, Husárik: Exkluzívna investičná príležitosť s úchvatnými výhľadmi určená na výstavbu luxusných chát

Reality Čadca

Rekreačný pozemok | Rieka | 3,064 m²

Hľadáte výnimočné miesto pre výstavbu luxusných rekreačných chát v srdci kysuckej prírody? Pred

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Čadca

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok na predaj - Makov

Reality Makov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,425 m²

Ponúkame na predaj idylický pozemok o celkovej výmere 1425 m², umiestnený v srdci malebnej obce

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Makov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Podiely Oščadnica, Raková, Staškov

Reality Oščadnica

Iný poľnohosp. pozemok | 9,494 m²

Staškov • Raková • Oščadnica (okres Čadca) STRATEGICKÉ VLASTNÍCTVO S DĹHODOBÝM POTENCIÁLOM Pon

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 27.06.2025
Pozemky na predaj Oščadnica

3 €/m2 3 €/m2

RADO | 4-izbový dom 390m2 + pozemok 1000m2 | Limbach

Reality Limbach

Rodinný dom | Nezadaná | 390 m²

RADOReality Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný, štýlovo a vkusne zariadený 4-izbový dom,

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Limbach

721,400 € 1850 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

RADO | Na predaj dvojizbový byt v meste Holíč

Reality Holíč

2 izbový byt | Fučíková | 48 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj čiastočne zariadený dvojizbový byt v meste Holíč. Byt dispon

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Holíč

79,990 € 1666 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ SUMA: 3.-izbový rodinný dom v obci Macov

Reality Macov

Rodinný dom | Nezadaná | 77.41 m²

ZNÍŽENÁ SUMA V obci Macov ponúkam na predaj 3.-izbový rodinný dom s výbornou dispozíciou a prí

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Macov

179,000 € 2312 €/m²

Veľkorysý pozemok pre náročných – 840 m² priamo pri jazere

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka ulica | 840 m²

Ponúkame na predaj prémiovú nehnuteľnosť v prvej línii pri jazere v obci Hrubá Borša. Pozemok s

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

180,000 € 214 €/m²

Budova s pozemkami v obci Tešedíkovo, okres Šaľa

Reality Tešedíkovo

Iný objekt | Nezadaná | 530.19 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu pošty a pozemok v obci Tešedíkovo na ulici Tešed

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na predaj Tešedíkovo

102,962.66 € 194 €/m²

Budova s pozemkami v obci Mužla

Reality Mužla

Administratívny objekt | Nezadaná | 359.35 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu pošty a pozemok v obci Ľubá, okres Nové Zámky V

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na predaj Mužla

114,473.06 € 319 €/m²

Veľká záhrada so starším domom v obci Trstice

Reality Trstice

Pozemok pre rodinné domy | 1,930 m²

Každý má svoju predstavu o vysnívanom bývaní, pre niekoho je to lokalita uprostred centra mesta

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 29.09.2025
Pozemky na predaj Trstice

79,900 € 41 €/m²

Plášťovce, okr. Levice - budova s príslušenstvom a pozemkami

Reality Plášťovce

Iný objekt | Nezadaná | 486 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu s príslušenstvom v k. ú. Plášťovce, Plášťovce 63

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na predaj Plášťovce

47,674.92 € 98 €/m²

Krajná Poľana - budova s príslušenstvom a pozemky

Reality Krajná Poľana

Iný objekt | Nezadaná | 247.27 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu pošty a pozemok v obci Krajná Poľana 5, 090 05

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na predaj Krajná Poľana

27,597.08 € 112 €/m²

Oľka - budova s príslušenstvom a pozemky

Reality Oľka

Iný objekt | Nezadaná | 158.1 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu a pozemky v obci Oľka, číslo 103, okres Medzilab

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Oľka

30,466.05 € 193 €/m²

5-izbový rodinný dom v centre Senca s garážou, terasou

Reality Senec

Rodinný dom | Robotnícka | 320 m²

Ponúkam na predaj priestranný rodinný dom na Robotníckej ulici priamo v centre Senca s úžasnou

Publikované: 15.03.2023 Aktualizované: 21.03.2026
Domy na predaj Senec

390,000 € 1172 €/m²

4.-izbový rodinný dom priamo v Senci v obľúbenej lokalite

Reality Senec

Rodinný dom | Žarnovova | 204 m²

S poverením majiteľov nehnuteľnosti ponúkam na predaj priestranný 4,-izbový rodinný dom v intra

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Senec

269,000 € 1319 €/m²

Váš súkromný kúsok brehu: Stavebný pozemok pri jazere v Hrubej Borši

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka ulica | 698 m²

Túžite po rannom behu okolo jazera alebo večernom tichu na vlastnom móle? Tento pozemok s výmer

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

150,000 € 215 €/m²

Gbely - budova pošty a pozemky

Reality Gbely

Administratívny objekt | SNP | 676.8 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu pošty a pozemky v k. ú. Gbely. Všetky informáci

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 08.10.2025
Objekty na predaj Gbely

150,563.18 € 222 €/m²

Habura - budova s príslušenstvom a pozemky

Reality Habura

Iný objekt | Nezadaná | 664.66 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu pošty a pozemky v obci Habura 64, 067 52 Habura,

Publikované: 25.06.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na predaj Habura

31,960.84 € 48 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8560)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Rodinné domy na predaj (23068)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Upresniť hľadanie